بازگشت ۳۳ درصد از سهام شرکت فراب به پورتفوی هلدینگ گروه صنعتی سدید
مدیرعامل گروه صنعتی سدید خبر داد:

بازگشت ۳۳ درصد از سهام شرکت فراب به پورتفوی هلدینگ گروه صنعتی سدید

مدیرعامل گروه صنعتی سدید از صدور حکم قطعی و بلامنازع توسط دستگاه ‌قضایی در خصوص مالکیت هلدینگ گروه صنعتی سدید بر ۳۳ درصد از سهام شرکت فراب و صدور و ابلاغ اجراییه‌های مرتبط، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، امیرحسین کاوه اظهار داشت: با انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسى به سمت ریاست قوه قضاییه و اتخاذ رویکرد جدى حمایتى از تولید ملی از سوى این قوه، به ویژه در سالى که از سوى رهبر معظم انقلاب اسلامى به سال «جهش تولید» نامیده شده است، علی‌رغم اعمال تمامى تحریم‌هاى ظالمانه از سوى دشمنان ایران عزیز بر مردم و تولیدکنندگان، بارقه‌هاى امید در مجموعه‌هاى تولیدى در راستای حل مشکلات متعدد حقوقی صنعتگران و بنگاه‌های اقتصادی کشور پدیدار گشته که نوید آینده‌اى روشن را مى‌دهد.

وی افزود: مجموعه هلدینگ گروه صنعتی سدید با سابقه‌ای بالغ بر نیم قرن حضور در عرصه صنایع مختلف و استراتژیک کشور و با رویکرد نوآوری و خودکفایی در تولید محصولات و ارائه خدمات مختلف و با نگاه قطع وابستگی خارجی و همچنین دارا بودن افتخاراتی ارزشمند و درخشان در دوران دفاع مقدس و پس از آن با در اختیار داشتن سهام شرکت‌های تابعه تولیدی و پیمانکاری و چینش شرکت‌های فعال صنعتی در پورتفوی خود، ضمن اشتغال‌زایی بیش از سه هزار نفر نیروی مستقیم و غیرمستقیم، همواره سعی کرده است نقش مناسبی را در اجرای پروژه‌های ملی و عمرانی کشور بر عهده داشته باشد.

بر اساس این گزارش از ایلنا، مدیرعامل گروه صنعتی سدید گفت: در همین راستا هلدینگ گروه صنعتی سدید از دهه هفتاد درگیر پرونده حقوقى تثبیت مالکیت بر ۳۳ درصد سهام شرکت فراب، یکى از بزرگ‌ترین شرکت‌هاى بزرگ پیمانکارى ایران بوده است که علی‌رغم صدور احکام قطعى به نفع گروه صنعتى سدید طی دهه هشتاد؛ متاسفانه با طرح دعاوى متعدد از سوى طرف دعوى در سالیان گذشته و استفاده از طرق فوق‌العاده دادرسى، به دفعات اجراى احکام قطعى مذکور متوقف گردید که خوشبختانه پس از گذشت قریب به سه دهه از زمان آغاز این پرونده و با اتخاذ رویکرد جدید در دستگاه قضایى مبنى بر ختم پرونده‌هاى قدیمى و ایجاد امنیت روانى براى سرمایه‌گذاران و تولید کنندگان، پرونده مذکور با رد قطعى اعتراضات، به نفع گروه صنعتى سدید مختومه و سى و سه درصد سهام شرکت فراب به دارایی‌های گروه صنعتى سدید بازگردانده شد.

کاوه تاکید کرد: تاثیرات اقتصادى این حکم بر آینده فعالیت‌های گروه صنعتی سدید و تاثیر آن در جهش تولیدات و خدمات این مجموعه صنعتی به گونه‌اى است که ضمن رشد ارزش دارایی‌ها، با بازگشت سدید به جمع سهامداران عمده شرکت فراب و به دلیل تناسب و تشابه بالا در کسب و کارهای بازار هدف در هر دو شرکت از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع پیشران کشور، قطعا هم‌افزایى مناسبی در بخش‌هاى تولید، اجرا و پیمانکاری در حوزه فعالیت‌هاى دو شرکت بزرگ فراب و هلدینگ گروه صنعتی سدید و همچنین سهامداران دیگر به وجود خواهد آمد که ‌تضمین‌کننده ادامه مسیر رشد و تعالی هر دو شرکت و حفظ و توسعه منافع کلیه سهامداران شرکت فراب خواهد بود.

وی ادامه داد: در این راستا هیئت‌مدیره سدید از طریق رایزنى با سایر سهامداران عمده شرکت فراب و با توجه به پتانسیل‌های بالای هر دو شرکت، در اندیشه ایجاد بسترهاى جدید تولید، افزایش تولیدات و خدمات فعلى و به تبع آن حضور در پروژه‌های مختلف ملی است.

مدیرعامل گروه صنعتی سدید در پایان خاطرنشان کرد: تمامى سهامداران، اعضاى هیئت‌مدیره، مدیران و کارکنان گروه صنعتى سدید به شکرانه این رخداد مبارک، وظیفه خود مى‌دانند که با تمام قوا در جهت افزایش کمى و کیفى تولیدات و خدمات مرتبط گام برداشته و با سعی و تلاش وافر، سهم کوچکی در اعتلای اقتصاد و صنعت ایران عزیز، داشته باشند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
باید طرفدار بازار رسمی و شفاف کشور باشیم
پیشنهاد هفت‌گانه سندیکا درباره تنظیم بازار ورق فولادی و نحوه عرضه آن در بورس کالا
رویکرد تعاملی متولیان صنعت و تشکل‌ها، راهکار بنیادین حل چالش‌ها
هیچ دستورالعملی بدون موافقت ذی‌نفعان صادر نخواهد شد
خواستار فروش اعتباری در بورس کالا هستیم
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: