2450 تن محصول آلومینیومی معامله شد

2450 تن محصول آلومینیومی معامله شد

امروز یکشنبه 26 دی ماه، دو هزار و 75 تن شمش آلومینیومی شرکت‌های ایرالکو، سالکو، المهدی، آلومینای ایران، 25 تن بیلت آلومینیومی ایرالکو و همچنین 350 تن هیدروکسید آلومینیوم آلومینای ایران در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، امروز یکشنبه 26 دی ماه، دو هزار و 500 تن شمش آلومینیومی 99.75 درصد یک هزار پوندی شرکت ایرالکو با میانگین قیمت 766 هزار و 969 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به آخرین روز معاملاتی (یکشنبه 19 دی ماه)، 2.3 درصد رشد داشت.

شرکت صنایع آلومینیوم جنوب نیز یک هزار تن شمش 99.8 درصد یک هزار پوندی با قیمت پایانی 766 هزار 419 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که نسبت به آخرین روز معاملاتی (یکشنبه 19 دی ماه)، 3.6 درصد افزایش داشت.

در این تاریخ، شرکت آلومینای ایران نیز 800 تن شمش آلومینیومی 99.75 درصد را با میانگین قیمت 766 هزار و 969 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که نسبت به روز معاملاتی قبل (یکشنبه 19 دی ماه)، 3.3 درصد رشد داشت.

شمش آلومینیومی ایرالکو

طبق نمودار 2، شرکت ایرالکو در روز 26 دی ماه، دو هزار تن شمش آلومینیومی 99.75 درصد یک هزار پوندی را با قیمت 766 هزار و 969 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای 625 تنی روبه‌رو شد که 250 تن از این محصول در تالار اصلی و 175 تن در مچینگ مورد معامله قرار گرفت.

بیلت ایرالکو

همان‌طور که در نمودار 3 آمده است، روز یکشنبه 26 دی ماه، شرکت ایرالکو 300 تن بیلت آلومینیومی 6063-7 را به قیمت 583 هزار سه ریال به ازای هر کیلوگرم را در تالار بورس عرضه کرد که با 50 تن تقاضا همراه بود و 25 تن از این حجم معامله شد.

شمش آلومینیومی المهدی

طبق نمودار 4، شرکت آلومینیوم المهدی در روز 26 دی ماه، دو هزار تن شمش آلومینیومی 99.5 درصد یک هزار پوندی را با قیمت 759 هزار و 269 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای 200 تنی روبه‌رو شد و همه حجم تقاضا شده معامله شد.

شمش آلومینیومی سالکو

طبق نمودار 5، شرکت صنایع آلومینیوم جنوب در روز 26 دی ماه، سه هزار تن شمش آلومینیومی 99.85 درصد یک هزار پوندی را با قیمت 763 هزار و 569 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که با 250 تن تقاضا مواجه شد و 175 تن از این محصول در تالار اصلی و 50 تن در مچینگ به صورت سلف مورد معامله قرار گرفت.

در تاریخ یاد شده، این شرکت یک هزار تن شمش آلومینیومی 99.8 درصد یک هزار پوندی را با قیمت پایانی 766 هزار و 419 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که این محصول با تقاضای یک هزار و 300 تنی همراه شد و یک هزار تن از این میزان به صورت سلف مورد معامله قرار گرفت.

شمش آلومینیومی آلومینای ایران

همان‌طور که در نمودار 6 آمده است، روز یکشنبه 26 دی ماه، شرکت آلومینای ایران 800 تن شمش آلومینیومی 99.7 درصد هزار پوندی را به قیمت 769 هزار و 969 ریال به ازای هر کیلوگرم را در تالار بورس عرضه کرد که 225 تن از این محصول با تقاضا همراه بود و 50 تن از این محصول در تالار اصلی و 175 تن نیز در مچینگ مورد معامله قرار گرفت.

معامله هیدروکسید آلومینیوم

امروز یکشنبه 26 دی ماه، شرکت آلومینای ایران یک هزار و 500 تن هیدروکسید آلومینیوم به قیمت 148 هزار و 565 ریال به ازای هر کیلوگرم در بورس کالا عرضه کرد که با 350 تن تقاضا روبه‌رو بود و 150 تن در تالار اصلی و 200 تن در مچینگ معامله شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: