رشد 3 درصدی قیمت ضایعات رادیات آلومینیوم

رشد 3 درصدی قیمت ضایعات رادیات آلومینیوم

امروز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه 1401، قیمت رادیات آلومینیوم از 48 هزار و 870 تومان به ازای هر کیلوگرم در هفته گذشته به 50 هزار و 330 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، ضایعات سفاله آلومینیوم نرم، بیشترین افزایش قیمت را در یک روز تجربه کرد؛ به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، با رشد 0.9 درصدی نسبت به روز گذشته، از 35 هزار و 120 تومان به ازای هر کیلوگرم به 34 هزار و 790 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات قوطی رانی در روز پنج‌شنبه 15 اردیبهشت ماه، دومین ضایعاتی است که در یک روز اخیر افزایش قیمت را تجربه کرد؛ به طوری که قیمت این نوع ضایعات، با رشد 0.7 درصدی نسبت به روز گذشته، از 43 هزار و 630 تومان به ازای هر کیلوگرم به 43 هزار و 940 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

رادیات آلومینیوم در روز 22 اردیبهشت ماه، 0.6 درصد افزایش قیمت را نسبت به روز قبل که قیمت آن 49 هزار و 980 تومان به ازای هر کیلوگرم بود تجربه کرد و به 50 هزار و 330 تومان رسید و در رده سوم افزایش قیمت روزانه قرار گرفت.

همچنین طبق نمودار 1، ضایعات زینک در روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری، بیشترین افت قیمت را نسبت به سایر ضایعات آلومینیومی طی یک روز اخیر تجربه کرد. به این ترتیب که قیمت آن در تاریخ پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه نسبت به روز گذشته، 0.7 درصد افت داشت و از 72 هزار و 140 تومان به ازای هر کیلوگرم به 71 هزار و 640 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

پروفیل شاخه نیز در روز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، با قیمت 64 هزار و 880 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 0.2 درصدی را نسبت به روز گذشته که قیمت آن 65 هزار و 20 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، به ثبت رساند.

ضایعات سفاله آلومینیوم خشک در روز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، سومین ضایعاتی است که افت قیمت روزانه را تجربه کرد  و با 0.1 درصد کاهش قیمت، از 44 هزار و 480 تومان به ازای هر کیلوگرم، به 44 هزار و 420 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

افزایش قیمت برخی ضایعات طی یک هفته

طبق نمودار 2، امروز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، قیمت رادیات آلومینیوم نسبت به هفته گذشته، 3 درصد رشد قیمت داشت و از 48 هزار و 870 تومان به ازای هر کیلوگرم به 50 هزار و 330 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین قیمت ضایعات قوطی رانی در روز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، افزایش 0.8 درصدی را نسبت به هفته پیش تجربه کرد و از 43 هزار و 590 تومان به ازای هر کیلوگرم به 43 هزار و 940 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم رشد قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات پیستون نیز با قیمت 69 هزار و 980 تومان به ازای هر کیلوگرم، رشد 0.2 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 69 هزار و 860 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم افزایش قیمت هفتگی قرار گرفت.

همچنین در روز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، قیمت ضایعات زینک نسبت به هفته گذشته 15 اردیبهشت ماه، 5.7 درصد افت قیمت داشته و از 76 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم به 71 هزار و 640 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است.

همچنین ضایعات سفاله آلومینیوم نرم در روز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه، کاهش قیمت 2.1 درصدی را نسبت به هفته پیش تجربه کرد و از 35 هزار و 890 تومان به ازای هر کیلوگرم به 35 هزار و 120 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم افت قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات آلومینیوم ظرفی نیز با قیمت 68 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 1.2 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 68 هزار و 820 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: