رشد 222 درصدی درآمد گل‌گهر

رشد 222 درصدی درآمد گل‌گهر

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با فروش سه میلیون و 910 هزار تن محصول طی سه ماه نخست امسال، موفق به کسب 129 هزار و 997 میلیارد ریال درآمد شد که بیانگر 222 درصد رشد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در ادامه رکوردشکنی‌های سال جاری خود توانسته است تولید گندله و کنسانتره را فراتر از ظرفیت اسمی تحقق بخشد. با رسیدن آب خلیج فارس به این منطقه، راندمان دستگاه‌های تولیدی گل‌گهر افزایش یافته است و این شرکت می‌تواند به رکوردشکنی‌های خود در سال جاری ادامه دهد. ضمن اینکه شرکت گل‌گهر طرح‌های توسعه‌ای را هم در مجموعه خود و هم در مجموعه‌های همکار و پایین‌دست در نظر گرفته است که با بهره‌برداری از آن‌ها گل‌گهر خواهد توانست به یکی از بزرگ‌ترین بنگاه‌های صنعتی کشور تبدیل شود.

رشد 21 درصد تولید کنسانتره

نمودار 1 نشان می‌دهد شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال 1400 توانسته است سه میلیون و 208 هزار و 626 تن گندله تولید کند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 5 درصد افزایش را نشان می‌دهد. این شرکت در سه ماه نخست سال قبل توانسته بود سه میلیون و 53 هزار و 924 تن گندله تولید کند.

گل‌گهر طی سه ماه نخست سال جاری چهار میلیون و 391 هزار و 884 تن کنسانتره تولید کرد که نسبت به مدت مشابه سال پیش، 21 درصد رشد یافته است. این شرکت در سه ماه نخست سال 1399، سه میلیون و 614 هزار و 629 تن کنسانتره تولید کرده بود.

«کگل» در سه ماه نخست امسال موفق شد 29 هزار و 478 تن گندله ریزدانه تولید کند. این شرکت در سه ماه نخست سال 1399، 30 هزار و 317 تن گندله ریزدانه تولید کرده بود.

مجموع تولید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال 1400 به هفت میلیون و 629 هزار و 988 تن رسید که این میزان در هم‌سنجی با مدت مشابه سال گذشته 13 درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت در سه ماه نخست سال 1399 موفق به تولید 6 میلیون و 698 هزار و 870 تن محصول شده بود.

فروش گل‌گهر 10 درصد رشد یافت

همان‌طور که در نمودار 2 مشخص است، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال 1400 توانست سه میلیون و 196 هزار و 83 تن گندله سنگ‌آهن را در بازار داخلی به فروش برساند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال پیش 2 درصد رشد یافته است. این شرکت در سه ماه نخست سال گذشته توانسته بود سه میلیون و 119 هزار و 234 تن گندله را در بازار داخلی بفروشد.

شرکت گل‌گهر در سه ماه نخست سال جاری موفق به فروش 704 هزار و 486 تن کنسانتره سنگ‌آهن در بازار داخلی شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 81 درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت در سه ماه نخست سال پیش توانسته بود 389 هزار و 172 تن کنسانتره را در بازار داخلی به فروش برساند.

«کگل» توانست در سه ماه نخست سال جاری 9 هزار و 472 تن گندله ریزدانه را در بازارهای داخلی به فروش برساند. این شرکت در سه ماه نخست سال قبل 38 هزار و 423 تن گندله ریزدانه را در بازارهای داخلی به فروش رسانده بود.

مجموع فروش داخلی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال 1400 به سه میلیون و 910 هزار و 41 تن رسید که این میزان در هم‌سنجی با مدت مشابه سال پیش 10 درصد افزایش یافته است. این شرکت در سه ماه نخست سال گذشته توانسته بود سه میلیون و 546 هزار و 829 تن محصول را در بازار داخلی بفروشد.

رشد 204 درصدی درآمد حاصل از فروش گندله

نمودار 3 حاکی از آن است شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال 1400 توانسته است از فروش گندله در بازارهای داخلی 112 هزار و 919 میلیارد و 946 میلیون ریال درآمد کسب کند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 204 درصد افزایش را نشان می‌دهد. این شرکت در سه ماه نخست سال 1399 توانسته بود از فروش گندله در بازارهای داخلی 37 هزار و 61 میلیارد و 97 میلیون ریال درآمد داشته باشد.

شرکت گل‌گهر در سه ماه نخست سال جاری موفق به کسب درآمد 17 هزار و 32 میلیارد و 997 میلیارد ریالی از فروش کنسانتره در بازارهای داخلی شده که در هم‌سنجی با مدت مشابه سال قبل 440 درصد رشد یافته است. این شرکت در سه ماه نخست سال گذشته سه هزار و 152 میلیارد و 338 میلیون ریال از محل فروش کنسانتره درآمد کسب کرده بود.

«کگل» در سه ماه نخست امسال موفق به کسب 44 میلیارد و 233 میلیون ریال درآمد از فروش گندله ریزدانه در بازارهای داخلی شده است. این شرکت در سه ماه نخست سال گذشته 179 میلیارد و 435 میلیون ریال درآمد از فروش گندله ریزدانه در بازار داخلی به دست آورده بود.

مجموع درآمد شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال جاری 129 هزار و 997 میلیارد و 176 میلیون ریال شده است که این میزان در هم‌سنجی با مدت مشابه سال گذشته 222 درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت در سه ماه نخست سال پیش توانسته بود 40 هزار و 392 میلیارد و 870 میلیون ریال درآمد داشته باشد.

رشد  نرخ فروش محصولات گل‌گهر

نمودار 4 حاکی از آن است که شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماه نخست سال جاری گندله خود را به نرخ 35 میلیون و 330 هزار و 730 ریال به ازای هر تن و نیز کنسانتره را به نرخ 24 میلیون و 177 هزار و 907 ریال به ازای هر تن فروخته است. در حالی که نرخ فروش گندله این شرکت در سه ماه نخست سال گذشته 11 میلیون و 881 هزار و 474 ریال به ازای هر تن و نرخ فروش کنسانتره نیز هشت میلیون و 100 هزار و 115 ریال به ازای هر تن بوده است. به این ترتیب، در نرخ گندله 197 درصد و کنسانتره 198 درصد رشد اتفاق افتاده است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
شرکت ورق خودرو
مطالب مرتبط
درآمد گل‌گهر 209 درصد افزایش یافت
گل‌گهر بهترین بهار را پشت سر گذاشت
کسب 28 رکورد تولیدی از ابتدای سال
تفاهم‌نامه همکاری مشترک گل‌گهر و دانشگاه آزاد اسلامی کشور امضا شد
موفقیت‌های گل‌گهر نمود بارز توسعه است
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
شرکت احیا استیل فولاد بافت
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: