نشست رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان با شرکت فولاد خوزستان

نشست رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان با شرکت فولاد خوزستان

رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان، دوم آذر ماه ۱۴۰۰ در مهمانسرای نور مجتمع 200 دستگاه با رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، محمد آقاجری در این نشست اظهار داشت: مبنای بازرسی بر بی‌اعتمادی نیست. ضرورت و اصل نظارت بر کسی پوشیده نیست. جایگاه نظارت در کشور بسیار پر اهمیت و با ارزش دیده شده است. در جمهوری اسلامی ایران، قانونی که مصوب می‌شود باید به درستی اجرا و نظارت بر آن باید به طور صحیح انجام شود.

وی افزود: باید در نظر گرفته شود که بازرسی‌ها، هدف مورد نظر از بازرسی را محقق می‌شود یا خیر.

رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان در ادامه تصریح کرد: مبنای نظارت در حوزه‌های مختلف ستادی، تولیدی، اجرایی و فرهنگی بر بی‌اعتمادی و ظهور و بروز جرم نیست. باید نظارت بر مبنا و چارچوب قانون باشد. در واقع بازرسان هیچ‌گاه در جایگاه مدیران قرار نمی‌گیرند، فقط زمانی که نیاز به تصمیم‌گیری در این حوزه باشد، ورود می‌کنند، البته با برگزاری جلساتی در کنار هم و نه در مقابل یکدیگر، می‌توان به نتایج مطلوب رسید.

آقاجری در پایان خاطرنشان کرد: اولویت شرکت فولاد خوزستان در به‌ کارگیری نیروی انسانی بومی قابل تقدیر است.

رئیس هیئت مدیره فولاد خوزستان در این نشست گفت: مبنای عملکرد شرکت فولاد خوزستان بر توسعه زنجیره فولاد است. 

رضا طاهری افزود: کارکنان شرکت فولاد خوزستان با وجود محدودیت برق در سال جاری، رکوردهای تولید را یکی پس از دیگری ارتقا بخشیدند. همچنین با وجود دسترسی این مجموعه به منابع انرژی، آب‌های آزاد و اسکله اختصاصی، بستر مناسبی برای پیشرفت و توسعه در استان فراهم است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با حمایت اداره بازرسی و دیگر متولیان امر در استان از بخش تولید، آینده‌ای درخشانی پیش‌روی صنعت فولاد در خوزستان وجود خواهد داشت. 

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با ارائه گزارش عملکرد درخشان این شرکت در حوزه‌های بالادست، میان‌دست و پایین‌دستی اظهار کرد: فولاد خوزستان با توجه به محدودیت‌های برق، برنامه احداث نیروگاه اختصاصی ۵۲۰ مگاواتی را در فاز اول در دستور کار خود دارد. 

وی افزود: این شرکت با اولویت تامین نیاز داخلی کشور و نوردکاران، به ۲۸ کشور در چهار قاره جهان محصول فولادی صادر می نماید. 

ابراهیمی درباره چالش‌های پیش روی شرکت فولاد خوزستان گفت: یکی از چالش‌های عمده این شرکت در کنار تحریم‌های خارجی، موانع داخلی است. این موانع باید با همت دولت از سر راه فولادسازان برداشته شود. در آینده نزدیک حرکت شرکت‌های معدنی به سوی احداث کارخانه‌های فولادی با ظرفیت کم است و این زنگ خطری برای فولادسازان بزرگ کشور است. در واقع توسعه زنجیره فولاد برای کارخانه‌هایی نظیر فولاد خوزستان که بستر پیشرفت برای آنان مهیا است، منطقی‌تر می‌کند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: این شرکت با توجه به شرایط ویژه برای توسعه‌، در آینده نیاز به تامین زمین دارد و در این خصوص نیازمند حمایت اداره بازرسی، شهرداری و دیگر نهادها هستیم. توسعه فولاد خوزستان یقینا اشتغال‌زایی جوانان را به همراه خواهد داشت.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: فولاد خوزستان در کنار تولید پایدار، ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و حفاظت از محیط زیست را سرلوحه کار خود قرار داده است.

گزارش ما حاکی است، پیش از این نشست رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان با همراهی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و جمعی از مسئولان فولاد خوزستان از خطوط تولید و بخش فولادسازی شرکت بازدید کردند.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت ورق خودرو
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
شرکت کانی مس
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نود و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نود و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: