فولاد هرمزگان 70 هزار و 258 میلیارد ریال درآمد کسب کرد

فولاد هرمزگان 70 هزار و 258 میلیارد ریال درآمد کسب کرد

شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 موفق شد 473 هزار تن تختال فولادی را در بازارهای داخلی و صادراتی به فروش رساند و با کسب 70 هزار و 258 میلیارد ریال درآمد، رشد 204 درصدی را تجریه کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در سه ماه ابتدایی امسال، همواره از شرکت فولاد هرمزگان خبرهایی مبنی بر رکوردشکنی در تولید تختال و آهن اسفنجی به گوش می‌رسید اما در تیر ماه سال جاری، این شرکت نیز همانند سایر فولادسازان، قربانی بی‌تدبیری دولت در زمینه تامین برق مورد نیاز شد. به طوری که این شرکت از 15 تیر ماه عملا همه فعالیت‌های تولیدی خود را متوقف کرد و از آن زمان کوره‌های آهن اسفنجی و فولادسازی فولاد هرمزگان خاموش شده‌اند.

رشد 6 درصدی تولید تختال فولادی

نمودار 1 نشان می‌دهد که شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400، توانست ه است 460 هزار و 428 تن تختال فولادی تولید کند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 6 درصد افزایش یافته است. این شرکت در چهار ماه نخست سال گذشته، 431 هزار و 129 تن تختال تولید کرده بود.

«هرمز» در چهار ماه نخست سال جاری موفق به تولید 11 هزار و 420 تن سایر محصولات فولادی شد. این شرکت در چهار ماه ابتدایی سال گذشته 73 هزار و 314 تن سایر محصولات فولادی تولید کرده بود.

مجموع تولید شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 به 471 هزار و 848 تن رسید. این شرکت در چهار ماه نخست سال 1399 توانسته بود 504 هزار و 443 تن محصول تولید کند.

فروش 473 هزار تن تختال فولادی طی چهار ماه نخست

نمودار 2 حاکی از آن است شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 توانست 473 هزار و 215 تن تختال فولادی خود را در بازار داخلی به فروش برساند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال پیش 11 درصد افزایش یافته است. این شرکت در چهار ماه نخست سال گذشته موفق به فروش 423 هزار و 41 تن تختال در بازار داخلی شده بود.

«هرمز» در چهار ماه نخست سال جاری 26 هزار و 123 تن سایر محصولات فولادی را در بازار داخلی به فروش رساند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 29 درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت در چهار ماه نخست سال 1399 توانسته بود 20 هزار و 111 تن سایر محصولات فولادی را در بازار داخلی به فروش برساند.

مجموع فروش داخلی شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 به 499 هزار و 338 تن رسید که این میزان نسبت به مدت مشابه سال پیش 12 درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت در چهار ماه نخست سال 1399 توانست بود 443 هزار و 152 تن محصول را در بازار داخلی بفروشد.

کسب 68 هزار میلیارد تومان درآمد از فروش تختال فولادی

نمودار 3 نشان می‌دهد شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال جاری توانسته است 68 هزار و 897 میلیارد و 259 میلیون ریال درآمد از فروش تختال فولادی کسب کند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 203 درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت توانسته بود در چهار ماه نخست سال گذشته 22 هزار و 651 میلیارد و 15 میلیون ریال درآمد از فروش تختال کسب کند.

فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 موفق به کسب درآمد یک هزار و 361 میلیارد و 545 میلیون ریال از فروش سایر محصولات فولادی شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال پیش با رشد 206 درصدی همراه بوده است. این شرکت در سه ماه نخست سال 1399 توانسته بود 443 میلیارد و 639 میلیون ریال درآمد از فروش داخلی سایر محصولات فولادی داشته باشد.

مجموع درآمد شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 به 70 هزار و 258 میلیارد و 804 میلیون ریال رسید که این میزان در هم‌سنجی با مدت مشابه سال پیش 204 درصد افزایش یافته است. این شرکت در چهار ماه نخست سال 1400 توانسته بود 23 هزار و 94 میلیارد و 654 میلیون ریال درآمد کسب کند.

همان‌طور که در نمودار 4 مشخص است، نرخ تختال فولادی شرکت فولاد هرمزگان طی چهار ماه نخست امسال با رشد همراه بوده است. به طوری که تختال این شرکت در فروردین ماه به قیمت 137 میلیون و 929 هزار ریال به ازای هر تن در فروردین ماه قیمت‌گذاری شد اما در تیر ماه قیمت این محصول به 155 میلیون و 988 هزار ریال به ازای هر تن رسید. میانگین نرخ فروش تختال فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست امسال نیز 145 میلیون و 593 هزار ریال به ازای هر تن ثبت شده است.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
شرکت ورق خودرو
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
شرکت احیا استیل فولاد بافت
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: