عملکرد مطلوب فولاد مبارکه در 6 ماه نخست سال جاری

عملکرد مطلوب فولاد مبارکه در 6 ماه نخست سال جاری

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در 6 ماه نخست سال 1399 توانست 27 هزار و 354 میلیارد تومان درآمد کسب کند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 36 درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، شرکت فولاد مبارکه سال که بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد و محصولات فولادی در کشور به شمار می‌رود، در سال جاری با توجه به افزایش نرخ فروش محصولات، توانست رکوردهای خوبی از خود در بخش فروش بر جای بگذارد و درآمد خوبی کسب کند.

رشد تولید محصولات پوشش‌دار در مبارکه

نمودار 1 نشان می‌دهد که شرکت فولاد مبارکه توانست در 6 ماه نخست سال جاری دو میلیون و 391 هزار تن محصولات گرم تولید کند که نسبت به مدت مشابه در سال قبل 4 درصد افت دارد. این شرکت در 6 ماه ابتدای سال گذشته توانسته بود دو میلیون و 500 هزار تن محصولات گرم تولید کند.

فولاد مبارکه در 6 ماه ابتدای سال جاری 736 هزار تن محصولات سرد تولید کرد که نسبت به مدت مشابه در سال پیش 2 درصد افت دارد. این شرکت در 6 ماه نخست سال قبل 752 هزار تن محصولات سرد تولید کرده بود.

فولاد مبارکه طی 6 ماه اول سال جاری موفق به تولید 146 هزار تن محصولات پوشش‌دار شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل 2 درصد افزایش یافته است. این شرکت در 6 ماه نخست سال قبل، 143 هزار تن محصولات پوشش‌دار تولید کرده بود.

در شرکت فولاد مبارکه طی 6 ماه اول سال 1399 حدود 766 هزار تن سایر محصولات فولادی تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال پیش، حدود 5 درصد افزایش را نشان می‌دهد. فولاد مبارکه در 6 ماه نخست سال گذشته 725 هزار تن سایر محصولات تولید کرده بود.

مجموع تولید فولاد مبارکه در 6 ماه نخست امسال به چهار میلیون و 39 هزار تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته یک درصد افت دارد. این شرکت در 6 ماه اول سال پیش توانسته بود چهار میلیون و 120 هزار تن محصول تولید کند.

مبارکه سه میلیون و 843 هزار تن محصول فولادی فروخت

نمودار 2 حاکی از آن است شرکت فولاد مبارکه توانست در 6 ماه ابتدایی سال جاری دو میلیون و 334 هزار تن محصولات گرم به فروش برساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 3 درصد افت دارد. این شرکت در 6 ماه نخست سال گذشته توانسته بود دو میلیون و 431 هزار تن محصولات گرم در بازار بفروشد.

فولاد مبارکه در 6 ماه اول سال جاری 746 هزار تن محصولات سرد فروخت که نسبت مدت مشابه سال قبل 2 درصد رشد دارد. این شرکت در 6 ماه نخست سال گذشته 726 هزار تن محصولات سرد فروخته بود.

فولاد مبارکه طی 6 ماه ابتدای سال جاری توانست 156 هزار تن محصولات پوشش‌دار به فروش برساند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است. این شرکت در 6 ماه نخست سال پیش، 135 هزار تن محصولات پوشش‌دار فروخته بود.

در شرکت فولاد مبارکه طی 6 ماه نخست سال جاری، 607 هزار تن سایر محصولات در بازار فروخته شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود 4 درصد رشد دارد. فولاد مبارکه در 6 ماه اول سال گذشته 582 هزار تن سایر محصولات در فروخته بود.

مجموع فروش فولاد مبارکه در 6 ماه اول امسال به سه میلیون و 843 هزار تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن حاکی از افت 0.8 درصدی است. این شرکت در 6 ماه ابتدایی سال گذشته توانسته بود سه میلیون و 874 هزار تن محصول بفروشد.

درآمد کلی مبارکه 36 درصد رشد داشت

همان‌طور که در نمودار 3 مشاهده می‌شود، شرکت فولاد مبارکه توانست در 6 ماه ابتدایی سال جاری از محل فروش محصولات گرم 152 هزار و 284 میلیارد و 779 میلیون ریال درآمد کسب کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 24 درصد رشد دارد. این شرکت در 6 ماه نخست سال گذشته توانست با فروش محصولات گرم 122 هزار و 44 میلیارد و 878 میلیون ریال درآمد داشته باشد.

فولاد مبارکه در 6 ماه اول سال جاری 64 هزار و 673 میلیارد و 636 میلیون ریال از فروش محصولات سرد درآمد داشت که نسبت به مدت مشابه سال پیش 61 درصد رشد دارد. این شرکت در 6 ماه نخست سال قبل 40 هزار و 115 میلیارد و 28 میلیون ریال محصولات سرد فروخته بود.

فولاد مبارکه طی 6 ماه اول سال جاری توانست از فروش محصولات پوشش‌دار 18 هزار و 666 میلیارد و 98 میلیون ریال درآمد کسب کند که این میزان در مقایسه با ماه قبل از آن 29 درصد افزایش یافته است. این شرکت طی 6 ماه نخست سال قبل، 14 هزار و 377 میلیارد و 45 میلیون ریال درآمد از محصولات پوشش‌دار داشت.

در شرکت فولاد مبارکه طی 6 ماه ابتدایی سال 1399، به دلیل فروش سایر محصولات فولادی، 37 هزار و 919 میلیارد و 747 میلیون ریال درآمد حاصل شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود 59 درصد رشد دارد. فولاد مبارکه در 6 ماه اول سال گذشته 23 هزار و 800 میلیارد و 539 هزار ریال سایر محصولات فولادی در بازار فروخته بود.

مجموع درآمد فولاد مبارکه در 6 ماه نخست امسال به 273 هزار و 544 میلیارد و 260 میلیون ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 36 درصد رشد دارد. این شرکت در 6 ماه ابتدایی سال قبل توانسته بود 200 هزار و 337 میلیارد و 490 میلیون ریال درآمد داشته باشد.

شرکت فولاد مبارکه از ابتدای سال جاری با توجه به نیاز بازار، تمرکز خود را بر تولید محصولات خاص و جدید ازجمله اسلب مورد نیاز صنایع نفت و گاز ترش برای پروژه ملی گوره به جاسک، ورق‌های رنگی مورد نیاز صنایع لوازم خانگی، ورق گالوانیز مورد استفاده در صنعت خودروسازی و... گذاشته است. در همین حال، این شرکت پروژه‌های اساسی خود ازجمله تکمیل کنسانتره‌سازی فولاد سنگان و نورد گرم 2 را با جدیت دنبال می‌کند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
فلزات و مواد- فارسی
گل گهر
مطالب مرتبط
فولاد مبارکه، حامی توسعه ورزش کشور
26 مهرماه سالروز کسب جایزه زرین EFQM اروپا توسط فولاد مبارکه بود
فولاد مبارکه تا سال 1404 به عنوان کارخانه هوشمند در جهان شناخته می‌شود
ویژگی بارز فولاد مبارکه، تولید اقتصادی، تخصص و توسعه همراه با معنویت
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
نمایشگاه متافو
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: