معامله 3820 تن شمش آلومینیومی

معامله 3820 تن شمش آلومینیومی

امروز دوشنبه 23 دی ماه، دو هزار و 720 تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.75 شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) و یک هزار و 100 تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.75 شرکت المهدی در بورس کالا معامله شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، امروز دوشنبه 23 دی ماه، سه هزار تن شمش هزار پوندی با خلوص 99.75 درصد شرکت‌‌ آلومینیوم ایران به قیمت 229 هزار و 895 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به معامله گذشته (یکشنبه 22 دی ماه) هیچگونه افزایش یا کاهش قیمتی نداشته است.
در روز دوشنبه 23 دی ماه، شرکت‌ ایرالکو سه هزار تن شمش خالص عرضه کرد که نسبت به عرضه پیشین (یکشنبه 15دی ماه) هیچگونه افزایش یا کاهشی را شاهد نیستیم.


 


همان‌طور که در نمودار 2 آمده است، برای شمش خالص شرکت ایرالکو در تالار اصلی یک هزار و 820 تن تقاضا وجود داشت که یک هزار و 680 تن آن معامله شد و مابقی به تالار مچینگ انتقال یافت. در تالار مچینگ یک هزار و 40 تن تقاضا برای خرید این نوع شمش وجود داشت که به همین میزان نیز معامله شد.

شرکت ایرالکو در این روز یک هزار و 820 تن تقاضا برای شمش خالص داشت که نسبت به روز عرضه پیشین 194 درصد بیشتر بود. در نهایت این شرکت در این روز یک هزار و 680 تن شمش خالص فروخت که نسبت به روز عرضه پیشین 171 درصد افزایش فروش داشت.


 


بیلت شرکت ایرالکو
همان‌طور که در نمودار 3 آمده است، امروز دوشنبه 23 دی ماه، 200 تن بیلت 7 آلیاژ 6063 شرکت‌‌ آلومینیوم ایران به قیمت 245 هزار و 666 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به معامله گذشته (یکشنبه 22 دی ماه) هیچگونه افزایش یا کاهش قیمتی نداشت.
در روز دوشنبه 23 دی ماه، شرکت‌ ایرالکو 200 تن بیلت 7 آلیاژ 6063 عرضه کرد که نسبت به عرضه پیشین (یکشنبه 15دی ماه) که 500 تن عرضه داشت، 60 درصد کاهش یافته است.
همچنین شرکت ایرالکو در این روز تقاضایی برای خرید بیلت نداشت و به همین جهت معامله‌ای نیز انجام نگرفت.


 
 

شمش شرکت المهدی
همان‌طور که نمودار 4 آمده است، امروز دوشنبه 23 دی ماه، یک هزار و 800 تن شمش هزار پوندی با خلوص 99.75 درصد شرکت‌‌ المهدی به قیمت 227 هزار و 895 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به معامله گذشته (سه‌شنبه 17 دی ماه) که این محصول به قیمت 228 هزار و 302 ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد، 0.2 درصد معادل 407 ریال به ازای هر کیلوگرم افت داشت.

برای شمش خالص شرکت المهدی در تالار اصلی یک هزار و 660 تن تقاضا وجود داشت که یک هزار و 60 تن آن معامله شد و مابقی آن به تالار مچینگ انتقال یافت. در تالار مچینگ 40 تن تقاضا برای این نوع شمش وجود داشت که به همین میزان نیز معامله شد.
در روز دوشنبه 23 دی ماه، شرکت‌ المهدی یک هزار و 800 تن شمش خالص عرضه می‌کند که نسبت به عرضه پیشین (سه‌شنبه 17 دی ماه) که 600 تن بود، 200 درصد افزایش یافته است.
همچنین این شرکت در این روز یک هزار و 660 تن تقاضا برای شمش خالص داشت که نسبت به روز عرضه پیشین 207 درصد بیشتر بود. در نهایت این شرکت در این روز یک هزار و 60 تن شمش خالص فروخت که نسبت به روز عرضه پیشین 96 درصد افزایش داشت.
 


 

بیلت شرکت صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان    
دوشنبه 23 دی ماه، 60 تن بیلت 7 آلیاژ 6063 شرکت صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان به قیمت 244 هزار و 519 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که علی‌رغم اینکه فروش این شرکت به صورت اعتباری بود، تقاضایی برای خرید نداشت و معامله‌ای انجام نگرفت.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
همایش دنیای اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: