«فالوم» رشد 61.5 درصدی تولید هادی را تجربه کرد

«فالوم» رشد 61.5 درصدی تولید هادی را تجربه کرد

آمارهای به دست آمده از شرکت آلومتک، نشان می‌دهد که این شرکت در آبان ماه سال جاری، در زمینه تولید انواع کابل‌های هادی روند صعودی را در پیش گرفته است و با میزان تولید یک هزار و 119 تن از این محصول، نسبت به مهر ماه، 61.5 درصد رشد را تجربه کرده است.

در این گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» به بررسی عملکرد شرکت آلومتک در هشتمین ماه امسال پرداخته است. میزان تولید و فروش این شرکت در نمودار 1 مشاهده می‌شود. بر اساس این نمودار، می‌توان دریافت که فعالیت «فالوم» در تولید و فروش محصولات خود روند رو به رشد را طی کرده است.

شرکت آلومتک در زمینه تولید انواع هادی، پروفیل و باسبار، شیلد وایر و OPGW  فعالیت می‌کند. همان‌طور که در نمودار نیز آمده است، در آبان ماه سال جاری، مجموع تولید انواع هادی این شرکت روند صعودی  را تجربه کرده است.

رشد 61.5 درصدی تولید انواع هادی

شرکت آلومتک در آبان ماه 1399، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع هادی افزایش داد؛ به گونه‌ای که این شرکت در مهر ماه سال جاری 693 تن انواع هادی که شامل کابل‌، OPGW و شیلد وایر می‌‌‌شود، را تولید کرد و در آبان ماه میزان هادی آلومتک به یک هزار و 119 تن رسید. به این ترتیب افزایش 61.5 درصدی را در این زمینه شاهد هستیم.

«فالوم» در آبان ماه سال جاری در میزان فروش انواع هادی، رشد 3.4 درصدی را نسبت به مهر ماه تجربه کرد؛ به گونه‌ای که این شرکت در ماه مورد بررسی، 839 تن انواع هادی را به فروش رساند و در ماه قبل از آن، 811 تن هادی فروخته بود. همچنین میزان فروش هادی در آبان ماه سال گذشته، 244 تن بود که بیانگر رشد 243.9 درصدی فروش انواع هادی در آبان سال جاری نسبت به آن زمان است.

میزان فروش پروفیل و باسبار در ماه مورد بررسی

شرکت آلومتک در آبان ماه سال جاری، توانست میزان 435 کیلوگرم پروفیل و باسبار تولید کند. همچنین این شرکت موفق شد 6 تن از این محصول را در این ماه به فروش برساند. 

رشد 28.5 درصدی نرخ فروش پروفیل و باسبار

همان‌طور که در نمودار 2 آمده است، در آبان ماه سال 1399، نرخ فروش پروفیل و باسبار شرکت آلومتک، 28.5 درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است. به گونه‌ای که در آبان ماه سال 1398، نرخ فروش پروفیل و باسبار، 41 هزار و 487 تومان به ازای هر کیلوگرم بود و در آبان ماه امسال این نرخ، 53 هزار و 317 تومان به ازای هر کیلوگرم، تعیین شده است. ضمن اینکه نرخ فروش پروفیل و باسبار در مهر ماه سال جاری 57 هزار و 178 تومان به ازای هر کیلوگرم بود.

شرکت آلومتک در آبان ماه سال 1399، با ثبت رقم نرخ فروش 54 هزار و 643 تومان به ازای هر کیلوگرم برای شیلد وایر، نسبت به ماه گذشته که این رقم 31 هزار و 864 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد چشمگیر 71.5 درصدی را تجربه کرد. همچنین نرخ فروش شیلد وایر در آبان ماه امسال 59.3 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل که نرخ فروش این محصول 34 هزار و 300 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، رشد داشته است. 

همچنین در دومین ماه پاییز سال جاری، نرخ فروش انواع کابل، 33 هزار و 782 تومان به ازای هر کیلوگرم بود که نسبت به مهر ماه و همچنین مدت مشابه سال قبل، به ترتیب، 5.4 درصد و 82.9 درصد افزایش داشته است. نرخ فروش انواع قابل در مهر ماه امسال، 32 هزار و 52 تومان به ازای هر کیلوگرم و در آبان ماه 1398، 18 هزار و 466 تومان به ازای هر کیلوگرم تعیین شده بود.

شرکت آلومتک در آبان ماه 1399، در مجموع حدود 231 میلیارد و 753 میلیون ریال از محل فروش محصولات درآمد کسب کرد که بیانگر رشد قابل توجه 319.3 درصدی نسبت به آبان سال 1398 است. قابل ذکر است که مجموع 143 میلیارد و 478 میلیون ریال از فروش داخلی و 88 میلیارد و 275 میلیون ریال از صادرات توسط این شرکت درآمد به دست آمده است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
گل گهر
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد هرمزگان
شرکت احیا استیل فولاد بافت
نمایشگاه ایران کان مین 1399
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: