نوسانات قیمتی ضایعات آلومینیومی ادامه دارد/ افزایش 960 تومانی سفاله آلومینیوم نرم
بررسی قیمت ضایعات آلومینیومی در هفته جاری؛

نوسانات قیمتی ضایعات آلومینیومی ادامه دارد/ افزایش 960 تومانی سفاله آلومینیوم نرم

افت شدید قیمت جهانی آلومینیوم در هفته‌های اخیر و همچنین کاهش قیمت شمش خالص آلومینیومی در بورس کالا موجب شد که نوسانات قیمتی شدیدی را در بازار ضایعات شاهد باشیم، به گونه‌ای که برخی قراضه‌های آلومینیومی مورد استفاده در صنایع ریخته‌گری و آلیاژسازی افزایش قابل ملاحظه‌ای داشت و در مقابل، برخی دیگر از ضایعات افت شدیدی را تجربه کردند، به نحوی که افزایش 960 تومانی سفاله آلومینیوم نرم و افت دو درصدی رادیات آلومینیوم طی هفته اخیر رخ داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، قیمت برخی ضایعات آلومینیومی به دلیل افت قابل توجه آلومینیوم در بازارهای جهانی و افت قیمت شمش خالص آلومینیومی در بورس کالا، کاهش یافته و این روند نزولی در کاهش قیمت برخی قراضه‌های آلومینیومی چشمگیر بود، به گونه‌ای که قیمت سفاله آلومینیوم نرم افزایش 8.1 درصدی را تجربه کرد.

افزایش قیمت برخی ضایعات آلومینیومی طی یک هفته

همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، سفاله آلومینیوم نرم ضایعاتی است که بیشترین افزایش قیمت را طی یک هفته داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، رشد 8.1 درصدی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد و از 11 هزار و 880 تومان به ازای هر کیلوگرم به 12 هزار و 840 تومان به ازای هر کیلوگرم افزایش داشت.

سفاله آلومینیوم خشک دومین ضایعاتی است که بیشترین افزایش قیمت را طی یک روز داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، افزایش 4.5 درصدی را نسبت به روز هفته گذشته تجربه کرد و از 14 هزار و 360 تومان به ازای هر کیلوگرم به 15 هزار و 10 تومان به ازای هر کیلوگرم افزایش یافت.

آلومینیوم نرم سومین ضایعاتی است که بیشترین افزایش قیمت را طی یک هفته داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، رشد 1.6 درصدی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد و از 19 هزار و 420 تومان به ازای هر کیلوگرم به 19 هزار و 730 تومان به ازا هر کیلوگرم رشد داشت.

افزایش قیمت برخی ضایعات آلومینیومی طی یک روز

آلومینیوم ظرفی ضایعاتی است که بیشترین رشد قیمت را طی یک روز داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، رشد یک درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و از 20 هزار و 450 تومان به ازای هر کیلوگرم به 20 هزار و 660 تومان به ازای هر کیلوگرم افزایش یافت.

آلومینیوم نرم دومین ضایعاتی است که بیشترین افزایش قیمت را طی یک روز داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، رشد 0.9 درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و از 19 هزار و 560 تومان به ازای هر کیلوگرم به 19 هزار و 730 تومان به ازا هر کیلوگرم رشد داشت.

رینگ آلومینیومی سومین ضایعاتی است که بیشترین افزایش قیمت را طی یک روز داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، افزایش 0.6 درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و از 21 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم به 21 هزار و 870 تومان به ازای هر کیلوگرم افزایش یافت.

کاهش قیمت برخی ضایعات آلومینیومی طی یک هفته

همانطور که در نمودار 2 آمده است، رادیات آلومینیوم طی یک هفته افت داشت. قیمت رادیات، پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، به 15 هزار و 910 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که نسبت به هفته گذشته، دو درصد افت را تجربه کرد. گفتنی است که قیمت این نوع ضایعات هفته گذشته، 16 هزار و 240 تومان به ازای هر کیلوگرم بود.

قوطی رانی دومین ضایعاتی است که بیشترین کاهش قیمت را طی یک هفته داشت، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، افت 1.3 درصدی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد و از 14 هزار و 120 تومان به ازای هر کیلوگرم به 13 هزار و 930 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

رینگ آلومینیومی سومین ضایعاتی است که بیشترین کاهش قیمت را طی یک هفته داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، کاهش 0.6 درصدی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد و از 22 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم به 21 هزار و 870 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

کاهش قیمت برخی ضایعات آلومینیومی طی یک روز

سفاله آلومینیوم نرم ضایعاتی است که بیشترین کاهش قیمت را طی یک روز داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، افت 1.6 درصدی را نسبت به روز گذشته (چهارشنبه 16 بهمن ماه) تجربه کرد و از 13 هزار و 50 تومان به ازای هر کیلوگرم به 12 هزار و 840 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

قوطی رانی دومین ضایعاتی است که بیشترین کاهش قیمت را طی یک روز داشته است، به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، افت 0.5 درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و از 14 هزار به ازای هر کیلوگرم به 13 هزار و 930 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش داشت.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
مطالب مرتبط
افزایش 11 درصدی سفاله آلومینیوم نرم/ رشد 3 درصدی قیمت زینک
عرضه 1800 هزار تن شمش المهدی
دستاوردهای منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ستودنی است
معرفی ظرفیت‌ها و ویژگی‌های منطقه ویژه اقتصادی پارسیان
عرضه 6 هزار تن محصولات آلومینیومی
کاهش 17 درصدی تولیدات آلومینیوم کشور
سیر نزولی قیمت آلومینیوم
عدم پرداخت حق عضویت‌ها در سال جاری/ سندیکا به اهداف مشخص شده نرسید
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
همایش فلزات غیر آهنی دنیای اقتصاد
نمایشگاه متافو
نمایشگاه ماینکس و آیمت
همایش استیل پرایس
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: