افزایش 7 درصدی قیمت شمش آلومینیوم LM2/ روند صعودی قیمت محصولات آلومینیومی

افزایش 7 درصدی قیمت شمش آلومینیوم LM2/ روند صعودی قیمت محصولات آلومینیومی

در هفته اخیر، همراه با افزایش قیمت آلومینیوم جهانی و شمش خالص آلومینیومی در بورس کالا، شاهد افزایش محسوس قیمت اکثر محصولات آلومینیومی در بازار بودیم؛ در مجموع شمش آلومینیوم LM2، شمش آلومینیوم ADC12 و شمش آلومینیوم LM6، هفت درصد نسبت به هفته گذشته رشد داشتند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده، شمش آلومینیوم LM2 حدود 30 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم قیمت‌گذاری شد و نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) که قیمت این محصول 28 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 7.1 درصد معادل دو هزار تومان افزایش قیمت داشت.

قیمت شمش آلومینیوم ADC12 امروز، به 30 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و نسبت به هفته قبل که قیمت این محصول 28 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بود، 7.1 درصد رشد داشت.

قیمت شمش آلومینیوم LM6 امروز پنج‌شنبه 7.1 درصد نسبت به هفته گذشته پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 28 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 30 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

امروز قیمت شمش خشک دایکست به 24 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) که قیمت این محصول 23 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد یک هزار تومانی را در این حوزه شاهد بودیم.

شمش رانی 96 درصد به قیمت 27 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد و نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) که قیمت این محصول 26 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد 3.8 درصدی معادل یک هزار تومانی در این حوزه اتفاق افتاد.

شمش آلومینیوم رانی 97 درصد به قیمت 28 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم معامله شد و نسبت به آخرین معاملات انجام گرفته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) که قیمت این محصول 27 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بود، افزایش 3.7 درصدی رخ داد.

قیمت شمش آلومینیوم کارتل امروز پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه، 3.4 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 23 هزار و 200 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 24 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش آلومینیوم LM13 امروز پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه، 1.2 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 21 هزار و 250 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 21 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش آلومینیوم 99.8 درصد امروز پنج‌شنبه 0.1 درصد نسبت به هفته گذشته (پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه) رشد داشت، به گونه‌ای که این محصول هفته قبل با قیمت 24 هزار و 570 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و امروز به 24 هزار و 590 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قیمت شمش 97 درصد در روز پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه نسبت به هفته گذشته پنج‌شنبه هشتم اسفند ماه، با 1.8 درصد افت همراه بود، به گونه‌ای که از 25 هزار و 450 تومان به ازای هر کیلوگرم به 25 هزار تومان بر کیلوگرم رسید، شمش 97 درصد تنها محصولی بود که در این هفته افت قیمت داشت.

 

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
آینده سندیکای صنایع آلومینیوم در هاله‌ ابهام
عرضه 7040 تن محصولات آلومینیومی
رشد 47 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
عرضه 3 هزار تن شمش آلومینیومی ایرالکو
عرضه 3 هزار تن شمش آلومینیوم المهدی
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: