رشد تولید شرکت آلومراد در دی ماه

رشد تولید شرکت آلومراد در دی ماه

آمارها نشان می‌دهد که میزان تولیدات شرکت آلومراد در دی ماه نسبت به ماه پیش از آن 5.8 درصد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، 336.8 درصد رشد داشته است.

به گزارش «فلزات آنلاین»، در نمودار 1، فعالیت شرکت آلومراد در دی ماه نسبت به آذر ماه، مقایسه و بررسی شده و طبق نتایج به دست آمده، میزان تولیدات این شرکت، روند افزایشی داشته است.

گفتنی است، شرکت آلومراد در زمینه تولید محصولاتی چون راد، بیلت و ورق فعالیت می‌کند که البته سهم عمده تولیدات این شرکت مربوط به تولید محصولات کارمزدی است؛ به گونه‌ای که از یک هزار و 293 تن تولید این شرکت، یک هزار و 54 تن آن مربوط به تولید کارمزدی بود.

روند روبه‌رشد شرکت آلومراد در زمینه تولید راد آلومینیومی

در آذر ماه میزان تولید راد شرکت آلومراد، یک هزار و 137 تن بود و در دی ماه به یک هزار و 258 تن رسیدکه این میزان افزایش، نشان‌دهنده رشد 10.6 درصدی فعالیت این شرکت در این حوزه بوده و فروش راد نیز در دی ماه نسبت به آذر ماه، 2.7 درصد افزایش داشته است. به این صورت که این شرکت در آذر ماه یک هزار و 130  تن از این محصول را در بازار به فروش رساند و در ماه اخیر توانست یک هزار و 160 تن فروش داشته باشد.

همچنین نرخ فروش شرکت آلومراد در تولید راد، 0.5 درصد رشد داشت. به این ترتیب که در آذر ماه 23 هزار و 987 تومان به ازای هر تن، نرخ فروش این محصول بود که در دی ماه به 24 هزار و 95 تومان به ازای هر تن رسید.

افزایش میزان تولید بیلت نسبت به سال گذشته

شرکت آلومراد در ماه‌ گذشته تمرکز کمتری را در زمینه تولید بیلت صرف کرده است؛ به نحوی که 35 تن بیلت در دی ماه تولید کرد که نسبت به آذر ماه که 85 تن از این محصول تولید داشت، افت 58.8 درصدی را شاهد هستیم و نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته که میزان فروش 25 تن بود، 40 درصد افزایش داشته است.

شرکت آلومراد در دی ماه امسال توانست 18 تن بیلت بفروشد و این میزان نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته، 80 درصد افزایش داشته است.

همچنین نرخ فروش بیلت در دی ماه نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته، 26 درصد افزایش یافت و از 21 هزار و 140 تومان به ازای هر تن به 26 هزار و 611 تومان به ازای هر تن رسید.

این میزان تولید بیلت در شرکت آلومراد موقتی است و در آینده نزدیک، میزان تولید این شرکت در حوزه بیلت آلومینیومی به دلیل راه‌اندازی کوره جدید، افزایش خواهد داشت.

روند صعودی تولید راد کارمزدی

روند تولید راد کارمزدی شرکت آلومراد دارای سیر صعودی بوده است؛ به گونه‌ای که تولید این محصول در دی ماه به نسبت آذر ماه، 92.3 درصد افزایش یافته و از 531 تن به یک هزار و 21 تن رسیده است که این روند صعودی نسبت به مدت زمان مشابه در سال 1397 افزایش 415 درصدی را نشان می‌دهد.

البته وضعیت فروش شرکت آلومراد در حوزه راد کارمزدی کمی متفاوت است؛ در دی ماه  این شرکت توانسته 889 تن راد کارمزدی بفروشد، در حالی که در آذر ماه میزان فروش این شرکت 496 تن بود که رشد 79 درصدی را در این حوزه شاهد هستیم و روند فروش شرکت در زمینه راد کارمزدی نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته، افزایش 349 درصدی را نشان می‌دهد.

با وجود اینکه شرکت آلومراد میزان تولیدات خود را در تمام زمینه‌ها افزایش داده است اما همچنان برنامه‌ای در زمینه تولید ورق ندارد.

افزایش 5.8 درصدی تولیدات شرکت آلومراد طی یک ماه

همانطور که در نمودار 2 آمده است، شرکت آلومراد در دی ماه 1398، جمعا حدود یک هزار و 293 تن انواع محصولات آلومینیومی تولید کرد که یک هزار و 54 تن آن کارمزدی بود. کل تولیدات این شرکت در این ماه، نسبت به ماه پیش از آن 5.8 درصد افزایش داشت. این میزان نسبت به دوره مشابه سال گذشته 336.8 درصد رشد پیدا کرده است.

آلومراد در دی ماه 1398، جمعا حدود یک هزار و 178 تن انواع محصولات آلومینیومی فروخت که 898 تن آن از محصولات کارمزدی بود. کل تولیدات این شرکت در این ماه، نسبت به ماه پیش از آن  3 درصد کاهش داشته و نسبت به دوره مشابه سال گذشته 290.1 درصد رشد داشته است.

این شرکت در دی ماه 1398، جمعا حدود 52 میلیارد و 23 میلیون ریال از محل فروش، درآمد کسب کرد که نسبت به ماه پیش از آن 65.8 درصد کاهش داشت. این میزان نسبت به دوره مشابه سال گذشته 122.4 درصد رشد یافته است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
مطالب مرتبط
افزایش 72 درصدی درآمد شرکت آلومتک
عرضه 4100 هزار تن محصولات آلومینیومی
افزایش 105 درصدی میزان تولیدات شرکت آلومتک طی یک ماه
عرضه 1900 تن شمش آلومینیومی المهدی
افت 66 دلاری قیمت ‌آلومینیوم طی یک هفته
افت 75 دلاری قیمت ‌آلومینیوم طی یک هفته
افت 51 دلاری قیمت ‌آلومینیوم طی یک هفته
تولید هادی‌های آلومینیومی رشد چشمگیری داشته است
فعالیت درخشان شرکت آلومراد در آبان ماه
فروش شرکت آلومراد کاهش یافت
افزایش پیوسته مشکلات در سایه ناکارآمدی و غیر واقع‌بینی
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
همایش فلزات غیر آهنی دنیای اقتصاد
نمایشگاه متافو
نمایشگاه ماینکس و آیمت
همایش استیل پرایس
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: