فولاد مبارکه در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی نقش اثرگذاری دارد
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

فولاد مبارکه در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی نقش اثرگذاری دارد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن بازدید از غرفه گروه فولاد مبارکه در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته گفت: نقش اثرگذار شرکت فولاد مبارکه در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی قابل تقدیر است.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، نصیر ملت ضمن اشاره به حرکت ارزشمند فولاد مبارکه در تامین رایگان اکسیژن بیمارستان‌های درمانگر بیماران کرونایی اظهار داشت: فولاد مبارکه همواره جزو شرکت‌های دغدغه‌مند در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی بوده است و انعکاس دستاوردهای فولاد مبارکه به خصوص در طرح‌های مربوط به مصرف آب و کاهش آلودگی بیش از گذشته احساس می‌شود چرا که آنچه در واقعیت صورت می‌گیرد و همواره جزو دغدغه‌های فولاد مبارکه بوده است یعنی توجه ویژه به محیط زیست و مصرف آب به خوبی به اطلاع مردم نمی‌رسد و بعضا باعث شکل‌گیری ذهنیت خلاف واقع در این حیطه شده است که نیاز به اطلاع‌رسانی بیشتر احساس می‌شود.

وی در ادامه به نقش فولاد مبارکه در رشد و توسعه همه جانبه استان اشاره کرد و افزود: فولاد مبارکه جزو صنایع ملی و فراملی کشور و استان اصفهان است و نقشی که این شرکت می‌تواند در ابعاد مختلف توسعه در شهر و استان اصفهان ایفا کند نقش بسزایی است و قاعدتا برای اینکه بتواند به عنوان یکی از بازیگران مهم توسعه حداکثر بهره‌وری را داشته باشد باید با یک تدبیر ویژه در این زمینه صورت گیرد چرا که کشور در شرایطی فعلی و به دلیل تحریم ها و کمبودهای داخلی شرایط سختی را تجربه می کند نیاز است مجموعه هایی مثل فولاد مبارکه با توجه به ظرفیت ارزشمندی که در اختیار دارد؛ نقش پررنگ‌تری از دیگر مجموعه‌های مشابه خود ایفا کند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان ادامه همکاری‌های دوجانبه فولاد مبارکه و شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد: با توجه به گستردگی فعالیت‌های فولاد مبارکه در سطح استان و حتی کشور نیاز است یک همکاری و تعامل منطقی با مدیریت شهری و مدیریت استان نسبت به بهبود زیرساخت‌هایی شهری مثل حمل و نقل و حوزه‌هایی مثل محیط زیست صورت گیرد.

ملت در ادامه با مهم دانست نقش فولاد مبارکه در تولید ناخالص داخلی (جی دی پی) استان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم تاثیر فولاد مبارکه را در اقتصاد کلان شهر و استان اصفهان بررسی بکنیم باید بگوییم این شرکت سهم به سزایی که در تولید ناخالص داخلی (جی دی پی) استان داشته است و مطمئنا می‌تواند همزمان با این تاثیری اقتصادی با ورود به موضوعات مختلف و هدایت مباحث اقتصادی در سطح استان اثرگذاری خود را گسترده‌تر از پیش نماید.

بر اساس گزارشی از ایراسین، وی در ادامه به تاثیر شیوع ویروس کرونا در صنعت گردشگری شهر اصفهان اشاره و تصریح کرد: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا بخش‌های مدیریت شهری دچار تنگناهای مختلف هستند و یکی از بخش‌هایی که به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و از این موضوع آسیب دیده صنعت گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان است؛ صنعتی که نقشی 10 درصدی  از درآمد 40 هزار میلیاردی استان را به خود اختصاص داده بود و مطمئنا در این مقطع زمانی صنایع بزرگ می‌توانند تاثیر بسزایی در روشن نگه داشتن چراغ این نوع صنایع داشته باشند تا در بلندمدت بتوان تعادل اقتصادی شهر و استان را حفظ کند و امیدواریم با یک همکاری و همراهی فولاد مبارکه با ظرفیت فوق‌العاده‌ای که دارد بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
مطالب مرتبط
عامل نوسان قیمتی در زنجیره فولاد، مسئله توزیع است
فولاد مبارکه آینده روشنی در صنعت فولادسازی دارد
حامی فولاد مبارکه در زمینه تامین مواد اولیه هستیم
رکورد تولید گندله در فولاد مبارکه شکسته شد
پیشرفت 65 درصدی پروژه تغییر نحوه آبگیری فولاد مبارکه
توجه فولاد مبارکه به مناطق پیرامونی خود
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: