رشد 32 درصدی فروش «فخاس» در شهریور ماه/ فولاد خراسان در شهریور ماه 636 میلیارد تومان درآمد کسب کرد

رشد 32 درصدی فروش «فخاس» در شهریور ماه/ فولاد خراسان در شهریور ماه 636 میلیارد تومان درآمد کسب کرد

شرکت فولاد خراسان موفق شد در شهریور ماه سال جاری بیش از 79 هزار تن محصول در بازارهای داخلی و صادراتی به مبلغ 6 هزار و 363 میلیارد ریال به فروش برساند که نسبت به مرداد ماه حدود 32 درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد در شرق و شمال شرق کشور، شهریور ماه بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و در این ماه رکوردهای بسیار خوبی را در تولید گندله و آهن اسفنجی به ثبت رساند. همچنین فولاد خراسان در بحث فروش نیز بسیار موفق عمل کرد و فروش خود را طی شهریور ماه نسبت به مرداد ماه سال جاری هم در بازار داخلی و هم در بازار صادراتی بهبود بخشید.

رشد 25 درصدی تولید فولاد خراسان

نمودار 1 نشان می‌دهد که شرکت مجتمع فولاد خراسان توانست در شهریور ماه سال جاری 175 هزار و 701 تن گندله تولید کند که نسبت به ماه قبل 67 درصد رشد دارد. فولاد خراسان در مرداد ماه سال جاری توانسته بود 104 هزار و 634 تن گندله تولید کند.

«فخاس» در شهریور ماه سال جاری 131 هزار و 547 تن آهن اسفنجی تولید کرد که نسبت به ماه قبل از آن 11 درصد رشد دارد. این شرکت در مرداد ماه سال جاری 118 هزار و 55 تن آهن اسفنجی تولید کرده بود.

فولاد خراسان طی شهریور سال جاری موفق به تولید 42 هزار و 253 تن شمش فولادی شد که این رقم در مقایسه با ماه قبل 2 درصد کاهش یافته است. این شرکت در ماه قبل از آن، 43 هزار و 345 تن شمش فولادی تولید کرده بود.

در شرکت مجتمع فولاد خراسان طی شهریور ماه سال 1399 حدود 51 هزار و 941 تن محصولات سبک ساختمانی تولید شد که نسبت به مرداد ماه، حدود 2 درصد کاهش را نشان می‌دهد. فولاد خراسان در مرداد ماه سال جاری 53 هزار و 86 تن محصولات سبک ساختمانی تولید کرده بود.

مجموع تولید فولاد خراسان در شهریور ماه امسال به 401 هزار و 442 تن رسید که در مقایسه با ماه قبل از آن 25 درصد رشد دارد. این شرکت در مرداد ماه سال جاری توانسته بود 319 هزار و 122 تن محصول تولید کند.

فروش «فخاس» 32 درصد رشد یافت

نمودار 2 حاکی از آن است شرکت مجتمع فولاد خراسان توانست در شهریور ماه سال جاری دو هزار و 232 تن آهن اسفنجی به فروش برساند که نسبت به مدت مشابه ماه قبل 93 درصد رشد دارد. فولاد خراسان در مرداد ماه سال جاری توانست یک هزار و 152 تن آهن اسفنجی در بازار بفروشد.

«فخاس» در شهریور ماه سال جاری 27 هزار و 607 تن شمش فولادی فروخت که نسبت ماه قبل از آن 30 درصد رشد دارد. این شرکت در مرداد ماه سال جاری 21 هزار و 216 تن شمش فولادی فروخته بود.

فولاد خراسان طی شهریور ماه سال جاری موفق به فروش 47 هزار و 29 تن محصولات سبک ساختمانی شد که این میزان در مقایسه با ماه قبل از آن 29 درصد افزایش داشته است. این شرکت در مرداد ماه سال جاری، 36 هزار و 365 تن محصولات سبک ساختمانی فروخته بود.

در شرکت مجتمع فولاد خراسان طی شهریور ماه سال جاری، دو هزار و 139 تن محصولات سبک ساختمانی در بازارهای صادراتی فروخته شد که نسبت به ماه قبل از آن، حدود 125 درصد رشد دارد. «فخاس» در مرداد ماه سال جاری 949 تن محصولات سبک ساختمانی در بازارهای صادراتی فروخته بود.

مجموع فروش فولاد خراسان در شهریور ماه امسال به 79 هزار و هفت تن رسید که در مقایسه با ماه قبل از آن حاکی از رشد 32 درصدی است. این شرکت در مرداد ماه سال جاری توانسته بود 59 هزار و 682 تن محصول بفروشد.

رشد 149 درصدی درآمد صادراتی فولاد خراسان

همان‌طور که در نمودار 3 مشاهده می‌شود، شرکت مجتمع فولاد خراسان توانست در شهریور ماه سال جاری از محل فروش آهن اسفنجی 64 میلیارد و 728 میلیون ریال درآمد کسب کند که نسبت به ماه قبل از آن 47 درصد رشد دارد. فولاد خراسان در مرداد ماه سال جاری توانست با فروش آهن اسفنجی 43 میلیارد و 851 میلیون ریال درآمد داشته باشد.

«فخاس» در شهریور ماه سال جاری دو هزار و 76 میلیارد و 816 میلیون ریال از فروش شمش فولادی درآمد داشت که نسبت به ماه پیش از آن 26 درصد رشد دارد. این شرکت در مرداد ماه سال جاری یک هزار و 642 میلیارد و 779 میلیون ریال شمش فولادی فروخته بود.

فولاد خراسان طی شهریور ماه سال جاری موفق به کسب درآمد چهار هزار و 57 میلیارد و 467 میلیون ریالی از محصولات سبک ساختمانی شده است که این میزان در مقایسه با ماه قبل از آن 33 درصد افزایش یافته است. این شرکت طی مرداد ماه سال جاری، سه هزار و 48 میلیارد و 709 میلیون ریال درآمد از محصولات سبک ساختمانی داشت.

در شرکت مجتمع فولاد خراسان طی شهریور ماه سال 1399، به دلیل فروش صادراتی محصولات سبک ساختمانی، 164 میلیارد و 526 میلیون ریال درآمد حاصل شد که نسبت به ماه قبل از آن، حدود 149 درصد رشد دارد. فولاد خراسان در مرداد ماه سال جاری 65 میلیارد و 946 هزار ریال محصولات سبک ساختمانی در بازار صادراتی فروخته بود.

مجموع درآمد فولاد خراسان در شهریور ماه امسال به 6 هزار و 363 میلیارد و 537 میلیون ریال رسید که در مقایسه با ماه قبل از آن 32 درصد رشد دارد. این شرکت در مرداد ماه امسال توانسته بود چهار هزار و 801 میلیارد و 285 میلیون ریال درآمد داشته باشد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
مطالب مرتبط
تشویق صادرات، یک سیاست ضدتورمی است
تامین بیش از 48 تن اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های نیشابور
استاندارد، حیات بشر را بر نظمی قابل اعتماد متکی کرده است
فولاد خراسان، پیشرو در مسئولیت‌های اجتماعی و مقابله با بیماری کرونا
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
نمایشگاه متافو
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: