فناوری‌های نوین را به کاربست فرهنگی الصاق کنید
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران:

فناوری‌های نوین را به کاربست فرهنگی الصاق کنید

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران از برگزاری سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی در کشور خبر داد و گفت: این همایش با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام، موسسه فرهنگی اکو، مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران و تعدادی انجمن برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از شاتا، ابوالفضل کیانی بختیاری اظهار کرد: فناوری‌های نوظهور فاقد پیوست فرهنگی مناسب، می‌تواند بسیار مخرب باشد.

وی افزود: بدون شک با فرهنگ‌سازی و ایجاد بستر پذیرش خوب می‌توان این فناوری‌ها را تحول‌آفرین کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران یادآور شد: همایش مزبور امروز در آستانه روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی با هدف هم‌‌افزایی بخش‌های فرهنگی و صنعتی کشور با محوریت فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در محل مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

کیانی بختیاری ضمن اشاره به محورهای سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی عنوان کرد: محور اول سیاست‌گذاری که شامل فرهنگی فراتر از صنعت، فرهنگ صنعتی و کشورهای در حال توسعه، فرهنگ صنعتی و توسعه صنعتی، فرهنگ صنعتی و جهانی شدن، فرهنگ صنعتی و اقتصاد، فرهنگ صنعتی و قوانین مورد نیاز، فرهنگ صنعتی و نقش هر یک از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، نقش اقشار مختلف مردم به ویژه زنان و جوانان در توسعه فرهنگی صنعتی، صنعت زیست‌الگو و زیست‌سازگار است.

وی ادامه داد: محور دوم علمی که شامل فرهنگ صنعتی، انسان محوری و شایسته-سالاری، فرهنگ صنعتی و سلامت جسمانی، روانی، معنوی و اجتماعی،فرهنگ صنعتی و نظام‌پذیری، فرهنگ صنعتی و آموزش، فرهنگ صنعتی، خلاقیت و نوآوری، فرهنگ صنعتی، مشارکت و کارگروهی، فرهنگ صنعتی، فرهنگ پاسخگو است.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران افزود: محور سوم تخصصی که شامل فرهنگ و تکنولوژی، فرهنگ کار، فرهنگ تولید، فرهنگ کیفیت،فرهنگ بهره‌وری، فرهنگ مصرف، فرهنگ ارتباطات است.

کیانی بختیاری اضافه کرد: محور چهارم ویژه؛ که شامل فرهنگ صنعتی و اقتصاد مقاومتی، فرهنگ صنعتی و رونق اقتصادی و فرهنگ صنعتی و مدیریت جهادی است از جمله این محورها است.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین اهداف این همایش بحث تبادل نظر و ارائه راهکار برای چگونگی فرهنگ‌سازی برای توسعه صنعت و فناوری در کشور بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران اظهار داشت: بحث توسعه صنعتی و تکنولوژیک بدون فرهنگ‌سازی امکان‌پذیر نیست.

کیانی بختیاری با بیان اینکه فرهنگ مقوله بسیار مهمی برای توسعه همه جانبه کشور است، گفت: به طور کلی در این همایش تاکید شد مبنی بر اینکه فرهنگ یک مقوله آموختنی است به عبارتی همه کشورها آموزش و فرهنگ‌سازی را در راستای توسعه مباحث کارآفرینی، بهره‌وری، نوآوری و موضوعات توسعه صنعتی از سنین پایین شروع می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کشورهایی که امروز در بحث فناوری حرف برای گفتن دارند، همان‌هایی هستند که آموزش فناوری را از پیش دبستان آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: