رشد 146.2 درصدی میزان درآمد «فالوم»

رشد 146.2 درصدی میزان درآمد «فالوم»

بررسی عملکرد شرکت آلومتک در مرداد ماه سال 1399 نشان می‌دهد، این شرکت در دومین ماه از فصل تابستان روند رو به رشد تولید انواع محصولات آلومینیومی مانند انواع کابل و باسبار را حفظ کرده و در تلاش است پاسخ‌گوی نیاز بازار باشد. «فالوم» در این راستا میزان فروش خود را نیز در مدار صعودی نگه داشته و از این رو به درآمد 395 میلیارد و 47 میلیونی دست یافته است که این رقم نسبت به تیر ماه سال جاری، رشدی معادل 146.2 درصد را روایت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌گونه که در نمودار 1 آمده است، همراه با افزایش قیمت‌های فلزات و مواد اولیه و همچنین رشد میزان فعالیت‌های ساختمانی و پروژه‌های مربوط به صنعت برق، شرکت آلومتک نیز سعی دارد در راستای پوشش بازار داخل میزان تولیدات خود را در سطح بالایی نگه دارد و به این مسیر ادامه دهد. در مرداد ماه سال 1399 همچون ماه‌های گذشته سال جاری میزان تولید محصولات شرکت آلومتک روند افزایشی داشته است؛ به گونه‌ای که رشد 2.46 درصدی را در زمینه تولید انواع هادی شاهد هستیم همچنین در ماه مذکور، در فروش هادی‌ها عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

شرکت آلومتک در زمینه تولید انواع هادی، پروفیل و باسبار، شیلد وایر و OPGW فعال است. در مرداد ماه 1399 میزان تولید و فروش این محصولات روند رو به رشدی را در پیش گرفته است؛ در نهایت درآمد شرکت آلومتک از 160 میلیارد و 473 میلیون ریال در خرداد ماه سال جاری به 395 میلیارد و 47 میلیون ریال رسید که افزایش 146.2 درصدی را در این زمینه مشاهده می‌کنیم.

رشد 153.2 درصدی فروش انواع هادی

شرکت آلومتک در مرداد ماه 1399، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع هادی افزایش داد؛ به گونه‌ای که این شرکت در تیر ماه سال جاری 567 تن انواع هادی که شامل انواع کابل و شیلد وایر است، تولید کرد و در مرداد ماه این میزان تولیدات به 581 تن رسید که به این ترتیب افزایش 2.46 درصدی را در این حوزه شاهد هستیم.

میزان فروش انواع هادی در پنجمین ماه سال 1399 افزایش قابل توجه 153.2 درصدی داشت؛ به نحوی که فروش آن از 445 تن در تیر به یک هزار و 126 تن در مرداد ماه رسید.

افزایش 26.1 درصدی میزان فروش پروفیل و باسبار

در مرداد ماه سال 1399، شرکت آلومتک میزان فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل و باسبار، به صورت قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. به گونه‌ای که در ماه گذشته هفت تن پروفیل و باسبار تولید کرد؛ در صورتی که شرکت آلومتک در تیر ماه سال جاری  34 تن پروفیل و باسبار تولید کرده بود.

«فالوم» نسبت به تیر ماه تقاضای مطلوبی برای خرید پروفیل و باسبار آلومینیومی در مرداد 1399 تجربه کرد. به گونه‌ای که شرکت آلومتک در ماه مورد بررسی 29 تن از این محصول را به فروش رساند. در حالی که در تیر ماه 1399، میزان فروش این محصول 23 تن بود. به این ترتیب افزایش 26.1 درصدی در این زمینه رخ داده است.

بر اساس نمودار 2، نرخ فروش انواع هادی تولیدی این شرکت در تیر ماه سال 1399، 34 هزار و 921 تومان به ازای هر کیلوگرم بود که در مرداد ماه با 4.9 درصد افت به 33 هزار و 209 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

 نرخ فروش برای پروفیل و باسبار شرکت آلومتک، دارای سیر صعودی بوده است؛ به نحوی که در تیر ماه 1399 با قیمت 37 هزار و 739 تومان به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد و در مرداد ماه امسال به 39 هزار و 438 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید. به این ترتیب نرخ فروش این محصولات 4.5 درصد در این یک ماه افزایش یافت.

آلومتک در مرداد ماه 1399، در مجموع حدود 395 میلیارد و 47 میلیون ریال، از محل فروش محصولات درآمد کسب کرد که نسبت به تیر ماه سال جاری، حدود 146.2 درصد رشد داشت، قابل ذکر است که مجموع 273 میلیارد و 188 میلیون ریال از فروش داخلی و 121 میلیارد و 859 میلیون ریال از صادرات توسط این شرکت کسب شده است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
مطالب مرتبط
بر تولید محصولات جدید تمرکز خواهیم کرد/ در سال گذشته، نزدیک به هشت هزار تن محصول تولید کردیم
رشد 109 درصدی درآمد «فالوم»
پیشرفت قابل ملاحظه فالوم نسبت به مدت مشابه در سال گذشته
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: