قیمت ضایعات پیستون 2.3 درصد رشد پیدا کرد

قیمت ضایعات پیستون 2.3 درصد رشد پیدا کرد

امروز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، قیمت ضایعات پیستون نسبت به هفته گذشته 30 دی ماه، 2.3 درصد رشد یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، ضایعات آلومینیوم نرم بیشترین افزایش قیمت را در یک روز تجربه کرد؛ به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، با 1.1 درصد رشد از 37 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلوگرم به 37 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات پروفیل شاخه در روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، دومین ضایعاتی است که در یک روز اخیر افزایش قیمت را تجربه کرد؛ به طوری که قیمت این نوع ضایعات، با رشد 0.2 درصدی نسبت به روز گذشته، از 63 هزار و 36 تومان به ازای هر کیلوگرم به 63 هزار و 46 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات آلومینیوم ظرفی در روز هفتم بهمن ماه، 0.1 درصد افزایش قیمت را نسبت به روز قبل که قیمت آن 64 هزار و 570 تومان به ازای هر کیلوگرم بود تجربه کرد و به 64 هزار و 650 تومان رسید و در رده سوم افزایش قیمت روزانه قرار گرفت.

کاهش قیمت برخی ضایعات طی یک روز

طبق نمودار 1، ضایعات رادیات آلومینیوم در روز هفتم بهمن ماه سال جاری، بیشترین افت قیمت را نسبت به سایر ضایعات آلومینیومی طی یک روز اخیر تجربه کرد. به این ترتیب که قیمت آن در تاریخ پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، نسبت به روز گذشته یک درصد افت داشت و از 48 هزار و 370 تومان به ازای هر کیلوگرم به 47 هزار و 880 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

قوطی رانی نیز در روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، با قیمت 42 هزار و 370 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت یک درصدی را نسبت به روز گذشته که قیمت آن 42 هزار و 800 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، به ثبت رساند.

ضایعات رینگ آلومینیومی در روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، سومین ضایعاتی است که افت قیمت روزانه را تجربه کرد  و با 0.9 درصد کاهش قیمت، از 73 هزار و 60 تومان به ازای هر کیلوگرم، به 72 هزار و 410 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

 
 

افزایش قیمت برخی ضایعات طی یک هفته

طبق نمودار 2، امروز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، قیمت پیستون نسبت به هفته گذشته 30 دی ماه، 2.3 درصد رشد قیمت داشت و از 67 هزار و 820 تومان به ازای هر کیلوگرم به 69 هزار و 350 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم نرم در روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، افزایش 2.1 درصدی را نسبت به هفته گذشته 30 دی ماه تجربه کرد و از 36 هزار و 730 تومان به ازای هر کیلوگرم به 37 هزار و 500 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم رشد قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات پروفیل شاخه نیز با قیمت 63 هزار و 460 تومان به ازای هر کیلوگرم، رشد یک درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 62 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم افزایش قیمت هفتگی قرار گرفت.

کاهش قیمت برخی ضایعات طی یک هفته

روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه، قیمت ضایعات زینک آلومینیومی نسبت به هفته گذشته 30 دی ماه، 1.7 درصد افت قیمت داشته و از 70 هزار و 150 تومان به ازای هر کیلوگرم به 68 هزار و 960 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است.

همچنین ضایعات رادیات آلومینیوم در روز پنج‌شنبه 30 دی ماه، کاهش قیمت 1.6 درصدی را نسبت به هفته گذشته 30 دی ماه تجربه کرد و از 48 هزار و 670 تومان به ازای هر کیلوگرم به 47 هزار و 880 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم افت قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات سفاله آلومینیوم خشک نیز با قیمت 44 هزار و 560 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 1.2 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 45 هزار و 110 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم کاهش قیمت هفتگی قرار گرفت.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: