زمان پرداخت سود به سهامداران «فملی»

زمان پرداخت سود به سهامداران «فملی»

مجمع‌ عمومی عادی سالیانه شرکت مس به منظور تصویب صورت‌های مالی منتهی به 30 اسفند 1399 تاریخ ٢٩ تیرماه سال جاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران ٢٨ تومان به ازای هر سهم سود تقسیم شد. در همین راستا شرکت مس زمان پرداخت سود نقدی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی 1399 را به سهامداران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از مس‌پرس، در اجرای مصوبه مجمع‌ عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس در تاریخ 29 تیرماه 1400، به اطلاع سهامداران می‌رساند برنامه پرداخت سود سهام فملی بدین شرح است: سود نقدی مصوب مجمع‌‌ عمومی عادی سالیانه 29 تیر ماه 1400 متعلق به سهامداران حقیقی که مراحل ثبت‌‌ نام خود را در سامانه سجام تکمیل کرده‌اند، از تاریخ 17 مرداد ماه 1400 از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق‌‌ بهادار و تسویه‌‌ وجوه به حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام واریز می‌شود. بنابراین به سهامدارانی که تاکنون در سامانه مذکور ثبت‌نام نکرده‌اند، توصیه می‌شود قبل از موعد مقرر نسبت به تکمیل مراحل ثبت‌ نام خود اقدام کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است سهامداران حقیقی غیر سجامی و تمامی سهامداران حقیقی که مطالبات سنوات گذشته خود را دریافت نکرده‌اند (اعم از سجامی و غیرسجامی)، می‌توانند از تاریخ 17 مهر ماه 1400 با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت در سراسر کشور مطالبات خود را دریافت کنند. قابل ذکر است اعلام کد بورسی از سوی سهامدار به شعبه بانک و همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی ضروری است.
همچنین سهامداران حقوقی که تعداد سهام آن‌ها تا 99.999.999 سهم بوده است نیز می‌توانند از تاریخ 17 مهر ماه 1400 ضمن معرفی کتبی نماینده خود به یکی از شعب بانک تجارت، مدارک ذیل را نیز به همان شعبه ارائه دهند تا نسبت به واریز تمامی مطالبات به حساب معرفی شده‌ آن‌ها اقدام شود. اعلام کد بورسی از سوی سهامدار به شعبه و همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی نماینده سهامدار، کپی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران صاحب امضا و تاییدیه کتبی شماره حساب بانکی از شعبه مربوطه الزامی است.

بر اساس این گزارش، سهامداران حقوقی که تعداد سهام آن‌ها بیش از 99.999.999 سهم بوده نیز لازم است ضمن معرفی شماره حساب بانکی خود، تاییدیه بانک مربوطه را به آدرس دفتر امور سهام شرکت ارسال کنند تا مطالبات آن‌ها ظرف مهلت قانونی به حساب بانکی واریز شود.

همچنین لازم به ذکر است کلیه سبدگردان‌ها (بدون توجه به تعداد سهام) نیز می‌توانند شماره حساب بانکی مربوط به واریز سود سهام سبدهای سرمایه‌گذاری را (طبق قرارداد سبدگردانی) به امور سهام شرکت اعلام کنند تا نسبت به واریز سود سهام اقدام شود.

در پایان قابل توجه است تاییدیه شماره حساب بانکی سهامداران حقوقی باید توسط فردی که در دفتر بین بانکی معرفی شده است، امضا شده باشد. همچنین وکلای سهامداران برای دریافت مطالبات موکلین خود لازم است علاوه بر کارت ملی، اصل و تصویر وکالتنامه معتبر خود را به شعب بانک تجارت ارائه کنند.

نکته حائز‌ اهمیت اینکه سهامداران لازم است با مراجعه به سایت شرکت به نشانی WWW.NICICO.COM  ضمن ثبت‌ نام در پرتال سهامداران، آدرس پستی و شماره تلفن تماس خود را ثبت یا ویرایش کنند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
شرکت ورق خودرو
مطالب مرتبط
پروژه تولید اسید فسفریک، استراتژیک و ارزش‌آفرین است
مهر قبولی روی گزارش حسابرسی شرکت مس
«فملی» 28 تومان سود تقسیم کرد
رشد 113 درصدی فروش فملی در فروردین 1400
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
شرکت احیا استیل فولاد بافت
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: