مدیرعامل جدید آلومینیوم المهدی معرفی شد

مدیرعامل جدید آلومینیوم المهدی معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی دیروز چهارشنبه، 31 فروردین ماه برگزار و محمدرضا قاسمی به‌ عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت آلومینیوم المهدی، روز چهارشنبه 31 فروردین ماه، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی با حضور اعضای هیئت‌ مدیره این شرکت و هیئتی از مدیران ارشد گروه مپنا و مدیران و نمایندگان کارکنان شرکت المهدی در محل سالن اجتماعات این شرکت در بندرعباس برگزار و ضمن تقدیر از اقدامات حمید مهتدی، محمدرضا قاسمی به‌ عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

محمدرضا موثقی‌نیا، رئیس هیئت‌ مدیره شرکت آلومینیوم المهدی ضمن اشاره به دوران پرفراز و نشیب این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون، ورود مپنا را سبب رونق این کارخانه دانست و عنوان کرد: هم‌اکنون قریب به ۴۰ ماه از آن روز می‌گذرد و همه‌ ارکان آلومینیوم المهدی با فعالیت شبانه‌روزی و مدیریت صحیح، بحران را پشت سر گذاشتند و شرکت را به نقطه‌ قابل قبولی رساندند.

وی، قاسمی را مدیری کاردان، باتجربه و از بدنه‌ شرکت مپنا خواند و افزود: امیدوار هستیم توانایی مدیرعامل جدید با همراهی کارکنان وضعیت قابل‌ قبول المهدی را به وضعیت عالی تبدیل کند و در سال‌ پیش رو، شاهد رشد و تعالی بیشتر شرکت باشیم.

رئیس هیئت‌ مدیره شرکت آلومینیوم المهدی تولید حداکثری و کیفی را از ویژگی‌های یک کارخانه متعالی خواند و بیان کرد: تولیدات المهدی باید در سطح استانداردهای بین‌المللی باشد و با پیروی از اصول فروش هوشمند و با پایش قیمت‌ها در بازارهای داخلی و خارجی، عرضه و صادرات خود را مدیریت کند.

موثقی‌نیا در ادامه به توسعه‌ زیرساخت‌ها اشاره کرد و گفت: زنجیره تولید همگام با تکنولوژی روز و با نگاهی به آینده باید توسعه پیدا کند و برای رسیدن به بهره‌وری و سوددهی بیشتر، نیازمند همراهی و تلاش روزافزون کارکنان هستیم.

وی پرهیز از حواشی را عنصری کلیدی خواند و تصریح کرد: از همه می‌خواهیم که در نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها و تجهیزات، دقت لازم را داشته باشند و تمرکز خود را به کار بهره‌ورانه معطوف سازند.

محمدرضا قاسمی، مدیرعامل جدید شرکت آلومینیوم المهدی، ضمن اشاره به ظرفیت‌های کم‌نظیر گروه مپنا در کشور و منطقه، اظهار کرد: مپنا در برخی از حوزه‌های عملیاتی در سطح جهانی است و در شاخص‌های بین‌المللی در رتبه‌های بالایی قرار دارد. امیدواری هستیم بتوانیم توسعه و رشد شرکت آلومینیوم المهدی را در سال‌های آینده سرعت بخشیم.

وی بار دیگر از اقدامات مدیرعامل پیشین تقدیر و تشکر کرد و افزود: خواسته‌های هیئت‌ مدیره و خط‌ مشی مپنا، محور فعالیت‌های آینده ما خواهد بود و سعی داریم با هدف تعالی سازمانی، تمامی ذی‌نفعان را در فرایند رشد مدنظر داشته باشیم.

قاسمی نیروی انسانی را ارزشمندترین ثروت و دارایی هر مجموعه خواند و مطرح کرد: یک مجموعه اقتصادی و صنعتی بدون نیروهای متخصص، مخلص، صادق، دلسوز، متعهد، پویا و با تفکر خلاق هرگز نمی‌تواند به مقاصد خود برسد. بنابراین رکن اصلی المهدی، ارتقای کارکنان در تمامی سطوح‌ شغلی است.

مدیرعامل جدید شرکت آلومینیوم المهدی بر بهبود معیشت و رضایتمندی کارکنان تاکید و ابراز کرد: حرکت به سمت تعالی سازمانی، افزایش بهره‌وری، بهبود شاخص‌ها در کیفیت و کمیت و استفاده بهینه از منابع سازمان، به انتفاع همه‌ جانبه‌ سهامداران و همچنین اجتماع منجر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اشتغال پایدار در المهدی سبب ارتقای شاخص‌های اجتماعی منطقه می‌شود و سطح جامعه را در ابعاد مختلف ارتقا خواهد داد. عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و حفاظت از محیط‌ زیست را فراموش نخواهیم کرد؛ چراکه قطعا در دوردست‌ترین نقاط هرمزگان نیز افرادی چشم به حمایت‌های ما دوخته‌اند و در این حوزه، وظایف سنگینی بر دوش‌ ما قرار گرفته است.

قاسمی ارتقای برند المهدی در سطح بین‌المللی را موضوعی مهم و از اهداف خود قلمداد کرد و گفت: باید در کنار هم تلاش کنیم تا برند المهدی در سطح جهانی بدرخشد و همواره در شاخص‌های مختلف، یکی از درخشان‌ترین شرکت‌های منطقه و دنیا باشیم.

مدیرعامل جدید شرکت آلومینیوم المهدی در پایان همدلی، وحدت و یکپارچگی را راز موفقیت و کلید دستیابی به اهداف ترسیمی دانست و یادآور شد: هر سازمان با استفاده از تفکرات مفید و ارزشمند کارکنان نشاط خواهد یافت و امیدوار هستیم بتوانیم محصولی در شان نام و اعتبار ایران اسلامی تولید کنیم.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و یازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 88 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: