شاخص بورس در معاملات امروز رشد ضعیف داشت

شاخص بورس در معاملات امروز رشد ضعیف داشت

شاخص کل در بازار بورس امروز (یکشنبه) پنج هزار و 847 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 647 هزار واحد رسید. شاخص بازار اول 9 هزار و 886 واحد افزایش و شاخص بازار دوم 10 هزار و  865 واحد کاهش داشت.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، براساس معاملات امروز بیش از ۱۰ میلیارد و ۶ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۱۵ هزار و ۹۳۸ میلیارد ریال داد و ستد شد.

همچنین شاخص کل (هم‌وزن) با سه هزار و ۴۷۲ واحد کاهش به ۴۴۱ هزار و ۷۹۰ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با دو هزار و ۲۷۶ واحد افت به ۲۸۹ هزار و ۶۵۸ واحد رسیدند.

شاخص بازار اول ۹ هزار و ۸۸۶ واحد افزایش و شاخص بازار دوم ۱۰ هزار و  ۸۶۵ واحد کاهش داشت.

علاوه بر این در بین تمامی نمادها، نماد ملی صنایع مس ایران (فملی) با سه هزار و ۶۷۹ واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با سه هزار و ۴۲۰ واحد، فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با سه هزار و ۴۴ واحد، معدنی و صنعتی گل‌گهر (کگل) با یک هزار و ۸۳۲ واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با یک هزار و ۱۱۷ واحد، فولاد خوزستان (فخوز) با ۷۸۲ واحد، توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با ۷۵۶ واحد،‌ سرمایه‌گذاری غدیر (وغدیر) با ۶۶۷ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با ۶۶۵ واحد و پتروشیمی جم (جم) با ۶۵۷ واحد، بانک تجارت (وتجارت) با ۶۵۲ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند.

در مقابل نماد سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) با دو هزار و ۱۴۰ واحد، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی) با یک هزار و ۶۴۴ واحد، گروه مپنا (رمپنا) با ۹۸۶ واحد، ایران خودرو (خودرو) با ۹۵۸ واحد، مخابرات ایران (اخابر) با ۹۳۷ واحد، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه) با ۸۱۳ واحد، فولاد خراسان (فخاس) با ۵۵۱ واحد، سایپا (خساپا) با ۳۶۲ واحد، گروه بهمن (خبهمن) با ۳۰۷ واحد، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (وبانک) با ۳۰۵ واحد، سرمایه‌گذاری صدر تامین (تاصیکو) با ۲۸۷ واحد، تولیدی فولاد سپید فراب کویر (کویر) با ۲۳۷ واحد با تاثیر منفی بر شاخص همراه بودند.

 امروز نماد ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو، بانک تجارت، سایپا، بانک صادرات ایران و سرمایه‌گذاری غدیر در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

گروه فلزات اساسی هم در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه یک میلیارد و ۵۰ میلیون برگه سهم به ارزش ۲۸ هزار و ۳۵۲ میلیارد ریال داد و ستد شد.

آخرین وضعیت شاخص فرابورس

شاخص فرابورس نیز بیش از ۴۸ واحد افزایش داشت و بر روی کانال ۱۷ هزار و ۳۳۹ واحد ثابت ماند.

همچنین در این بازار یک میلیارد و ۷۴۷ میلیون برگه سهم به ارزش ۵۵ هزار و ۳۵۶ میلیارد ریال داد و ستد شد.

بر اساس گزارشی از ایرنا، امروز نمادهای سنگ آهن گهرزمین (کگهر)، پتروشیمی زاگرس (زاگرس)، پلیمر آریاساسول (آریا)، فولاد هرمزگان جنوب (هرمز)، مدیریت انرژی تابان هور (وهور)، توسعه مسیر برق گیلان (بگیلان)، تولید نیروی برق دماوند (دماوند)،‌ ویتانا (غویتا)، برق و انرژی پیوند گستر پارس (بپیوند)،‌گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی (سمگا)، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، بیمه تجارت نو (بنو)، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان (غشهداب)، توزیع داروپخش (دتوزیع)، دامداری تلیسه نمونه (تلیسه) تاثیر مثبت بر شاخص این بازار را داشتند.

همچنین نماد بانک دی (دی)، پتروشیمی تندگویان (شگویا)، شرکت آهن و فولاد ارفع (ارفع)‌،‌ اعتباری ملل (وملل)،‌ فرابورس ایران (فرابورس)،‌ توسعه و عمران استان کرمان (کرمان)، پتروشیمی مارون (مارون)، توسعه مولد نیروگاهی جهرم (بجهرم)، صنایع ماشین های اداری ایران (مادیرا)، توکاریل (توریل) و جنرال مکانیک (رنیک) با تاثیر منفی بر شاخص این بازار همراه بودند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: