پیش‌بینی و پیشگیری حراست از عوامل توسعه است
مدیرکل دفتر حراست ایمیدرو:

پیش‌بینی و پیشگیری حراست از عوامل توسعه است

مدیرکل دفتر حراست ایمیدرو با تاکید بر اینکه اکتشافات سازمان تا 650 هزار کیلومتر مربع افزایش یافته است، گفت: حوزه حراست می‌تواند با تمرکز بر پویایی آموزش و به روز بودن، در تکمیل زنجیره توسعه حوزه‌های مختلف اقتصادی اثرگذار باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، عزت‌الله میرزایی در همایش مدیران حراست شرکت‌های تابعه ایمیدرو اظهار داشت: حضور در دوره‌های آموزشی برای حوزه حراست الزامی است و این رویه به ویژه در بخش‌های پدافند غیرعامل در مقابل هجوم و دفاع باید مورد توجه دفاتر حراست شرکت‌ها قرار بگیرد.

وی افزود: در بخش پدافند غیرعامل فعالان حوزه حراست باید در جهت اجرای سیاست‌های کلی نظام و در راستای منویات مقام معظم رهبری، افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری و اقدام لازم در زمان بحران را در شمار برنامه‌های خود قرار دهند.

مدیرکل دفتر حراست ایمیدرو، با بیان اینکه کارکنان حوزه حراست، قانون را به طور دقیق اجرا کنند و اخلاق‌مدار باشند، گفت: فعالان این حوزه با ایجاد آرامش و نظم سازمانی، به عنوان یک مشاور برای مدیران، از قدرت پیش‌بینی و پیشگیری برخوردار باشند.

میرزایی با بیان اینکه عدم تبعیض، پاسخگویی و توجه به "تولید داخل" از دیگر عوامل موثر در پیشبرد اهداف سازمانی است، عنوان کرد: در مباحث حقوقی، حراست‌ها باید عضو ناظر کمیسیون‌ها باشند و از آخرین دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌ها آگاهی داشته باشند.

اجازه ریسک‌پذیری به مدیران

مدیرکل دفتر حراست ایمیدرو، با بیان اینکه مدیران حراست، اجازه ریسک‌پذیری را به مدیران بدهند، تاکید کرد: در بحث صیانت با توجه به ماهیت شغلی حراست، اخبار اطلاعات فردی، اسناد طبقه‌بندی شده، در معرض خطر و خطا قرار خواهد گرفت.

میرزایی ادامه داد: با این اوصاف نیاز به پیشگیری و صیانت از امور مورد توجه باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد: در حال حاضر حوزه معدن و صنایع معدنی در ایجاد ارزش‌افزوده و درآمد برای کشور نقش کلیدی ایفا می‌کند.

مدیرکل دفتر حراست ایمیدرو افزود: استراتژی و توسعه زنجیره تولید از معادن می‌تواند به دیگر بخش‌ها و همچنین حوزه کشاورزی تسری پیدا کند. پیوند صنعت و معدن، خدمات و کشاورزی می‌تواند رشد توسعه در کشور را سرعت بخشد.

میرزایی یادآور شد: هر مسیری که این استراتژی را با حداقل‌ترین هزینه به سرانجام برساند، به موفقیت منجر خواهد شد.

وی تصریح کرد: معدن و صنایع معدنی از ظرفیت‌های قابل توجهی برخوردار است و اگر بخواهیم این توان را افزایش دهیم، گرایش به سمت تکنولوژی پیشرفته و ایجاد سیستم های مطالعاتی و تحقیقاتی امری ضروری است.

اقدامات ایمیدرو

مدیرکل دفتر حراست ایمیدرو با بیان اینکه ایمیدرو به سهم خود در سال رونق تولید، موفقیت‌های قابل توجهی داشته است، گفت: این سازمان میزان اکتشافات خود را تا 650 هزار کیلومتر مربع افزایش داد.

میرزایی در پایان خاطرنشان کرد: ارزآوری، جلوگیری از خام فروشی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام، مشارکت با بخش خصوصی و تعامل سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی از دیگر اقدامات توسعه‌ای این سازمان به شمار می‌رود.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
همایش دنیای اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: