تجلیل از برترین‌ها در بورس کالای ایران

تجلیل از برترین‌ها در بورس کالای ایران

در نخستین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران، از پنج چهره و ۴۰ شرکت برتر تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از کالاخبر، نخستین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران با حضور مقامات و مسئولان دولتی و بخش خصوصی برگزار و در این مراسم از پنج چهره تاثیرگذار و پیشکسوت حوزه کالایی و از ۴۰ شرکت تقدیر شد.

در این مراسم از «محمدرضا پورابراهیمی»، «مهدی کرباسیان»، «مصطفی طاهری»، «اردشیر سعدمحمدی» و «محمد رضوانی‌فر» به عنوان چهره‌های برتر تقدیر به عمل آمد.

علاوه بر تقدیر از چهره‌ها، شرکت‌های «فولاد مبارکه اصفهان»، «شرکت ملی صنایع مس ایران»، «فولاد خوزستان»، «ذوب آهن اصفهان» و «پالایش نفت اصفهان» پنج شرکت برتر به لحاظ ارزشی شناخته شدند.

همچنین شرکت‌های برتر در حوزه پتروشیمی شامل «پتروشیمی شهید تندگویان»، «پتروشیمی بندر امام»، «پتروشیمی شازند» و «پتروشیمی بیستون» بودند که با اهدای لوح سپاس و تندیس از آن‌ها تجلیل شد.

«شرکت پارس فولاد سبزوار» و «سرمایه‌گذاری سیمان تامین» دو شرکت عرضه‌کننده پیشرو و شرکت‌های «ورق خودروی چهار محال و بختیاری»، «معدنی و صنعتی چادرملو»، «مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب»، «فولاد سیرجان ایرانیان» و «نورد فولاد صنعتی و ساختمانی یزد» پنج شرکت با بیشترین رشد افزایش حجم و ارزش معاملات بودند که تندیس و لوح یادبود این مراسم را از آن خود کردند.

انجمن‌های برتر که همراهی خوبی با بورس کالا در افزایش شفافیت و کشف نرخ عادلانه کالاها داشتند شامل «انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان»، «انجمن ملی صنایع پلیمر ایران» و «انجمن سنگ‌آهن» بودند که از آن‌ها نیز تجلیل شد.

بر اساس این گزارش، «مجتمع جهان فولاد سیرجان»، «آهن و فولاد ارفع»، «فولاد کاوه جنوب کیش»، «مجتمع فولاد خراسان» و «صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه» پنج مجتمع فولادی بودند که نسبت فروش داخلی بالایی داشتند.

در این مراسم همچنین از «بانک ملت» به عنوان پیشرو در ارائه خدمات به مشتریان و عرضه‌کنندگان بورس کالا و دارای بالاترین ارزش تراکنش‌های تسویه شده تجلیل شد.

هلدینگ‌های برتری که در این مراسم لوح گرفتند و از آن‌ها تقدیر شد، شامل «سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)»، «صنایع پتروشیمی خلیج فارس»، «شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا)» و «شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)» بودند.

«نفتی جی» به عنوان خریدار و فروشنده برتر و «گیل راد شمال» به عنوان بزرگ‌ترین خریدار بورس کالا معرفی شد.

«شرکت تعاونی تامین نیاز ملامین استان یزد» به عنوان تعاونی برتر، «توسعه آهن و فولاد گل‌گهر» بزرگ‌ترین عرضه‌کننده آهن اسفنجی، «معدنی و صنعتی گل‌گهر» و «صنعتی و معدنی اپال پارسیان» به عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان گندله، «پتروشیمی کارون» به عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده دانش‌بنیان از نظر حجم و ارزش معاملات، «نویدزرشیمی» به عنوان بزرگ‌ترین شرکت عرضه‌کننده ۱۰۰ درصد خصوصی و «شرکت پلی اکریل» به عنوان شرکت پیشرو در صنعت پایین‌دست معرفی شدند.

«شرکت معدنی املاح ایران» به دلیل عرضه کامل فروش داخل بدون الزام حاکمیتی در بورس کالا مورد تقدیر قرار گرفت و از «شرکت نفت سپاهان» به عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده از نظر ارزش معاملات و اولین عرضه‌کننده روغن پایه و روغن موتور در بورس که باعث شکل‌گیری این بازار در بورس شد نیز تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: