راه‌اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین در اولویت قرار دارد
رئیس صندوق بازنشستگی کشور در بازدید از شرکت فولاد اکسین:

راه‌اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین در اولویت قرار دارد

رئیس صندوق بازنشستگی کشور از این شرکت برای پیگیری راه‌اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹ دکتر افتخاری، رئیس صندوق بازنشستگی کشور از این شرکت برای پیگیری راه اندازی طرح فولاد سازی فولاد اکسین بازدید کرد.
 
 وی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان از زحمات هیئت مدیره و مدیر عامل و پرسنل فولاد اکسین قدردانی کرد و افزود: اینکه همه شما تلاش می‌کنید تا یک کار مهم و اساسی را در کشور انجام دهید و توانستید این شرکت را از یک وضعیت نابسامان و زیان ده به یک شرکت سوده و موفق در در ۱۵ ماه گذشته تبدیل کنید بسیار جای امیدواری و خرسندی دارد. 
افتخاری تشریح کرد:  مشارکت فولاد اکسین و لوله‌‌سازی اهواز که هر دو زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشور هستند در پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث افتخار ملی ست و به مدد این دو شرکت کشور توانست در تولید ورق و تولید لوله به خودکفایی برسد.
رئیس صندوق بازنشستگی کشور ادامه داد:  با توجه به موفقیت‌های اخیر پر واضح است که در اکسین استراتژی و برنامه و کیفیت و خلاقیت وجود دارد و این نشان از بالندگی و سرآمدی در فولاد اکسین دارد و ما به عنوان نماینده یکی از سهامداران این احساس را داریم.
 
وی اظهار کرد: از یک زاویه دیگر که نگاه کنیم می‌بینیم ۶۰ درصد سهام فولاد اکسین مربوط به بازنشستگان کشوری هست بازنشستگانی که قطره قطره سرمایه خود را پس انداز کرده‌اند تا در روز مبادا دستگیر آن‌ها باشد، بنابراین کار اصلی ما در فولاد اکسین علاوه بر  تولید و فروش و سودآوری  صیانت از حق‌الناس است به عبارت دیگر سرمایه‌‌‌هایی که در اینجا هست حق‌الناس است که متعلق به بازنشستگان کشور است و قرار است زندگی پر پیچ و خم آن‌ها را در دوران کهولت سن آرامش ببخشد. لذا یکی از مسئولیت‌‌های ما ساختن یک زندگی کیفی برای بازنشستگان است و سودآوری که امروز در فولاد اکسین داریم باعث بهتر کردن زندگی بسیاری از بازنشستگان و سالمندان می‌شود.
 
افتخاری در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: طرح توسعه فولاد سازی بیش از ده سال یعنی همزمان با راه اندازی فولاد اکسین در دستور کار قرار گرفته و از ابتدا قرار بود که در اینجا یک پکیج کامل فولادی ایجاد بشود نه یک مجموعه نصف و نیمه، به سخن دیگر  رها سازی طرح فولادسازی یعنی اینکه اموال بازنشستگان ده سال رها و بلاتکلیف بود و رفتار مناسبی با سرمایه‌های این قشر آسیب‌پذیر جامعه نشد، از این رو برای جبران گذشته یکی از طرح هایی که واقعاً با تمام توان به دنبال راه‌اندازی آن هستیم طرح فولادسازی فولاد اکسین است زیرا معتقد هستیم فولاد یک سرمایه‌گذاری بلندمدت با بازدهی و سود بالا برای بازنشستگان است  که می توانند در زندگی آن‌ها نقش مثبت ایفا کند.
 
رئیس صندوق بازنشستگی کشور در پایان اذعان کرد: اولین پروژه اولویت‌دار صندوق بازنشستگی کشور، راه‌اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین خوزستان است و همه با مسئولیت‌‌پذیری بیشتر و پیگیری بیشتر و تلاش بیشتر برای تحقق این امر باید دست به کار شوند، ما به صورت جدی طرح توسعه اکسین  را  دنبال می‌کنیم علاوه بر طرح توسعه فولادسازی، طرح‌های توسعه دیگری هم در کشور داریم که ایجاد آن‌ها را پیگیری می کنیم اما در حال حاضر همه ما باید با تمام توان حاشیه‌ها را از فولاد اکسین دور نگه داریم تا روز به روز بهتر حرکت کنیم و انشالله این ۱۰ درصد پیشرفت کنونی این طرح را به ۱۰۰ درصد برسانیم تا جوانان و جامعه ما نتایج محسوس و ملموس آن را احساس کنند.
انتهای پیام//
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: