تشکیل بزرگ‌ترین کنسرسیوم معدنی کشور
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات:

تشکیل بزرگ‌ترین کنسرسیوم معدنی کشور

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات: گفت: بزرگ‌ترین کنسرسیوم معدنی کشور متشکل از مجموعه «ومعادن»، گل‌گهر، چادرملو ، گوهرزمین و سرمایه‌گذاری غدیر است و آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اعلام شده از سوی دولت و وزارت صمت را دارد و با توجه به روشی که شرکت‌های پروژه محور دارند، مردم منطقه نیز سهامدار و بعد از اجرای پروژه‌ها منتفع می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، امیرحسین نادری در حاشیه مراسم بازگشایی نماد تجلی اظهار داشت: پرتفوی کلی تجلی، یک نگاه جدید به بازار سرمایه ارائه داد تا از طریق سرمایه‌های موجود در این بازار، پروژه‌ها را تجهیز و به مرحله تولید برسانیم و به همین منظور پروژه‌های منتخب مانند پروژه گندله‌سازی صبانور و کنسانتره‌سازی فولاد شرق خراسان که عمدتا در حوزه فرآوری بودند انتخاب شدند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با تاکید بر زیاد بودن بازده سرمایه‌گذاری و کوتاه بودن دوره بازگشت سرمایه این پروژه‌ها، از اضافه شدن سه شرکت فولاد کردستان و معدن زغال‌سنگ گلندرود و شرکت اکتشافی تجلی صبا به مجموعه تجلی خبر داد و تصریح کرد: بررسی‌ها نشان از افزایش قیمت جهانی زغال‌سنگ و کک دارد و حوزه زغال‌سنگ از بخش‌های پربازده معدنی کشور است به طوری که بر اساس مطالعات مربوط به اهمیت عناصر حیاتی و استراتژیک دنیا، افزایش اهمیت اقتصادی زغال‌سنگ بیشتر از طلا بوده است.

وی ضمن تشکر از اعتماد سهامداران به شرکت تجلی، بر حمایت «ومعادن» از پروژه‌های این شرکت تاکید و عنوان کرد: پروژه‌های تعریف شده در شرکت تجلی عمدتا در حوزه گندله، سنگ‌آهن و فرآوری فولاد است که در موقعیت‌های خوب کشور ایجاد شده و بازدهی خوبی دارند و گزارش پیشرفت این پروژه‌ها در بازه‌های سه ماهه به بازار سرمایه ارائه خواهد شد.

نادری در بخش دیگر صحبت‌های خود در توضیح برنامه‌های اکتشافی «ومعادن» با اشاره به تاسیس یک شرکت تخصصی در حوزه اکتشافی گفت: با توجه به نیاز زنجیره در بخش اکتشاف، سرمایه‌گذاری در این بخش در دستور کار قرار گرفت و با تجمیع نیروی انسانی متخصص در کنار تجهیزات به‌روز در این شرکت، به‌زودی گزارشاتی خوبی در این حوزه منتشر می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با اشاره به آغاز عملیات اکتشافی در پهنه اردبیل، از احتمال شناسایی ذخایر مناسب پلی‌متال و سنگ‌آهن در این منطقه خبر داد و اظهار کرد: اقداماتی که در صبانور انجام شد، نشان داد در غرب کشور ذخایر قابل توجه سنگ‌آهن وجود دارد و منطقه مستعد کشف این ماده معدنی است بر همین اساس و متناسب با مطالعات اولیه، عملیات اکتشاف در حال انجام است و تا امروز نتایج قابل قبولی حاصل شده است.

وی با تاکید بر موقعیت مناسب منطقه غرب کشور از نظر دسترسی به بازار ، تامین آب و ماده معدنی اولیه، خرید سهام عمده فولاد کردستان را یک اقدام اقتصادی توصیف و ضمن توضیح اقدامات انجام شده در این منطقه، نسبت به ساخت و بهره‌برداری از این پروژه در کمترین زمان، ابراز امیدواری کرد.

نادری در بخش دیگر صحبت‌های خود به برنامه‌های «ومعادن» برای سرمایه‌گذاری در استان سیستان و بلوچستان پرداخت و از تشکیل بزرگ‌ترین کنسرسیوم معدنی کشور برای سرمایه‌گذاری در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: این کنسرسیوم متشکل از مجموعه «ومعادن»، گل‌گهر، چادرملو ، گوهرزمین و سرمایه‌گذاری غدیر است و آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اعلام شده از سوی دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت را دارد و با توجه به روشی که شرکت‌های پروژه محور دارند، مردم منطقه نیز سهامدار و بعد از اجرای پروژه‌ها منتفع می‌شوند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در پایان به خرید سهام مدیریتی شرکت ایریتک اشاره و ضمن تاکید بر ظرفیت علمی و تخصص این شرکت مهندسی، سوابق و تجارب موفق آن در پروژه‌های مختلف مانند فولاد مبارکه، فولاد خراسان و دیگر مجموعه‌های معدنی و فولادی بزرگ کشور و توانایی این شرکت در برنامه‌ریزی برای ایجاد پلنت‌های جدید را یادآور شد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: