افزایش 80.1 درصدی درآمد «بکام»

افزایش 80.1 درصدی درآمد «بکام»

بررسی عملکرد شرکت کارخانجات شهید قندی در مرداد ماه سال 1399 نشان می‌دهد اگرچه این شرکت در تولید انواع محصولات مسی و مخابراتی نسبت به تیر ماه عملکرد قابل قبولی نداشته اما میزان فروش آن در ماه مذکور نسبت به تیر ماه روند صعودی داشته است و نسبت به مرداد ماه سال گذشته رشد 80.1 درصدی را در کسب درآمد به ثبت رسانده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی«فلزات آنلاین»، نمودار 1 میزان تولید و فروش شرکت کارخانجات شهید قندی را در مرداد ماه 1399 نشان می‌دهد. طبق این نمودار، «بکام» در مرداد ماه به میزان 50 MCM کابل مخابراتی مسی، 180 کیلومتر سایر کابل‌های مخابراتی که شامل کابل مخابراتی نوری، شبکه و FTTH می‌شود را تولید کرد. شرکت شهید قندی در ماه گذشته 151 تن کابل برق نیز تولید کرده است.

با این میزان تولید، کابل‌های مخابراتی مسی 40.4 درصد افت و سایر کابل‌های مخابراتی 68.9 درصد کاهش را نسبت به تیر ماه سال جاری تجربه کرده است. همچنین شرکت شهید قندی با این میزان تولید کابل مخابرات مسی و سایر کابل‌های مخابراتی، به ترتیب 98 درصد رشد و 32.4 درصد افزایش نسبت به مرداد ماه سال 1398 داشته است. همچنین این شرکت در مرداد ماه سال 1398، 183 تن کابل برق تولید کرد که تولید مرداد ماه امسال این محصول افت 17.5 درصدی را نشان می‌دهد. «بکام» با این میزان تولید کابل برق در مرداد ماه نیز رشد 128.8 درصدی را نسبت به تیر 1399 گزارش می‌دهد.

طبق نمودار 1، شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی، در مرداد ماه سال جاری سهMCM  کابل مخابرات مسی و 762 کیلومتر سایر کابل‌های مخابراتی فروخت که کابل مخابراتی مسی نسبت به ماه گذشته با افت چشمگیر 97.7 درصدی در تولید همراه بوده، و سایر کابل‌های مخابراتی نیز 358.7 درصد افزایش تولید را نسبت به ماه گذشته گزارش می‌کند. با مقایسه میزان فروش سال جاری کابل‌ مخابراتی مسی با فروش این محصول در سال 1398 که 9 تن بوده است، می‌توان دریافت که این شرکت در مرداد ماه سال 1399 فروش قابل ملاحظه‌ای نداشته و 72.2 درصد افت به ثبت رسیده است.

همچنین، سایر کابل‌های مخابراتی، 257.5 درصد رشد نسبت به مرداد ماه سال گذشته داشته است. گفتنی است شرکت شهید قندی در مرداد ماه 164 تن کابل برق فروخت و نسبت به میزان فروش این نوع محصول در تیر ماه که 64 تن بود، رشد قابل توجه 157.9 درصد را ارزیابی می‌کند. همچنین میزان فروش کابل برق در مرداد ماه سال جاری نسبت به فروش ماه مشابه در سال گذشته با حجم 187 تن، افت 12.3 درصدی را روایت می‌کند.

شایان به ذکر است که از مجموع میزان فروش 762 کیلومتر سایر کابل مخابراتی 697 کیلومتر آن متعلق به کابل‌های مخابراتی نوری و 65 کیلومتر دیگر سهم کابل‌های شبکه است که از این میزان 648 کیلومتر کابل نوری به فروش داخلی رسید و 50 کیلومتر دیگر نیز در بازار خارج مورد معامله قرار گرفت.

نمودار 2 نرخ فروش کابل برق (شامل کابل مسی و آلومینیومی) شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی را نشان می‌دهد. نرخ فروش این محصول در مرداد ماه 413 میلیون و 384 هزار و 146 ریال برآورد شده که نسبت به تیر ماه سال جاری  رشد 68.4 درصدی داشته است.

شرکت شهید قندی در مرداد ماه 1399، کابل شبکه تولید نکرد اما 65 کیلومتر از موجودی انبار به فروش رساند. «بکام» با این مقدار فروش کابل شبکه در ماه مورد بررسی 545 درصد رشد را نسبت به مرداد ماه سال گذشته به ثبت رساند.

 این شرکت در مرداد ماه به میزان 23 میلیارد تومان درآمد کسب کرد که 37.2 درصد افت نسبت به ماه گذشته و 80.1 درصد رشد نسبت به مرداد ماه سال 1398 داشته است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: