با حمایت شرکت مس، باشگاه مس سونگون مایه افتخار ایران شده است
حضور نماینده مردم ورزقان در خانه ملت و مشاور مدیرعامل شرکت مس در تمرین مس سونگون ورزقان؛

با حمایت شرکت مس، باشگاه مس سونگون مایه افتخار ایران شده است

نماینده مردم شهرستان ورزقان در مجلس شورای اسلامی به همراه «حیدر ضیغمی» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت‌ ملی صنایع مس ایران، از تمرین مس سونگون ورزقان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از مس پرس، اللهیار دهقانی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی مس سونگون با قدردانی از زحمات شرکت مس در اجرای برنامه‌های مسئولیت‌های اجتماعی در استان، این تیم را مایه افتخاری برای ایران، استان آذربایجان شرقی و شهرستان ورزقان خواند و اظهار داشت: مس سونگون ورزقان باید همواره به فکر افتخارآفرینی در سطح جهان باشد و نام ایران عزیزمان را در همه عرصه‌های بین‌المللی پرآوازه سازد.

وی با بیان اینکه نام ورزقان با فوتسال مس سونگون گره خورده است افزود: با افتخارآفرینی‌های این تیم در آسیا و ایران در حال حاضر برنامه همه مدیران ارشد مس و مسئولان استانی و شهرستان حمایت از باشگاه مس سونگون است.

دهقانی با بیان اینکه ارتقای سطح فوتسال سونگون از همه جهات در دستور کار شرکت مس است عنوان کرد: با تلاش شما و حمایت مسئولان انشالله در آینده نزدیکی شاهد توسعه‌های ماندگاری در باشگاه مس سونگون خواهید بود.

وی در پایان حمایت همه‌جانبه خود از بازیکنان و کادر فنی مس سونگون را اعلام کرد: قهرمانی شما خواسته مردم منطقه است و امیدوارم که پیروزی شما را در فینال مشاهده کنیم و قهرمانی شما موجب شادی دل مردم شود.

تیم‌های صنعت مس به یک برند ورزشی در کشور تبدیل‌ شده‌اند

در ادامه این بازدید، «حیدر ضیغمی» با تشکر از حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در تمرین تیم فوتسال سونگون و ابلاغ پیام قدردانی و خسته نباشید دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس، به بازیکنان و کادر فنی تیم مس سونگون خاطرنشان شد: از سال گذشته و با دستور دکتر سعدمحمدی ارتقای سطح فنی و حرفه‌ای باشگاه‌ها در دستور کار قرار گرفت تا این تیم‌ها حضور مؤثر و پررنگ‌تری در سطح مسابقات ملی و بین‌المللی داشته باشند. خوشبختانه در طول یک سال گذشته و با تلاش جمعی اکنون شاهد به ثمر نشستن این سیاست‌ها و کسب نتایج خوب از سوی باشگاه‌ها هستیم و این تیم‌ها مایه افتخار مردم استان و کشور شده‌اند.

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس در بخش دیگری از سخنانش حمایت خوب مسئولین شهرستان از باشگاه مس سونگون را نشانی از توجه ویژه به ورزش و اهمیت ورزش قهرمانی در نشاط جامعه دانست و تصریح کرد: باشگاه مس سونگون ورزقان جزو افتخارات صنعت مس است و تلاش بازیکنان و کادر فنی و مدیران باشگاه در مسیر کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر فوتسال برای مدیران پوشیده نیست.

مشاور مدیرعامل شرکت مس در پایان با آرزوی موفقیت برای تیم مس سونگون در فینال لیگ برتر فوتسال گفت: بدون شک هم‌اکنون تیم‌های ورزشی صنعت مس به یک برند فرهنگی و ورزشی در سطح کشور تبدیل شده‌اند و موفقیت آنان باعث انگیزه و شادی در میان مردم استان آذربایجان شرقی و کرمان می‌شود.

بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان ضمن خیرمقدم به دهقانی و حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس با ارائه گزارشی روند آماده‌سازی تیم برای فینال لیگ برتر را تشریح کردند و گزارش مختصری نیز از فعالیت‌های باشگاه در شهرستان به سمع حاضران رساند.

گفتنی است، تیم مس سونگون ورزقان که سی‌ام خرداد در سالن پیروزی اصفهان و ششم تیر در سالن پورشریفی تبریز فینال لیگ برتر فوتسال کشور را برگزار خواهد کرد، از دهم خرداد تمرینات خود را برای حضور مقتدر در فینال آغاز کرده‌اند و به حداکثر آمادگی برای این دیدار نزدیک شده‌اند. دیدار فینال لیگ برتر فوتسال بدون حضور تماشاگران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدنظر ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
آغاز عملیات اجرایی طرح‌های تکمیل چرخه تولید در مجتمع مس سونگون
افتتاح پنج پروژه صنعتی و زیست‌محیطی مجتمع مس سرچشمه
آغاز اجرای طرح توسعه ذوب خاتون‌آباد/ افزایش 40 هزار تنی ظرفیت تولید آند
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: