هم‌افزایی، کلید رشد گروه توسعه ملی است
در مراسم معارفه مدیرعامل جدید گروه توسعه ملی مطرح شد؛

هم‌افزایی، کلید رشد گروه توسعه ملی است

طی مراسمی امیر تقی خان تجریشی به عنوان مدیرعامل جدید گروه توسعه ملی منصوب شد و از تلاش‌های مهدی سدیدی مدیرعامل پیشین این هلدینگ اقتصادی نیز تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، مهدی سدیدی که پیش از این مسئولیت مدیرعاملی این مجموعه اقتصادی را بر عهده داشت، در مراسم معارفه امیر تقی خان تجریشی، اظهار داشت: گروه توسعه ملی یکی از پهناورترین هلدینگ‌های کشور از نظر تعداد شرکت‌ها و تنوع صنایع است.

وی با بیان اینکه کارنامه کاری این مجموعه به واسطه بورسی بودن شرکت‌ها روشن و شفاف است، اضافه کرد: در این مدت، فعالیت‌های زیربنایی مناسبی انجام شده و وظایف بسیاری مانده که مدیریت جدید به خوبی انجام خواهد داد.

سدیدی یادآور شد: در دوران مسئولیت خود، شرکت ابریشم کاشان پس از دو دهه توقف فعالیت‌، احیا و شرکت ایران پوپلین نیز از زیان خارج شده است.

به گفته وی، در شرایط رشد کنونی اقتصاد و با توجه به اینکه گروه توسعه ملی در صنایعی فعالیت دارد که در رقابت با بخش خصوصی بوده، حجم تولید کل گروه 11 درصد و میزان فروش 50 درصد افزایش یافته است.

در ادامه جلسه، امیر تقی خان تجریشی  اظهار داشت: در مدت یک سال اخیر، زحمات زیادی برای شرکت کشیده شد و حکمرانی نخبگان و شایسته‌سالاری مورد توجه قرار گرفت که من هم در ادامه، این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

تجریشی گروه توسعه ملی را دارای افتخارات بسیاری دانست و ادامه داد: این موفقیت‌ها نتیجه تلاش‌ تمام کارکنان و مدیران بانک ملی و گروه توسعه ملی است.

مدیرعامل گروه توسعه ملی اضافه کرد: این هلدینگ بر ستون‌های شرکت‌های زیرمجموعه خود استوار شده است؛ بنابراین ایجاد هم‌افزایی میان شرکت‌های تابعه می‌تواند به پیش‌برد اهداف و چشم‌اندازهای گروه توسعه ملی کمک شایانی کند.

وی عنوان کرد: پیاده‌سازی این امر، نیازمند تلاش تمام ارکان مجموعه است.

تجریشی بیان کرد: تمام تلاش من این است که در یک فضای حرفه‌ای و دوستانه درکنار هم و با کار تیمی بتوانیم به اهداف تعیین شده دست پیاده کنیم. یک شرکت به مثابه یک موجود زنده است و حیات آن بدون آگاهی از روندها، اهداف و برنامه‌های پیشین میسر نیست؛ به همین دلیل، استفاده از تجربیات گذشته راهگشای آینده است.

بر اساس گزارشی از ایرنا، شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، یکی از شرکت‌های چند رشته‌ای با سرمایه‌ای بیش از یک هزار و ۶۲۵ میلیارد تومان است که سهامدار عمده پتروشیمی شازند، بانک اقتصاد نوین و شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سیدکو) و توسعه صنایع بهشهر است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
نمایشگاه آلومینیوم
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: