رکورد تولید گندله در فولاد مبارکه شکسته شد
مدیر ناحیه آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه:

رکورد تولید گندله در فولاد مبارکه شکسته شد

مدیر ناحیه آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال «جهش تولید»، با عنایت خداوند متعال و تلاش و همت مداوم کارکنان ناحیه آهن‌سازی و پس از دستیابی به رکوردهای روزانه پی‌درپی، با ثبت رکورد 700 هزار و 165 تن گندله در مرداد ماه برگ زرین دیگری به افتخارات فولاد مبارکه افزوده شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، داریوش رشیدی با اعلام این خبر و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این ناحیه اظهار داشت: رکورد قبلی ۶۹۱ هزار و 640 تن بود که اکنون پس از چهار سال افزایش یافت.

مدیر ناحیه آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه کسب این موفقیت را غرورآفرین خواند و گفت: این موفقیت در شرایط سخت مقابله با ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه با برنامه‌ریزی چندماهه و در سایه خودباوری و تلاش کارکنان ناحیه آهن‌سازی، حمایت واحدهای پشتیبانی و خرید مواد اولیه و مساعدت مدیریت ارشد شرکت به دست آمد که در نوع خود کم‌نظیر و شایسته قدردانی است.

همچنین رضا اسماعیل‌پور، رئیس واحد گندله‌سازی عنوان کرد: واحد گندله‌سازی در سال «جهش تولید» و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به شیوع بیماری کرونا، برای اولین بار در تاریخ بهره‌برداری خود از مرز ۷۰۰ هزار تن تولید عبور کرد. رکورد قبلی این واحد در شهریور سال ۹۵ و به میزان ۶۹۱ هزار و ۶۴۰ تن به دست آمده بود.

وی تاکید کرد: این موفقیت با حمایت مدیریت ناحیه، تدابیر دفتر فنی تولید و برنامه‌ریزی تولید ناحیه آهن‌سازی، همت نیروهای تولید واحدهای گندله‌سازی و انباشت و برداشت به‌ عنوان سربازان خط مقدم جبهه صنعت و پشتیبانی نیروهای تعمیرات و نظافت صنعتی واحد گندله‌سازی، دفتر فنی تعمیرات ناحیه آهن‌سازی و خدمات فنی و پشتیبانی به ثبت رسید.

رئیس واحد گندله‌سازی یادآور شد: انجام پروژه‌های سرمایه‌گذاری شامل طراحی، نصب و راه‌اندازی سرندهای غلتکی زیر چهار عدد از دیسک‌های واحد و سرند جدید لایه محافظ انتهای کوره که با حمایت واحدهای مهندسی کارخانه و توسعه آهن‌سازی انجام شده بود در ثبت این رکورد نقش بسزایی داشت. ثبت این رکورد  غرورآفرین را به همه همکاران فولاد مبارکه و ذی‌نفعان تبریک عرض می‌کنم.

در ادامه خشایار پاسیار، رئیس تولید واحد گندله‌سازی گفت: بار دیگر تلاش مدیریت و کارکنان سایر بخش‌های مرتبط با واحد گندله‌سازی به دست همکاران این ناحیه به ثمر نشست و کارکنان پرتلاش تولید واحد گندله‌سازی توانستند با به‌ کارگیری دانش فنی، افزایش بهره‌وری، مراقبت از خطوط تولید و به حداقل رساندن زمان‌های آماده‌سازی از یک طرف و رعایت دستورالعمل‌های تولید، انجام تولید کیفی و با تناژ حداکثری به این رکورد غرورآفرین دست یابند.

گفتنی است در مرداد ماه 99 دو بار رکورد تولید روزانه واحد گندله‌سازی ارتقا یافت و پس از حدود هفت سال از 23 هزار و 450 تن در 11 مهر ماه 92 به ترتیب به رکوردهای 23 هزار و 580 تن در 6 مرداد و 23 هزار   و 660 تن در 17 مرداد سال 99 مصادف با شب عید مبارک غدیر رسید.

همچنین محمد خدابنده، رئیس تعمیرات گندله‌سازی اظهار کرد: چابک‌سازی خطوط تولید و افزایش آماده ‌به ‌کاری تجهیزات واحد با انجام موفقیت‌آمیز توقف برنامه‌ریزی گرم واحد گندله‌سازی در تیرماه سال جاری و با حمایت مدیریت و کارکنان واحدهای پشتیبانی فنی و تغییر PLC بخش دیسک با همکاری واحدهای مهندسی کارخانه و شرکت ایریسا انجام شد.

در این زمینه همدلی و همکاری تیم‌های تولید و تعمیرات و شرکت‌های مقیم تعمیرات واحد گندله‌سازی باعث استمرار تولید در خطوط و کاهش توقفات اضطراری تجهیزات گردید.

در ادامه مهران اسماعیلیان، سرپرست شیفت تولید واحد گندله‌سازی گفت: از ابتدای سال 99 علی‌رغم شرایط سخت موجود، کارکنان فولاد مبارکه به رکوردهای پی‌درپی دست یافتند. کارکنان بلندهمت واحد گندله‌سازی با همکاری واحدهای پشتیبانی و پیمانکاران مستقر در ناحیه، دوشادوش همه کارکنان نواحی دیگر توانستند با راهبرد درست مدیریت واحد در حوزه تولید، علی‌رغم شرایط خاص مواجهه با ویروس کرونا که محدودیت‌های زیادی ایجاد کرده، به این رکورد دست یابند. ثبت این رکورد نشان خودباوری و ایمان به نیروهای جوان در مدیریت فولاد مبارکه است.

مجید نیک اقبال، رئیس دفتر فنی تولید ناحیه آهن‌سازی اذهان داشت: دستیابی به بیش‌ترین میزان کمی و کیفی تولید همواره از اهداف استراتژیک شرکت است؛ به‌ ویژه در مواقعی که محدودیت‌های بی‌شماری بر واحدهای تولیدی اعمال می‌شود. واحد گندله‌سازی با غلبه بر همه محدودیت‌ها در مرداد ماه موفق به کسب بالاترین میزان تولید از زمان راه‌اندازی تا امروز شد. گروه فنی تولید ناحیه آهن‌سازی همواره به ‌عنوان پشتوانه دانشی واحدهای ناحیه هم‌سو با دیگران تمام سعی و تلاش خود را در جهت دست‌یابی به اهداف والاتر به کار گرفته و امیدوار است در ادامۀ کار هم به موفقیت‌های روزافزون دست یابد.

همچنین حمید بزاز، رئیس واحد مواد خام بیان کرد: در سال «جهش تولید» به لطف خداوند منان، واحد انباشت و برداشت توانست در راستای اهداف سازمانی و ناحیه آهن‌سازی، کنسانتره موردنیاز واحد گندله‌سازی را با کمیت و کیفیت مناسب تامین کند و نقش کوچکی در رکورد ایجاد شده ایفا نماید.

وی یادآور شد: تلاش همکاران تولید و تعمیرات واحد ستودنی و مایه افتخار بوده و شایسته است از همکاری دفاتر فنی تولید و تعمیرات در تامین قطعات یدکی تجهیزات و ایجاد دپوهای خوراک آماده‌سازی شده (پایل‌ها) با کیفیت کنسانتره سپاسگزاری کنم.

در ادامه علیرضا خانی، سرپرست برنامه‌ریزی تولید ناحیه آهن‌سازی، گفت: ثبت رکورد تولید در واحد گندله‌سازی مستلزم وجود پایل‌های یکنواخت با حداقل تغییرات و حداکثر تناژ است. برنامه‌ریزی ورود کنسانتره و ساخت پایل‌های مناسب از وظایف خطیر واحد برنامه‌ریزی تولید ناحیه آهن‌سازی است. کارکنان سخت‌کوش این واحد با پیگیری مستمر ورود کنسانتره، برنامه‌ریزی ساخت پایل‌های نرمه و زبره با ترکیب مناسب و حداکثر یکنواختی ممکن، از حدود سه ماه قبل، آماده‌سازی‌های لازم را با هماهنگی با واحدهای مواد خام و گندله‌سازی و دفتر فنی تولید انجام داده و بستر مناسبی برای ثبت رکورد جدید فراهم ساختند.

غلامرضا مؤذنی، سراپراتور اتاق کنترل واحد گندله‌سازی در پایان خاطرنشان کرد: واحد گندله‌سازی با در نظر گرفتن نام‌گذاری سال «جهش تولید» با همت تیم‌های توانمند تولید و تعمیرات خود و همکاری واحدهای پشتیبان موفق به کسب این رکورد شد. در این زمینه هیچ ‌یک از مشکلات همچون شیوع بیماری کرونا و تحریم مانع استمرار تولید و کسب رکوردهای جدید نبود و همکاران با همت مثال‌زدنی خود بار دیگر توانستند فعل خواستن را صرف کنند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
فولاد مبارکه آینده روشنی در صنعت فولادسازی دارد
حامی فولاد مبارکه در زمینه تامین مواد اولیه هستیم
جهش تولید، صادرات و ارزآوری برای قدرت‌نمایی در دنیا
پیشرفت 65 درصدی پروژه تغییر نحوه آبگیری فولاد مبارکه
دستیابی به رکورد تولید در واحد تاندم میل نورد سرد
اجرای پروژه سیستم اسکادای پست‌های برق شهید خرازی
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: