معامله 700 تن محصولات آلومینیومی/ تقاضای اندک برای خرید محصولات آلومینیومی
در بورس کالا رخ داد؛

معامله 700 تن محصولات آلومینیومی/ تقاضای اندک برای خرید محصولات آلومینیومی

امروز دوشنبه 19 اسفند ماه، 440 تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.8 درصد، 20 تن  شمش آلومینیومی با خلوص 99.7 درصد و 20 تن بیلت 7 آلیاژ 6063 شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) و 220 تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.7 درصد شرکت المهدی در بورس کالا معامله ‌شد، این میزان تقاضا برای خرید محصولات آلومینیومی یک‌دهم میزان عرضه بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، امروز دوشنبه 19 اسفند ماه، سه هزار تن شمش هزار پوندی با خلوص 99.8 درصد شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) به قیمت 256 هزار و 23 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به معامله گذشته (سه‌شنبه 13 اسفند ماه) به قیمت 245 هزار و 874  ریال به ازای هر کیلوگرم، 4.1 درصد معادل 10 هزار و 159 ریال به ازای هر کیلوگرم رشد قیمت داشت.

در روز دوشنبه 19 اسفند ماه، شرکت‌ آلومینیوم ایران سه هزار تن شمش خالص عرضه کرد که نسبت به عرضه پیشین (سه‌شنبه 13 اسفند ماه) هیچ‌گونه افزایش یا کاهشی نداشت.

همان‌طور که در نمودار 2 آمده است، شرکت ایرالکو امروز در تالار اصلی، 400 تن تقاضا داشت که به همین میزان فروش رفت، دو هزار و 600 تن شمش مابقی به تالار مچینگ انتقال یافت، در تالار مچینگ 40 تن تقاضا برای خرید این شمش آلومینیومی وجود داشت که به همین میزان نیز فروش رفت.

در مجموع، شرکت آلومینیوم ایران 440 تن تقاضا برای شمش خالص داشت که نسبت به روز عرضه پیشین 85 درصد کمتر بود. در نهایت این شرکت در این روز 440 تن شمش خالص فروخت که نسبت به روز عرضه پیشین 85 درصد کمتر بود.

همچنین، دوشنبه 19 اسفند ماه، 500 تن شمش 50 پوندی با خلوص 99.7 درصد شرکت‌‌ آلومینیوم ایران به قیمت 255 هزار و 423 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد، 20 تن تقاضا داشت که به همین میزان نیز معامله شد.

بیلت شرکت ایرالکو

همانطور که در نمودار 3 آمده است، دوشنبه 19 اسفند ماه، 500 تن بیلت 7 آلیاژ 6063 شرکت‌‌ آلومینیوم ایران به قیمت 273 هزار و 302 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به معامله گذشته (دوشنبه پنجم اسفند ماه) که به قیمت 255 هزار و 639 ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد، 6.9 درصد یا معادل 17 هزار و 663 ریال به ازای هر کیلوگرم افزایش یافت.

در روز دوشنبه 19 اسفند ماه، شرکت‌ ایرالکو ی500 تن بیلت 7 آلیاژ 6063 عرضه کرد که نسبت به عرضه پیشین (دوشنبه پنجم اسفند ماه)  که 840 تن عرضه داشت، 40 درصد کاهش یافت.

همچنین این شرکت در این روز 40 تن تقاضا برای بیلت داشت که نسبت به روز عرضه پیشین 95 درصد کمتر بود. در نهایت این شرکت در این روز 20 تن بیلت فروخت که نسبت به روز عرضه پیشین 98 درصد کمتر بود.

شمش المهدی

همانطور که در نمودار 4 آمده است، شرکت المهدی امروز دوشنبه 19 اسفند ماه سه هزار تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.7 درصد به قیمت 253 هزار و 423 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه کرد که نسبت به معامله گذشته (دوشنبه 12 اسفند ماه) که به قیمت 243 هزار و 275 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد، معادل 4.2 درصد و به میزان 10 هزار و 148 ریال به ازای هر کیلوگرم رشد قیمت داشت.

شرکت المهدی در امروز سه هزار تن شمش خالص عرضه کرد که نسبت به معامله گذشته (دوشنبه 12 اسفند ماه)  حدود 100 درصد بیشتر بود. همچنین این شرکت در این روز 220 تن تقاضا برای شمش خالص داشت که نسبت به روز عرضه پیشین 69 درصد کمتر بود. در نهایت این شرکت در این روز 220 تن شمش خالص فروخت که نسبت به روز عرضه پیشین 69 درصد کمتر بود.

انتهای پیام/

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
افت 53 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
آینده سندیکای صنایع آلومینیوم در هاله‌ ابهام
افزایش 15 هزار تنی تولید آلومینیوم در کشور/ راه‌اندازی 72 دیگ در فاز 5 کارخانه ایرالکو
عرضه 7040 تن محصولات آلومینیومی
رشد 47 دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: