رشد 2.5 درصدی قیمت ضایعات زینک

رشد 2.5 درصدی قیمت ضایعات زینک

بررسی‌های بازار ضایعات آلومینیومی حاکی از آن است که ضایعات زینک آلومینیوم نسبت به سایر ضایعات، بیشترین رشد قیمت هفتگی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، ضایعات آلومینیوم نرم بیشترین افزایش قیمت را در یک روز تجربه کرد؛ به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 30 دی ماه، با 0.5 درصد رشد از 61 هزار و 340 تومان به ازای هر کیلوگرم به 61 هزار و 670 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات زینک در روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، دومین ضایعاتی است که در یک روز اخیر افزایش قیمت را تجربه کرد؛ به طوری که قیمت این نوع ضایعات، با رشد 0.5 درصدی نسبت به روز گذشته، از 69 هزار و 780 تومان به ازای هر کیلوگرم به 70 هزار و 150 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات سفاله آلومینیوم نرم در روز 30 دی ماه، 0.4 درصد افزایش قیمت را نسبت به روز قبل که قیمت آن 36 هزار و 590 تومان به ازای هر کیلوگرم بود تجربه کرد و به 36 هزار و 730 تومان رسید و در رده سوم افزایش قیمت روزانه قرار گرفت.

کاهش قیمت برخی ضایعات طی یک روز

طبق نمودار 1، ضایعات پیستون در روز 30 دی ماه سال جاری، بیشترین افت قیمت را نسبت به سایر ضایعات آلومینیومی طی یک روز اخیر تجربه کرد. به این ترتیب که قیمت آن در تاریخ پنج‌شنبه 30 دی ماه، نسبت به روز گذشته 1.9 درصد افت داشت و از 69 هزار و 120 تومان به ازای هر کیلوگرم به 67 هزار و 820 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

رینگ آلومینیومی نیز در روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، با قیمت 71 هزار و 880 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 0.5 درصدی را نسبت به روز گذشته که قیمت آن 72 هزار و 210 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، به ثبت رساند.

ضایعات قوطی رانی در روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، سومین ضایعاتی است که افت قیمت روزانه را تجربه کرد  و با 0.4 درصد کاهش قیمت، از 42 هزار و 760 تومان به ازای هر کیلوگرم، به 42 هزار و 590 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

افزایش قیمت برخی ضایعات طی یک هفته

طبق نمودار 2، امروز پنج‌شنبه 30 دی ماه، قیمت زینک آلومینیومی نسبت به هفته گذشته 23 دی ماه، 2.5 درصد رشد قیمت داشت و از 68 هزار و 440 تومان به ازای هر کیلوگرم به 70 هزار و 150 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین ضایعات سفاله آلومینیوم نرم در روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، افزایش قیمت 1.5 درصدی را نسبت به هفته گذشته 23 دی ماه تجربه کرد و از 36 هزار و 170 تومان به ازای هر کیلوگرم به 36 هزار و 730 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم رشد قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات سفاله آلومینیوم خشک نیز با قیمت 45 هزار و 110 تومان به ازای هر کیلوگرم، رشد 0.6 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 44 هزار و 840 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم افزایش قیمت هفتگی قرار گرفت.

کاهش قیمت برخی ضایعات طی یک هفته

روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، قیمت ضایعات پیستون نسبت به هفته گذشته 23 دی ماه، 2.4 درصد افت قیمت داشته و از 69 هزار و 460 تومان به ازای هر کیلوگرم به 67 هزار و 820 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است.

همچنین ضایعات رادیات آلومینیوم در روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، کاهش قیمت 2.1 درصدی را نسبت به هفته گذشته 23 دی ماه تجربه کرد و از 49 هزار و 710 تومان به ازای هر کیلوگرم به 48 هزار و 670 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم افت قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات پروفیل شاخه نیز با قیمت 62 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 1.8 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 63 هزار و 780 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم کاهش قیمت هفتگی قرار گرفت.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: