۱۳ طرح توسعه‌ای در منطقه گل‌گهر افتتاح می‌شود
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر:

۱۳ طرح توسعه‌ای در منطقه گل‌گهر افتتاح می‌شود

جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل‌گهر با حضور استاندار کرمان، نمایندگان مردم سیرجان، بردسیر و بافت در مجلس شورای اسلامی و برخی از معاونین شرکت گل‌گهر، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است طی سال‌ جاری از سوی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های هم‌گروه، ۱۳ طرح توسعه‌ای در منطقه گل‌گهر افتتاح و اجرای ۱۳ طرح دیگر هم آغاز شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط ‌عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر اظهار داشت: وصول مطالبات معوق‌مانده گل‌گهر از شرکت‌های دیگر، بهبود وضعیت مالی شرکت، پرداخت یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پول برای اجرای طرح انتقال آب از خلیج‌فارس به سیرجان در سال ۹۸ و افزایش سرمایه شرکت به ۱۰ هزار میلیارد تومان در سال جدید، بخشی از اقدامات توسعه‌ای شرکت گل‌گهر بوده است.

وی با حمایت از نگاه استاندار کرمان در زمینه توسعه استان، افزود: گل‌گهر آمادگی دارد در طرح‌های مرتبط دارای توجیه اقتصادی، سرمایه‌گذاری کند.

محمدجواد فدایی استاندار کرمان نیز با تاکید مجدد بر ضرورت توجه شرکت‌های بزرگ به توسعه متوازن استان، گفت: زمانی می‌توانیم از توسعه‌یافتگی سخن بگوییم که میانگین شاخص‌های توسعه در همه مناطق این استان بهبود یابد.

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به وجود شرکت‌های متعدد معدنی و صنعتی در سیرجان، تصریح کرد: وجود معادن و زیرمجموعه‌ها، نعمت‌های خدادادی برای این منطقه محسوب می‌شوند؛ چراکه در این بحران اقتصادی و تورم، اشتغال را بیمه کرده‌اند و سبب پایداری اشتغال شده‌اند.

وی ضمن تشکر از ایفای نقش گل‌گهر و شرکت‌های بزرگ در مسئولیت‌های اجتماعی، خواستار جدیت بیشتر در این خصوص شد و افزود: ما به مردم بدهکاریم و هر قدمی برای رفاه و آسایش آن‌ها برداریم کم است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پتانسیل خوب منطقه، گفت: پتانسیل این را داریم که هر ماه یک کلنگ‌زنی و افتتاح یک پروژه را داشته باشیم. نقش مدیران خلاق در اینجا مشخص می‌شود و بنده از هر مدیری که جسارت به خرج دهد و پای کار بیاید حمایت می‌کنم. برای هرگونه کمک اعم از مجوز و زیرساخت آماده‌ام و برای تحقق شعار «سیرجان بهشتی برای کارآفرینان» از هیچ تلاشی دست برنخواهم داشت.

همچنین در این نشست مقرر شد، شرکت گل‌گهر طوری برنامه‌ریزی کند که طرح انتقال آب به منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر تا ۱۵ تیرماه با حضور یکی از مقام‌های ارشد کشور به بهره‌برداری برسد.

همچنین مقرر گردید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با استفاده از ظرفیت مشاور متخصص، طرح‌های اقتصادی معطل سرمایه‌گذاری در کرمان را شناسایی و موارد دارای توجیه فنی و اقتصادی را به استانداری اعلام نماید.

در این نشست توجه به شهرستان‌های کمتربرخوردار استان کرمان مورد توافق طرفین قرار گرفت و مدیران گل‌گهر و استاندار کرمان توافق کردند که موانع سرمایه‌گذاری گل‌گهر در این مناطق را در حضور مدیران شرکت ایمیدرو و وزارت صمت بررسی و حل و فصل نمایند.

تشکیل کنسرسیومی متشکل از شرکت‌های بزرگ استان برای مشارکت اقتصادی در طرح‌های پتروشیمی استان کرمان نیز یکی از پیشنهادهای جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بود که با استقبال نماینده ارشد دولت در استان کرمان مواجه شد و فدائی تاکید کرد تشکیل این کنسرسیوم از سوی استانداری دنبال خواهد شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
در سال گذشته «جهش تولید» داشتیم
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: