نقش موثر معدن و صنایع معدنی در مبارزه با کرونا
با تاکید وزیر صمت و پیگیری رئیس هیئت عامل ایمیدرو رقم خورد:

نقش موثر معدن و صنایع معدنی در مبارزه با کرونا

مدیر روابط عمومی ایمیدرو گفت: مسئولیت اجتماعی دستگاه‌ها و شرکت‌های وابسته هم‌سو در روند رو به رشد فعالیت‌های آن‌ها باید شکل بگیرد و در این ارتباط در سازمان ایمیدرو توسط ریاست سازمان، نقشه راه ترسیم و تبیین شده و در تبعیت با وزارت صنعت، معدن و تجارت به اجرا گذاشته شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، محمد سپهر اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان یک وظیفه هدفمند برای ارتقای آگاهی سازمان و تشکیلات خود باید به شکل جدی وارد عمل شود و همگرایی و همکاری شرکت‌های زیرمجموعه سازمان در این رابطه نقش کلیدی دارد و این مهم در چارچوب دستگاه‌های تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) شکل و معنا پیدا کرده است.

وی افزود: امروز بخش معدن و صنایع معدنی در کنار مسئولیت رونق بخشیدن به تولید در چارچوب اهداف اقتصاد مقاومتی باید نقش خود را در بستر مسئولیت اجتماعی در مبارزه با «کرونا» به خوبی ایفا کند.

مدیر روابط عمومی ایمیدرو تاکید کرد: نخستین گام در سازمان، تشکیل ستاد مقابله با کرونا در ستاد و شرکت‌های تابعه و تدارک و ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نهادهای پیشرو و مسئول در مبارزه با کرونا از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی استان‌ها اجرایی شد.

به گفته سپهر، هم‌زمان با تداوم خطوط تولید واحدها، راه‌اندازی خطوط تولید انواع ماسک و وسایل بهداشتی و پیشگیرانه و ضدعفونی مورد نیاز که در چارچوب نقش اجتماعی به مورد اجرا گذاشته شده است.

وی اضافه کرد: تامین و توزیع اقلام مورد نیاز در معادن وصنایع معدنی در مقابله با کرونا به عنوان یکی دیگر از نقش‌های سازماندهی شده توسط روابط عمومی است که برای شرکت‌های تابعه به مورد اجرا گذاشته شده و تداوم دارد.

مدیر روابط عمومی ایمیدرو گفت: ایمیدرو مقرر ساخت که شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی بوسیله دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها، علاوه بر استان محل فعالیت، به سایر استان‌هایی که با کمبود تجهیزات بهداشتی در این زمینه روبرو شده‌اند، به ویژه استان‌های کمتر برخوردار کمک کنند.

سپهر افزود: همراهی برخی نهادهای دولتی در چارچوب مبارزه با کرونا دستاوردهای ارزشمندی از لحاظ هم‌پوشانی داشته و اکنون این سازمان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تامین ارز خرید تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کرونا اعلام آمادگی کرده است.

وی یادآور شد: تمامی شرکت‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی برای یاری‌رسانی به هموطنان به منظور شکست کرونا بسیج شده‌اند و این در واقع مرحله جدیدی از همگرایی ایمیدرو و واحد‌های تابعه برای یاری‌رسانی به هموطنان است که آغاز شده و ادامه دارد

مدیر روابط عمومی ایمیدرو تاکید کرد: لازم می‌دانیم از شرکت‌های تهیه و تولید مواد معدنی ایران، فولاد خوزستان و فولاد مبارکه، ملی صنایع مس ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت آلومینای جاجرم، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، مجتمع فولاد خراسان، مجتمع سرب و روی انگوران، مجتمع پتاس خور و بیابانک، و مجتمع معدنی مهدی‌آباد، که شبانه‌روز با تمام توان در تلاش برای کمک به مردم و شکست این ویروس هستند، تشکر کنیم.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: