تولید ۱۴۷ درصدی ماده معدنی از انگوران
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران خبر داد:

تولید ۱۴۷ درصدی ماده معدنی از انگوران

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران گفت: برنامه این مجتمع در تولید ماده معدنی برای ۹ ماهه سال جاری ۴۵۳ هزار تن بود، در حالی که با توجه به برداشت ۶۶۴ هزار تن ماده معدنی، شاهد افزایش ۱۴۷ درصدی تولید نسبت به برنامه بودیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، امید فلاح اظهار کرد: برنامه این مجتمع در تولید ماده معدنی برای ۹ ماهه سال جاری ۴۵۳ هزار تن بود، در حالی که با توجه به برداشت ۶۶۴ هزار تن ماده معدنی، شاهد افزایش ۱۴۷ درصدی تولید نسبت به برنامه بودیم.

وی افزود: برنامه مجتمع سرب و روی انگوران در باطله‌برداری برای ۹ ماهه سال جاری نیز ۳ میلیون و ۷۳۰ هزار مترمکعب بود که عملکرد مجتمع با ۱۳۹ درصد پیشرفت نسبت به برنامه، به پنج میلیون و ۱۹۱ هزار متر مکعب رسید.

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران،ضمن اشاره به اینکه برنامه این مجتمع در تولید ماده معدنی برای ۹ ماهه سال جاری ۴۵۳ هزار تن بود، در حالی که با توجه به برداشت ۶۶۴ هزار تن ماده معدنی، شاهد افزایش ۱۴۷ درصدی تولید نسبت به برنامه بودیم، یادآور شد: از سال ۵۸ تا ۸۵ در مجموع، هفت میلیون تن ماده معدنی استخراج شده در حالی که از سال ۸۵ تاکنون ۱۰.۳ میلیون تن ماده معدنی استخراج شده است.

فلاح تصریح کرد: از سال ۵۸ تا ۸۵ در مجموع ۴۸ میلیون تن باطله‌‌برداری انجام شده در حالی که این میزان از سال ۸۵ تاکنون ۲۰۶ میلیون تن بوده است.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود معدن انگوران حداقل ۱۵ سال عمر داشته باشد، اظهار داشت: طبق پیش‌بینی‌ها، موجودی قسمت روباز در چهار سال آینده به اتمام می‌رسد اما در قسمت زیرزمینی پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۵ سال نیز برداشت مواد معدنی داشته باشیم.

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران با تاکید بر اینکه برنامه این مجتمع در تولید ماده معدنی برای ۹ ماهه سال جاری ۴۵۳ هزار تن بود، در حالی که با توجه به برداشت ۶۶۴ هزار تن ماده معدنی، شاهد افزایش ۱۴۷ درصدی تولید نسبت به برنامه بودیم. با بیان اینکه ۶۳ درصد از نیروهای معدن، بومی هستند، تصریح کرد: این میزان از ۳۹ درصد در سال ۹۵ به ۶۳ درصد رسیده است.

فلاح با بیان اینکه معدن انگوران علاوه بر پرداخت حقوقی، مسئولیت‌های اجتماعی نیز در منطقه انجام داده است، اظهار داشت: کمک ۲۰ میلیارد ریالی به خانه بهداشت شهر دندی، احداث راه‌های آسفالته روستایی، ارائه خدمات امدادی به در راه ماندگان و افراد برفگیر در جاده‌ها، احداث سه واحد تصفیه‌خانه و بازچرخانی پساب حاصل از آن به فضای سبز مجتمع، احیای عرصه‌های منابع طبیعی که طی فرآیند معدنکاری آسیب دیده بودند، از جمله این اقدامات است.

وی اضافه کرد: اجرای پروژه‌های آبخیزداری و احداث پارک قوچ ارمنی، دریافت نشان جغرافیایی و دریافت نشان معدن سبز نیز بخش دیگری از مسئولیت‌های اجتماعی معدن انگوران است.

فلاح در پایان با اشاره به راه‌اندازی تورهای گردشگری معدن، خاطرنشان کرد: مذاکراتی با متولیان استان درخصوص اجرای طرح گرشگری معدنی در انگوران صورت گرفته و به زودی این طرح در مجتمع سرب و روی انگوران عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
افزایش بهره‌وری تولید در مسیر تحقق «جهش تولید»
افزایش میزان استخراج در معدن انگوران طی سال 98
افزایش تولید معدن انگوران تا پایان سال
انگوران بهشت گردشگری معدنی ایران زمین
ضرورت تشکیل کنسرسیوم سرب و روی در کرمان
پهنه راور دارای ذخایر فراوان سرب و روی است
قطب جدید سرب و روی کشور متولد می‌شود
زنجان، مرکز سرب و روی خاورمیانه است
تولید ۴ برابری سرب نخلک با حضور بخش خصوصی
راه نجات صنعت سرب و روی اکتشافات جدید است
دولت باید پاسخ‌گوی وضعیت کنونی صنعت سرب و روی باشد
سودآوری صنعت سرب و روی با واردات مواد اولیه
معدن مهدی‌آباد، تجلی‌گاه همکاری دولت و بخش خصوصی است/صنعت سرب و روی کشور جایگاه ویژه‌ای در جهان دارد
فعال‌سازی معادن سرب و روی استان مرکزی با استفاده از روش‌های دانش‌بنیان
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: