سیر صعودی قیمت اکثر محصولات آلومینیومی/ افزایش  6 درصدی شمش LM2
بررسی قیمت محصولات آلومینیومی؛

سیر صعودی قیمت اکثر محصولات آلومینیومی/ افزایش 6 درصدی شمش LM2

در هفته اخیر، علی‌رغم کاهش قیمت آلومینیوم جهانی و شمش در بورس کالا، شاهد افزایش قیمت محسوس و چشمگیر اکثر محصولات آلومینیومی در بازار بودیم؛ در مجموع شمش آلومینیوم LM6 و LM2 نسبت به سایر محصولات آلومینیومی دارای شیب افزایشی بیشتری بودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده، امروز پنج‌شنبه 24 بهمن ماه، شمش آلومینیوم LM2 به قیمت 26 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد و نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه 17 بهمن ماه) که قیمت این محصول 24 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد 6.1 درصدی معادل یک هزار و 500 تومانی را در این حوزه شاهد بودیم.

قیمت شمش آلومینیوم LM6 امروز پنج‌شنبه 6.1 درصد نسبت به هفته گذشته پنج‌شنبه 17 بهمن ماه رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 24 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 26 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

 قیمت شمش آلومینیوم ADC12 امروز، به 26 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و  نسبت به پنج‌شنبه 17 بهمن ماه که قیمت این محصول 25 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 6 درصد رشد داشت.

امروز پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، شمش آلومینیوم رانی 97 درصد به قیمت 25 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد و نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه 17 بهمن ماه) که قیمت این محصول 23 هزار و 600 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد یک هزار و 400 تومان را در این حوزه شاهد بودیم.

همچنین، قیمت شمش آلومینیوم رانی 96 درصد امروز یک هزار و 200 تومان بر کیلوگرم نسبت به پنج‌شنبه 17 بهمن ماه رشد داشته، به گونه‌ای که این محصول آلومینیومی، پنج‌شنبه هفته گذشته به قیمت 22 هزار و 800 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به نرخ 24 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم، قیمت‌گذاری شد.

قیمت شمش آلومینیوم کارتل امروز پنج‌شنبه 2.3 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه 17 بهمن ماه) رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 21 هزار و 760 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 22 هزار و 270 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش 97 درصد در روز پنج‌شنبه 24 بهمن ماه نسبت به هفته گذشته پنج‌شنبه 17 بهمن ماه، 0.2 درصد رشد داشت، به گونه‌ای که از 24 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم به 24 هزار و 50 تومان بر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش آلومینیوم 99.8 درصد امروز پنج‌شنبه 0.3 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه 17 بهمن ماه) افت داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 23 هزار و 80 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 23 هزار و 20 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید. گفتنی است که شمش 99.8 درصد تنها محصول آلومینیومی است که در این هفته با افت قیمت مواجه شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
مطالب مرتبط
افت 21 دلاری قیمت آلومینیوم
رقابت منفی در زمینه فروش مقاطع آلومنیومی
عرضه 3800 هزار تن محصولات آلومینیومی
درآمدزایی ۶۰ میلیارد ریالی اصفهان از صنعت آلومینیوم
عرضه 4 هزار تن محصولات ایرالکو
رشد 11 دلاری قیمت آلومینیوم
افزایش 11 درصدی سفاله آلومینیوم نرم/ رشد 3 درصدی قیمت زینک
رشد 19 دلاری قیمت آلومینیوم
تولید 200 تن هادی دریک طی یک هفته
عرضه 1800 هزار تن شمش المهدی
عرضه 6 هزار تن محصولات آلومینیومی
کاهش 17 درصدی تولیدات آلومینیوم کشور
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
همایش فلزات غیر آهنی دنیای اقتصاد
نمایشگاه متافو
نمایشگاه ماینکس و آیمت
همایش استیل پرایس
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: