فهرست مناقصات زیرمجموعه «وسدید»

فهرست مناقصات زیرمجموعه «وسدید»

گروه صنعتی سدید با نماد معاملاتی «وسدید» این روزها مورد توجه بازار قرار گرفته و شاهد معاملات پر حجمی است.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، نماد معاملاتی این سهم در آخرین روز کاری هفته گذشته به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت نوع «ب» متوقف شد، علت این توقف هم شرکت در مناقصات یک زیرمجموعه این هلدینگ صنعتی بود.

بر اساس گزارشی از بورس 24، حسین فیروزی رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید درباره آخرین وضعیت عملیاتی، پروژه‌ها و توانمندی‌های این شرکت گفت: ما یک شرکت با سابقه فعالیت ۱۸ ساله هستیم که همواره تلاش نموده‌ایم تا به خدمات قابل ارائه در شرکت تنوع دهیم، به طوری که در مرحله اول توسعه سازه‌های دریایی تسدید در حوزه‌های offshore مثل خطوط انتقال در دریا و ساخت سکوهای دریایی فعال بود. بیش از ۲۰۰ کیلومتر خطوط لوله در دریا اجرا کردیم و بیش از ۱۵۰ کیلومتر لوله در خشکی که در این زمینه با مجموعه وزارت نفت و شرکت‌های تابعه از جمله فلات قاره همکاری‌های مختلفی داشته و داریم.

وی بیان کرد: ضمن آنکه اخیرا نیز در حوزه برون سپاری (O&M) نیز ورود کردیم و در حال حاضر در این حوزه پروژه‌های مختلفی از جمله چند (o&m) فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی، پروژه تعمیر و نگهداری فجر جم و پروژه نفت قشم را در دست اجرا داریم. در این راستا ما به عنوان یک شرکت که توانایی اجرای پروژه‌ها با نوع قرارداد O&M را دارد، همواره در تمام مناقصات دعوت می‌شویم و جزو ٣ شرکت برتر در این حوزه هستیم.

این مقام مسئول در شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید اذعان کرد: این شرکت در پروژه‌ها بصورت EPC، EPCC و EPCF و BOT نیز حضور پیدا می‌کند و توان رقابت بالا با شرکت‌های دولتی بزرگ در این حوزه را دارد. اخیرا هم در مناقصات اجرای ۶ پروژه شرکت نمودیم بر مبنای روش‌های قراردادی EPCC و Epc و PC که این پروژه‌ها به شرح زیر است:

*تهیه کالا و احداث خطوط لوله جریانی میعانات گازی تنگه بیجار که ارزش این پیمان رقمی در حدود ۸۰۰ میلیارد تومان است.

*پروژه تهیه کالا و احداث تسهیلات سر چاهی وخطوط لوله جریانی دهلران به ارزش ۲۹ میلیارد تومان.

*پروژه تجهیز و تغییر کاربری اسکله ۱۶ و۱۷ بندر پتروشیمی عسلویه به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان.

*پروژه نگهداشت و تعمیرات مجتمع پتروشیمی اروند از نوع قرارداد O&M به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان.

*تکمیل تاسیسات خطوط لوله تبریز، خوی، ارومیه از نوع قرار داد EPC به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان.

*پروژه تهیه کالا و احداث خط لوله انتقال و تسهیلات سرچاهی بصورت PC به ارزش ۲۶ میلیارد تومان.

فیروزی عنوان کرد: موارد فوق مناقصاتی است که در آن‌ها شرکت کردیم و به محض نهایی شدن و ابلاغ پروژه به ما از طریق هلدینگ گروه صنعتی سدید، بصورت رسمی از سامانه کدال اعلام خواهد شد. البته بدلیل توانمندی‌های تسدید، به امید خدا در این پروژه‌ها حضور موفقی خواهیم داشت. ظرفیت واقعی تسدید بر اساس امکانات، توانمندی‌ها و تجربیات گذشته در پروژه‌های عظیم است که چابکی یک شرکت خصوصی را هم به همراه دارد.

وی درباره جدیدترین برنامه‌های این شرکت برای ورود به حوزه قراردادهای E&P اظهار کرد: این نوع کسب و کار در زمره فعالیت‌هایی است که فقط ۱۷ شرکت توانستند در ارزیابی‌های مرتبط مورد تایید وزارت نفت قرار گیرند و ما نیز با استفاده از زیر ساخت‌های مدیریتی که فراهم نمودیم و ساختاری که برای مجموع طراحی شده است انتظار داریم در ارزیابی‌های جدید مورد تایید قرار بگیریم.

رئیس هیئت‌مدیره تسدید ادامه داد: ضمنا بشدت روی چند پروژه چند صد میلیون دلاری متمرکز هستیم که قرار است برگزار شوند، که ان شاءالله در آینده‌ای بسیار نزدیک خبرهای خوبی در مورد این نوع پروژه‌ها خواهیم داشت. در حال حاضر اقدامی که در حوزه پیمان‌های E&P عملیاتی نمودیم، بررسی پروژه افزایش ظرفیت یک مخزن هیدروکربوری است و این طرح نیاز به سرمایه‌گذاری نیز دارد که به عنوان یک مخزن بزرگ ذخیره‌سازی با هدف کنترل و جبران کاهش تولید است که در حال بررسی شرکت در این طرح هستیم و ارزش آن ٢٥٠ تا ٢٧٠ میلیون یورو است.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت تسدید درباره عملکرد شرکت در سال ٩٨ اذعان کرد: در سال ٩٨ علی‌رغم تمام مشکلات و سختی‌های اقتصادی موفق بودیم و چشم‌انداز پیش روی ما روشن است. در حال حاضر با پروژه‌هایی که طرح‌ریزی نمودیم و زیر ساخت هایی که در مجموعه آماده شده است امسال حداقل این توان در مجموعه فعال شده است که بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه را اجرا کنیم. با توجه به ساختاری که فراهم شده است تسدید در زمره شرکت‌های چابک و توانمند با پتانسیل‌های بالا قرار دارد.

فیروزی ادامه داد: ازجمله موفقیت‌های شرکت تسدید در شرایط حساس کشور، اجرای یک پروژه کلیدی بوده که نتیجه آن در افزایش میزان نفت استخراجی کشور نقش موثری ایفا کرده و امیدهای خوبی داریم که در سال جهش تولید بتوانیم نقش موثرتری در موفقیت‌های گروه صنعتی سدید و کشور ایفا کنیم.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: