تولید 200 تن هادی دریک طی یک هفته
طی نشستی در شرکت آلومتک و آلومراد مطرح شد؛

تولید 200 تن هادی دریک طی یک هفته

امروز محمود دشت‌بزرگ مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان، به همراه معاون طرح و توسعه برق منطقه‌ای خوزستان مهدی ابوعلی گله‌داری از شرکت‌های آلومراد و آلومتک بازدید به عمل آوردند و با مهدی سهرابی و سید امیرعلی همایی مدیران عامل شرکت‌های این دو شرکت نشستی را برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، این نشست و بازدید از کارخانه آلومراد و آلومتک به منظور بررسی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این دو شرکت از سوی مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت آلومتک: کیفیت محصولات تولیدی در شرکت آلومتک در بالاترین سطح خود قرار دارد

مهدی سهرابی در این نشست گفت: موضوع کنترل کیفیت در شرکت آلومتک سال‌هاست که نهادینه شده و به هیچ عنوان قابل چشم‌پوشی نیست، به گونه‌ای که اولویت شرکت آلومتک تولید محصولات آلومینیومی در بالاترین سطح استاندارد است.

وی اظهار داشت: شرکت آلومتک هفته گذشته در مناقصه‌ای برق منطقه خوزستان شرکت و در آن پیروز شد، به همین خاطر، مدیرعامل برق منطقه خوزستان امروز به منظور بازدید و بررسی ظرفیت‌ها و توان شرکت آلومتک و آلومراد، از کارخانه‌های این دو شرکت بازدید و ابلاغ آغاز تولید را اعلام کردند.

مدیرعامل شرکت آلومتک بیان کرد: پس از سال‌ها فعالیت محدود شرکت آلومتک و آلومراد، در سال جاری فعالیت این دو شرکت، بهبود یافت و روند تولیدات آن‌ها توسعه چشمگیری پیدا کرد، در حقیقت این بازدید برای محرز شدن توانمندی‌ها انجام گرفت تا مدیرعامل برق منطقه خوزستان از افزایش توان تولیدی شرکت آلومتک مطمئن شود.

مدیرکارخانه شرکت آلومتک و آلومراد: تولید 800 تن هادی دریک

مدیرکارخانه شرکت آلومتک و آلومراد مطرح کرد: شرکت آلومتک در مناقصه برق منطقه خوزستان که تولید و تامین 800 تن هادی دریک شرکت و تولید آن را برعهده گرفت.

عبدالرزاق پورمیدانی درباره مراسم امروز، عنوان کرد: طبق این قرارداد، شرکت آلومتک متعهد شده است که تا چهار ماه آتی، 800 تن هادی درخواستی را تولید و تحویل بدهد که در همین راستا، تمام اقدامات ضروری برای تولید حداکثری و تحویل به موقع صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام گرفته در شرکت، تلاش شده است که تا هفته آتی، 200 تن هادی دریک تولید و به شرکت برق منطقه خوزستان تحویل داده شود.

مدیرعامل شرکت آلومراد: تامین مفتول فولادی تنها مشکل ما است

مدیرعامل شرکت آلومراد تصریح کرد: ظرفیت اسمی تولید کارخانه آلومتک روزانه 100 تن کابل  ACSR است که به این ترتیب، تولید 800 تن هادی دریک طی چهار ماه، کار سختی برای این شرکت نیست و ما به راحتی می‌توانیم این میزان را تولید کنیم.

سید امیرعلی همایی خاطرنشان کرد: تنها مشکلی که شرکت آلومتک برای تولید هادی دریک دارد، تامین مفتول فولادی است، تامین و خریداری این ماده اولیه ضروری به سختی صورت می‌گیرد و ما در این زمینه با چالش‌های متعددی مواجه هستیم.

وی اذعان کرد: در کشور تنها شرکت صنایع مفتولی زنجان قادر به تولید این نوع مفتول فولادی در کشور است، به همین خاطر، مشکلاتی در زمینه تامین ماده اولیه داریم که اگر این چالش برطرف شود، قطعا روند تولید شتاب بیشتری به خود می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت آلومراد بیان کرد: در صورتی که بتوانیم ماده اولیه (مفتول فولادی) را تامین کنیم، با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی که در این کارخانه وجود دارد، قادریم ظرف مدت یک ماه، این میزان را تولید کنیم.

همایی افزود: 200 تن هادی دریک طی هفته آینده تولید و به مشتری عرضه می‌شود که دلیل اصلی این امر در اختیار داشتن مفتول فولادی لازم و ضروری برای تولید است که می‌توانیم 200 تن هادی درخواستی را ظرف یک هفته تولید کنیم اما برای 600 تن مابقی آن باید در لیست انتظار مفتول فولادی قرار بگیریم.

مدیرعامل شرکت آلومراد در ادامه عنوان کرد: در زمینه تامین مواد اولیه آلومینیومی ضروری برای تولید این نوع هادی با مشکلی مواجه نیستیم و قادریم از شنبه تولید این نوع هادی را آغاز کنیم که به همین منظور، کارخانه آلومتک در دو شیف  و کارخانه آلومراد در سه شیفت کار خواهند  کرد.

مدیرعامل برق منطقه خوزستان:

مدیرعامل برق منطقه خوزستان مطرح کرد: تمام اقدامات لازم و ضروری برای برق‌دار کردن برخی مناطق خوزستان انجام شده و در هیمن راستا، حتی دکل‌های برق نیز نصب شده است و تنها منتظر هادی دریک هستیم تا این پروژه را به اتمام برسانیم.

محمود دشت‌بزرگ توضیح داد: سابقه مطلوب و مناسبی که شرکت آلومتک در زمینه تولید کابل‌ و هادی‌ها دارد، موجب شده است که این شرکت بهترین گزینه برای تولید این محصول آلومینیومی باشد.

وی بیان کرد: این بازدید به منظور بررسی توانمندی‌های شرکت آلومتک و آلومراد، بازدید و مشاهده ماشین‌آلات، دستگاه‌ها و تجهیرات موجود در شرکت آلومتک بود که برای شرکت برق منطقه خوزستان، بازید بسیار ثمربخش و مفیدی بوده است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
مطالب مرتبط
افزایش 72 درصدی درآمد شرکت آلومتک
درآمدزایی ۶۰ میلیارد ریالی اصفهان از صنعت آلومینیوم
عرضه 4 هزار تن محصولات ایرالکو
رشد 11 دلاری قیمت آلومینیوم
واردات، باعث ورشکستگی تولیدکنندگان شد
رشد 19 دلاری قیمت آلومینیوم
افزایش 105 درصدی میزان تولیدات شرکت آلومتک طی یک ماه
تولید هادی‌های آلومینیومی رشد چشمگیری داشته است
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
همایش فلزات غیر آهنی دنیای اقتصاد
نمایشگاه متافو
نمایشگاه ماینکس و آیمت
همایش استیل پرایس
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: