شرکت فولادمبارکه واحد نمونۀ استاندارد کشوری و استانی

شرکت فولادمبارکه واحد نمونۀ استاندارد کشوری و استانی

در مراســـم روز جهانـــی استاندارد که با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معــــدن و تجــارت در ســالن اجلاس ســـــــران برگـــزار شد، از شـــــرکت فولادمبارکۀ اصفهان به عنوان واحد نمونۀ ملی تجلیل شد.

در این مراسم منوچهر نیکفر، معاون فناوری شرکت فولادمبارکۀ اصفهان به نمایندگی از مدیرعامل شرکت، تندیس واحد نمونۀ کشوری را از دست معاون اول رئیس جمهوری دریافت کرد.

وی در گفت وگو با خبرنگار فولاد، کسب این موفقیت را به همۀ کارکنان فولادمبارکه تبریک گفت و تصریح کرد: در سایۀ راهبردهای مدیرعامل شرکت و تلاش کارکنان فولادمبارکه، امسال نیز برای چندمین سال متوالی، شرکت فولادمبارکه هم به عنوان واحد نمونۀ استاندارد استانی و هم واحد نمونۀ کشوری انتخاب شد.

وی تولید محصولات کیفی و استاندارد، رعایت حقوق شهروندی ازجمله حقوق مشتریان، کارکنان، جامعه و سایر طرفهای ذینفع، انجام فعالیتهای جدی و شاخص در حوزۀ استانداردها و کیفیت، مشارکت فعال در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی، استقرار سیستمها و مدل های کیفیت جامع و تعالی سازمانی و همچنین دریافت گواهینامه های معتبر استانداردهای جهانی در بخش های کیفیت، ایمنی، بهداشت و محیط زیست را معیارهای اصلی در انتخاب واحدهای نمونۀ استاندارد معرفی کرد.

منوچهر نیکفر ترویج، آموزش و اطلاع رسانی درخصوص اهمیت استانداردها در جوامع و نقش آنها در دستیابی به تأمین، ایمنی، سلامت، بهداشت و حقوق شهروندی مردم و همچنین انتخاب افراد و سازمانهای برتر را که فعالیت های ویژهای در حوزه های مرتبط با تعالی، تحول، استاندارد و کیفیت انجام داده اند، از مهمترین اهداف برگزاری این آئین دانست.

معاون فناوری فولادمبارکه با اشاره به اینکه در سال گذشته و سال جاری شرکت فولادمبارکه در چارچوب استراتژیها و اهداف خود مجموعه ای از اقدامات و فعالیتهای اجرایی را دنبال کرده است، گفت: رونمایی از مدل ارزیابی جامع فولادها (IR-MARKING) که با حمایت و همکاری ریاست محترم سازمان ملی استاندارد و همکارانشان و همچنین با مشارکت دانشگاه صنعتی اصفهان، پژوهشکدۀ فولاد ایران و انجمن تولیدکنندگان فولاد انجام گرفت، ارزیابی مدل تعالی شرکت توسط ارزیابان جایزۀ کیفیت اروپا (EFQM)، دریافت گواهینامه های
ISO۱۰۰۰۲ و۱۰۰۰۴ ISO (استانداردهای رسیدگی به شکایات مشتریان و نظرسنجی از مشتریان)، مشارکت در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی، حضور فعال و مؤثر در کمیته های متناظر ISO به خصوص TC۱۷ (کمیتۀ متناظر فولاد) و ۳۳ TC (کمیتۀ متناظر فراورده های نسوز و دیرگدازها) و برخی اقدامات دیگر ازجمله این فعالیتها بود که در انتخاب شرکت فولادمبارکه به عنوان واحد نمونۀ استاندارد استانی و کشوری مؤثر بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد: با تصویب و نهایی شدن مدل ارزیابی جامع IR- MARKING که همراستا با رویکردها و شعار سال جاری سازمان جهانی استاندارد (استانداردها شهرها را هوشمندتر میسازند) است، نقش مؤثر استانداردها در حمایت از حقوق شهروندی در کشور، پررنگتر و همتراز کشورهای پیشگام در این عرصه شود.

گفتنی است به همین مناسبت در اصفهان نیز در سالن نگین نقش جهان با حضور استاندار، رئیس سازمان ملی استاندارد، جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس اتاق بازرگانی و مدیرکل استاندارد اصفهان از فولاد مبارکه به عنوان واحد نمونۀ استاندارد با اهدای لوح و تندیس قدردانی شد.

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
تولید تختال در فولاد مبارکه از مرز ۵۸۰ هزار تن در ماه گذشت
گواهینامه‌ سیستم مدیریت یکپارچه شرکت فولاد مبارکه تمدید شد
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: