اخبار فضای مجازی درخصوص ایرالکو ناشی از اغراض شخصی و بازی‌های سیاسی است
بیانیه روابط عمومی شرکت ایرالکو درخصوص برخی از مطالب منتشر شده در فضای مجازی

اخبار فضای مجازی درخصوص ایرالکو ناشی از اغراض شخصی و بازی‌های سیاسی است

روابط عمومی شرکت ایرالکو، بیانیه‌ای درخصوص برخی از مطالب منتشر شده در فضای مجازی صادر کرد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ایرالکو، بیانیه‌ای بدین شرح عنوان شد:

همکاران ارجمند،

اخیراً در فضای مجازی تلاش طاقت‌فرسا و شبانه‌روزی همکاران ارجمند در کارگاه‌های تولیدی و فنی مورد هجمه و بی‌مهری و تاخت و تاز رسانه ای قرار گرفته است.

بدون شک همکارانی که در شرکت آلومینیوم ایران فعالیت می‌کنند، می‌دانند که این عزیزان با ایثار و فداکاری و در شرایط بسیار سخت و طاقت فرسای کارگاه در حال اتوماسیون و بهینه سازی خطوط قدیم تولید هستند. هم اکنون غیرت و تعصب فرزندان صنعت آلومینیوم کشور در سرزمین آفتاب برای حفظ و ارتقاء تولید فلز استراتژیک آلومینیوم در طول حیات اقتصادی ایرالکو کم نظیر و مثال زدنی است.

ایرالکو به عنوان اولین تولیبد کننده شمش آلومینیوم در کشور و خاورمیانه نقش کلیدی و محوری برای تأمین مواد اولیه 11 هزار کارگاه کوچک و بزرگ در صنایع جانبی، پایین دستی و همچنین کمک به صادرات محصولات غیر نفتی را بر عهده دارد.  کارکنان شریف ایرالکو بیش از دیگران به این مسئولیت خطیر واقف هستند و آن را وجه المصالحه خط و ربط های سیاسی و جناحی نخواهند کرد.

اغلب اخبار منتشر شده در فضای مجازی در مورد ایرالکو و مدیران و مسئولین آن دور از واقعیت و ناشی از اغراض شخصی و بازیهای سیاسی و در حالت خوش بینانه عدم اطلاعات کافی از مشکلات و مسائل فنی و مهندسی این شرکت معظم است.

لازم می دانیم به منظور تنویر افکار عمومی مخاطبان درون و برون سازمان و در پاسخ به انتشار مطلبی تحت عنوان "تبعات مدیریت پوپولیستی اخوان چه بوده است؟" در خصوص عدم راه اندازی و مسائل مربوط به خط 4 کارگاه احیاءقدیم، کارگاه بیلت 50 هزار تنی و دیگ های خط احیای جدید منتشر گردیده مطالبی را به عرض برسانیم.

1.  در خصوص راه اندازی نیمه جنوبی خط 4 کارگاه احیاء که مطالبی جهت دار و سراسر کذب در فضای مجازی چاپ و منتشر گردیده، جهت آگاهی و تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند: تمامی پرسنل ایرالکو و مسئولین استان گزارش هفتگی اتوماسیون و بهینه سازی خط 4 احیاء را دریافت کرده و جمع آوری دیگ های قدیم خط 4 و انجام عملیات civil ، مونتاژ و نصب دیگها با حذف پیمانکار توسط امور فنی ایرالکو که در زمان مدیریت دکتر اخوان انجام شده اند.

حال چنانچه مسئولین کانال باشگاه صنعت آلومینیوم تمایل دارند جهت دریافت مستندات آن به ایرالکو مراجعه کرده و با صراحت و جسارت، به‌صورت کتبی از مجموعه‌ کارکنان و مهندسین طرح، امور فنی، تولید و تحقیق و توسعه عذر خواهی کنید.

2. علت عدم راه اندازی نیمه جنوبی خط 4 مشکل پودر آلومینا نیست، بلکه مشکل دیماند برق و کمبود آن است که در صورت تمایل اسناد آن نیز ارائه خواهد شد.

3.  راه اندازی کارگاه تولید بیلت 50 هزار تنی و بخش اعظمی از نصب تجهیزات آن در زمان مدیریت قبل انجام گرفت و در زمان مدیریت دکتر اخوان مابقی آن تکمیل شد. در حال حاضر نیز به دنبال دریافت گارانتی از شرکت N.F.C چین است و مشکل قطعه ندارد و محصولات آن به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

4. دیگ های خطوط جدید به جز 4 دیگ که به منظور  over haul از مدار تولید خارج شده اند تا به امروز تماماً در مدار تولید هستند و پرسنل غیور ایرالکو همچون فرزندان خویش از آنها مراقبت نموده و اجازه نخواهند داد تا لطمه ای به تولید آلومینیوم کشور وارد شود.

بهمن اخوان از مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا با انجام تحقیق و تفحص از ایرالکو، عملکرد مدیران شرکت را کلید زده و گامی بلند و موثر در شفاف سازی افکار عمومی بردارند. این درخواست یقیناً به تمامی شائبه ها و سؤال های احتمالی پاسخی صریح و روشن می‌دهد و مسئولیت بررسی آن با دستگاه‌های نظارتی است.

بنابراین از همگان خواهشمندیم که اجازه دهند تا دستگاه‌های مسئول، بررسی های نظارتی خود را انجام دهند و به اخبار ضد و نقیض فضای مجازی در خصوص ایرالکو وقعی ننهند. در خاتمه از تمامی همکاران سخت کوش تقاضا داریم در یک فضای صمیمی با همدلی و همگرایی به اعتلای صنعت آلومینیوم که ایرالکو پرچم دار توسعه آن است، کمک شایانی کنند تا برگ زرین دیگری از افتخار و بالندگی در پایتخت صنعتی کشور رقم بخورد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
ایرالکو در شرایط اضطراری قرار دارد
صنایع پایین‌دست آلومینیوم، نقدینگی برای خرید ندارند
مدیرعامل جدید شرکت ایرالکو منصوب شد
تحقیق و تفحص از ایرالکو و عملکرد مدیران این شرکت را کلید بزنید
احتمال جابجایی مدیرعامل ایرالکو
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: