افزایش قیمت اکثر محصولات آلومینیومی در هفته اخیر/ افزایش حدود 3 هزار تومانی شمش ADC12
بررسی قیمت محصولات آلومینیومی؛

افزایش قیمت اکثر محصولات آلومینیومی در هفته اخیر/ افزایش حدود 3 هزار تومانی شمش ADC12

در هفته اخیر، علی‌رغم کاهش قیمت آلومینیوم جهانی و شمش در بورس کالا، شاهد افزایش قیمت محسوس و چشمگیر اکثر محصولات آلومینیومی در بازار بودیم؛ در مجموع شمش آلومینیوم ADC12 و LM2 نسبت به سایر محصولات آلومینیومی دارای شیب افزایشی بیشتری بودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده، قیمت شمش آلومینیوم ADC12 امروز، به 26 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که نسبت به پنج‌شنبه سوم بهمن ماه که قیمت این محصول 23 هزار و 300 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 11.6درصد رشد داشت.

امروز پنج‌شنبه دهم بهمن ماه، شمش آلومینیوم LM2 به قیمت 25 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد که نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه سوم بهمن ماه) که قیمت این محصول 23 هزار و 300 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد دو هزار و 200 تومانی را در این حوزه شاهد بودیم.

قیمت شمش آلومینیوم LM6 امروز پنج‌شنبه 9.4 درصد نسبت به هفته گذشته پنج‌شنبه سوم بهمن ماه رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 23 هزار و 300 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 25 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش 99.8 درصد در روز پنج‌شنبه دهم بهمن ماه نسبت به هفته گذشته پنج‌شنبه سوم بهمن ماه، یک هزار و 40 تومان بر کیلوگرم رشد داشت، به گونه‌ای که از 22 هزار و 620 تومان به ازای هر کیلوگرم به 23 هزار و 660 تومان بر کیلوگرم رسید.

همچنین، قیمت شمش آلومینیوم رانی 96 درصد امروز 750 تومان بر کیلوگرم نسبت به پنج‌شنبه سوم بهمن ماه رشد داشته، به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی، پنج‌شنبه هفته گذشته به قیمت 22 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به نرخ 23 هزار و 2500 تومان به ازای هر کیلوگرم، قیمت‌گذاری شد.

امروز پنج‌شنبه سوم بهمن ماه، شمش آلومینیوم رانی 97 درصد به قیمت 24 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد که نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه سوم بهمن ماه) که قیمت این محصول 23 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد 600 تومان را در این حوزه شاهد بودیم.

همچنین، امروز شاهد افزایش قیمت شمش خشک دایکست نیز بودیم، به نحوی که قیمت این محصول به 22 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید، در حالی که در روز دوشنبه هفتم بهمن ماه،  21 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش می‌شد که این محصول رشد 250 تومان به ازای هر کیلوگرم را تجربه کرد.

قیمت شمش آلومینیوم 98 درصد امروز پنج‌شنبه 0.8 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه سوم بهمن ماه) رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 24 هزار و 200 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 24 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

امروز پنج‌شنبه سوم بهمن ماه، شمش آلومینیوم 97 درصد به قیمت 23 هزار و 700 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد که نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه سوم بهمن ماه) که قیمت این محصول 23 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد 200 تومان را در این حوزه شاهد بودیم.

قیمت شمش آلومینیوم 96 درصد در روز پنج‌شنبه 0.9 درصد نسبت به پنج‌شنبه سوم بهمن ماه رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول در روز پنج‌شنبه با قیمت 22 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 22 هزار و 700 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش آلومینیوم کارتل امروز پنج‌شنبه 2.2 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه سوم بهمن ماه) افت داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 22 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 22 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید. گفتنی است شمش آلومینیوم کارتل تنها محصول آلومینیومی است که این هفته افت قیمت داشته است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
بورس کالا باید در میزان سهمیه‌بندی‌ها تجدید نظر کند
عرضه 2120 تن محصولات آلومینیومی
عرضه 4100 هزار تن محصولات آلومینیومی
عرضه 1900 تن شمش آلومینیومی المهدی
افت 66 دلاری قیمت ‌آلومینیوم طی یک هفته
عرضه 4100 هزار تن محصولات آلومینیومی
عرضه 4 هزار تن محصولات آلومینیومی ایرالکو
نقش توسعه‌ای سالکو در صنعت آلومینیوم قابل توجه است/ برنامه‌ریزی برای تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالا
عرضه 5800 تن محصولات آلومینیومی
عرضه 4060 تن محصولات آلومینیومی
تولید هادی‌های آلومینیومی رشد چشمگیری داشته است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: