رشد 110 درصدی تولید کنسانتره زغال‌سنگ در البرز شرقی
مدیرعامل البرز شرقی اعلام کرد:

رشد 110 درصدی تولید کنسانتره زغال‌سنگ در البرز شرقی

مدیرعامل البرز شرقی گفت: هم اکنون ماهانه ۱۵ هزار و ۴۵۰ تن کنسانتره در این شرکت تولید می‌شود و تولید ز‌غال‌سنگ خام از متوسط ماهانه در سه ماه ابتدای سال 96 به متوسط ماهانه در یک سال اخیر، بالغ بر 71 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، منصور شریف در گفت‌وگویی ضمن بیان اینکه تولید کنسانتره زغال‌سنگ در البرز شرقی ۱۱۰ درصد رشد داشته است، اظهار داشت: تولید این محصول از هفت هزار و ۳۰۰ تن در ماه طی در سال ۹۶ به ۱۵ هزار و ۴۵۴ تن در سال ۹۹ ارتقا یافته است.

وی از افزایش بالغ بر ۷۱ درصدی تولید زغال‌سنگ خام از متوسط ماهانه ۱۳ هزار و ۴۶۰ تن در سه ماه ابتدای سال ۹۶ به متوسط ماهانه ۲۳ هزار و ۹۴ تن در یک سال اخیر خبر داد و افزود: استفاده از خدمات و تجربیات شرکت‌های دانش‌بنیان در ارتقای فناوری معدن‌کاری در شرکت طی سال‌های اخیر در دستور کار قرار داشته است.

اصلاح فرآیندهای حسابداری

مدیرعامل البرز شرقی از تسویه حساب بدهی حدود ۱۰ میلیارد تومانی البرز شرقی به تامین‌کنندگان زغال‌سنگ خام بخش خصوصی، پرداخت برنامه‌ریزی شده به این قشر از بهمن ماه ۹۶ تاکنون و بعضا مشارکت در تولید آن‌ها با هدف ایجاد امکان جذب حداکثری زغال‌سنگ خام منطقه به عنوان یکی از اقدامات انجام شده یاد و عنوان کرد: اصلاح فرآیندهای شرکت ازجمله حسابداری صنعتی با هدف ایجاد کنترل بیشتر، افزایش راندمان و کاهش هزینه از دیگر اقدامات انجام شده است.

شریف همچنین بیان کرد: تسویه حدود ۵۴ میلیارد تومان بدهی ذوب‌آهن اصفهان به سازمان خصوصی‌سازی از محل تهاتر مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت و در قالب اوراق تسویه خزانه و تسویه حدود ۹ میلیارد تومان بدهی شرکت به سازمان امور مالیاتی از محل تهاتر مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت و در قالب اوراق تسویه خزانه که صرفه‌جویی حدود ۱۰ میلیارد تومان از محل بخشودگی جرایم را در پی داشته از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی از کاهش بالغ بر ۵.۴ میلیارد تومان از مبالغ جریمه دیرکرد تسویه بدهی سازمان خصوصی سازی به نفع شرکت با پیگیری‌های انجام شده خبر داد و تاکید کرد: تسویه حدود ۷۰ میلیارد تومان بدهی البرز شرقی به شرکت تهیه و تولید، شرکت ملی فولاد و سازمان ایمیدرو در قالب تهاتر با شمش فولادی ذوب‌آهن اصفهان از اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر است.

تسویه بدهی‌های شرکت

مدیرعامل البرز شرقی با اشاره به تسویه بالغ بر ۹۸ میلیارد تومان بدهی البرز شرقی به ذوب‌آهن اصفهان در قالب افزایش سرمایه، ابراز کرد: کاهش بالغ بر هشت میلیارد تومان از مبالغ حسابرسی شده تامین اجتماعی به نفع شرکت با ارائه مستندات لازم و پیگیری از محل قوانین جاری کشور را طی سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم.

شریف از تهاتر بدهی بالغ بر یک میلیارد تومان البرز شرقی به صندوق بازنشستگی فولاد با مطالبات ذوب‌آهن اصفهان از این صندوق نیز خبر داد و تصریح کرد: کاهش معنادار زیان صورت‌های مالی این شرکت از حدود ۳۹ میلیارد تومان در سال ۹۵، معادل ۲۷ میلیارد تومان در سال ۹۶، معادل هشت میلیارد تومان در سال ۹۷، مثبت شدن صورت‌های مالی در سال ۹۸ در حدود هفت میلیارد تومان و پیش‌بینی افزایش سود تا ۱۰ میلیارد تومان در سال مالی ۹۹ از اقدامات انجام شده در شرکت است.

بر اساس گزارشی از مهر، وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی به‌ منظور خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت (ورشکستگی) و همچنین ورود به فرابورس و به‌روز رسانی سیستم تهویه معدن رزمجا، آماده‌سازی تونل ۱۴ رضی و شروع استخراج زغال‌سنگ از بهمن ماه سال ۹۸ در کنار دریافت مجوز زیست محیطی معدن وطن سه از اقدامات صورت گرفته دیگر در دو سال اخیر است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
نمایشگاه متافو
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: