برنامه‌ریزی دقیق برای مقابله همه جانبه با ویروس کرونا
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

برنامه‌ریزی دقیق برای مقابله همه جانبه با ویروس کرونا

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: صنعت فولاد به عنوان یک صنعت پیشگام در مقابله با شیوع بیماری کرونا اقدامات و فعالیت‌های پیشگیرانه و درمانی مختلفی در عرصه های گوناگون انجام داده است. با شروع اولین مباحث در خصوص شیوع کرونا در کشور، ذوب آهن اصفهان با تشکیل ستاد بحران با محوریت بیمارستان شهید مطهری اقدامات موثر و گسترده‌ای با برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگ با سایر مراجع ذیربط از سوم اسفند ماه آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، منصور یزدی‌زاده اظهار کرد: با شروع اولین مباحث در خصوص شیوع کرونا در کشور، ذوب آهن اصفهان با تشکیل ستاد بحران با محوریت بیمارستان شهید مطهری اقدامات موثر و گسترده‌ای با برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگ با سایر مراجع ذیربط از سوم اسفند ماه آغاز کرد. در این ستاد بحران معاونین مدیرعامل شرکت، بیمارستان شهید مطهری، مدیریت‌های HSE، خدمات و امور اجتماعی، روابط عمومی، بازرسی، حراست و امور شهری و پسماند عضویت دارند و کلیه فعالیت‌ها بر اساس مصوبات آن انجام می‌شود.    

وی افزود: بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان پیش از اخبار مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران‌، فعالیت‌های خود را آغاز کرد و هم‌اکنون در این راستا بخشی را کاملا به صورت آماده باش به بیماران تب‌دار و مشکوک به کرونا اختصاص داده است‌. در بخش ورودی اورژانس هم بیماران به دو بخش جداگانه بیماران تب‌دار و غیر تب‌دار تفکیک می‌شوند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان یادآور شد: همچنین مدیریت خدمات شهری و امور پسماند ذوب آهن‌، گندزدایی و ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی شرکت‌، ساختمان‌های اداری، رختکن‌های کارگاهی و سرویس‌های بهداشتی، آسانسورهای ساختمان‌های شرکت، ساختمان‌های سایر ارگان‌های مستقر در کارخانه، سمپاشی و ضد عفونی محیط و تامین و پخش مواد شوینده (مایع صابون، الکل، وایتکس، جوهر نمک و ...) برای نظافت ساختمان، جهت کنترل ویروس کرونا انجام داده است.

وی با اشاره به اقدامات مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست ذوب آهن در راستای مقابله با ویروس کرونا، برخی دیگر از اقدامات انجام شده را بدین شرح بیان کرد: از جمله می‌توان به ابلاغ حذف ثبت اثر انگشت و استفاده از کارت جهت ثبت حضور و غیاب و رستوران‌ها، حذف وعده ناهار جهت پرسنل روزکار و توزیع غذای شیفت در ظروف یکبارمصرف و تعطیل شدن پرسنل روزکار، استقرار پزشکان در ترمینال آزادگان جهت معاینه پرسنل مشکوک به کروناویروس، معاینه پزشکی روزانه پرسنل رستوران‌ها و مرکز پخت، لغو معاینات طب کار در سطح کارخانه در جهت جلوگیری از تجمع پرسنل در آن مرکز، حذف کلاس‌های آموزشی و سمینارها و  همایش‌های داخل و بیرون سازمانی، لغو مراسم تجلیل از دانش‌آموزان جهت حفظ سلامت پرسنل و خانواده‌ها، ممنوعیت حضور کارکنان در سالن‌های ورزشی سربسته، ضد عفونی و گندزدایی روزانه تمامی سطوح تماس کارکنان از جمله حمام، سرویس بهداشتی، رختکن‌ها، میزهای اداری، کلید و پریز، دستگیره درب‌ها و غیره و آموزش پرسنل خدماتی، نصب بنر و پوستر با موضوعات آموزشی در سطح کارخانه، ارسال پیامک‌های بهداشتی با محتوای آموزشی، انجام اقدامات کنترلی در رستوران‌های کارخانه و آموزش‌های بهداشتی به پرسنل مرکز پخت، ضد عفونی سطوح دسترسی کارکنان در سرویس‌های ایاب و ذهاب و خودرهای جمعی، طراحی پوستر، بروشور ، تیربرد جهت مقابله با کرونا، تهیه بروشور و تراکت‌های آموزشی جهت شهرستان لنجان، تمرکز کلیه فعالیت‌های رسانه‌ای بر آموزش و اطلاع‌رسانی در خصوص مقابله با کرونا، راه‌اندازی ایستگاه سلامت در ترمینال آزادگان، برپایی غرفه ستاد فرعی مقابله با انتشار ویروس کرونا در شهرستان لنجان توسط گروه جهادی فولادمردان ذوب آهن، تهیه کلیپ‌های آموزشی و هشداری در خصوص مقابله با بیماری کرونا، استقرار کلیپ سیار طب کار برای تشخیص کرونا و انتشار ویژه‌نامه آموزشی جهت آگاهی بخشی به پرسنل در راستای پیشگیری از این بیماری اشاره کرد.

بر اساس گزارشی از ایلنا، مدیرعامل ذوب آهن از اطلاع‌رسانی لحظه به لحظه به مدیران و کارکنان شرکت در خصوص اقدامات لازم برای کنترل بیماری کرونا، ارائه مطالب آموزشی و غیره در رسانه‌های این شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه مدیریت و کارکنان ذوب آهن اصفهان، با بهره‌گیری از فرهنگ کار و تلاش در این شرکت، نسبت به رعایت موارد بهداشتی و ایمنی نهایت دقت را دارند و خط تولید این شرکت با همت همه تلاشگران و مسئولین با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
آغاز طرح بزرگ غربالگری پرسنل ذوب آهن اصفهان
رکورد تولید، فروش و صادرات در ذوب آهن اصفهان طی سال 98
ابراز امیدواری درباره افزایش تولید در سال جهش تولید
احداث خط تولید ماسک با مشارکت فولاد مبارکه و دانشگاه صنعتی اصفهان
تقدیر از تلاشگران خط تولید ذوب آهن
کمک مالی ۶۰ میلیارد ریالی به دانشگاه علوم‌ پزشکی اصفهان
رکورد موفقیت‌آمیز تعویض ریل در مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی
تولید ماسک تنفسی در شرکت بردیا جنوب
تشکل ستاد اطلاع‌رسانی به تجار در خصوص وضعیت مرزها
برگزاری جلسه ویژه مقابله با کرونا در گل‌گهر
اولویت ما مقابله با ویرس کروناست
تشکیل کمیته ویژه مقابله با کرونا در گل‌گهر
بخش کارآفرینی مسئولیت سنگینی برعهده دارد
وجود برنامه در سایه تاثیر FATF
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: