قیمت سفاله آلومینیوم نرم 3.5 درصد رشد پیدا کرد
در بازار ضایعات،

قیمت سفاله آلومینیوم نرم 3.5 درصد رشد پیدا کرد

امروز پنج‌شنبه 22 اردیبهشت ماه 1401، قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم نرم از 35 هزار و 120 تومان به ازای هر کیلوگرم در هفته گذشته به 36 هزار و 360 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، ضایعات سفاله آلومینیوم خشک، بیشترین افزایش قیمت را در یک روز تجربه کرد؛ به این ترتیب که قیمت این نوع ضایعات پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، با رشد 1.6 درصدی نسبت به روز گذشته، از 45 هزار و 20 تومان به ازای هر کیلوگرم به 45 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

ضایعات آلومینیوم خشک در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، دومین ضایعاتی است که در یک روز اخیر افزایش قیمت را تجربه کرد؛ به طوری که قیمت این نوع ضایعات، با رشد 0.8 درصدی نسبت به روز گذشته، از 53 هزار و 300 تومان به ازای هر کیلوگرم به 53 هزار و 740 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

قوطی رانی در روز 29 اردیبهشت ماه، 0.7 درصد افزایش قیمت را نسبت به روز قبل که قیمت آن 44 هزار و 250 تومان به ازای هر کیلوگرم بود تجربه کرد و به 44 هزار و 600 تومان رسید و در رده سوم افزایش قیمت روزانه قرار گرفت.

همچنین طبق نمودار 1، ضایعات آلومینیوم ظرفی در روز 29 اردیبهشت ماه سال جاری، بیشترین افت قیمت را نسبت به سایر ضایعات آلومینیومی طی یک روز اخیر تجربه کرد. به این ترتیب که قیمت آن در تاریخ پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه نسبت به روز گذشته، 0.4 درصد افت داشت و از 67 هزار و 850 تومان به ازای هر کیلوگرم به 67 هزار و 570 تومان به ازای هر کیلوگرم کاهش یافت.

رادیات آلومینیوم نیز در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، با قیمت 50 هزار و 490 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 0.2 درصدی را نسبت به روز گذشته که قیمت آن 50 هزار و 590 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، به ثبت رساند.

ضایعات رینگ آلومینیومی در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، سومین ضایعاتی است که افت قیمت روزانه را تجربه کرد  و با 0.1 درصد کاهش قیمت، از 73 هزار و 430 تومان به ازای هر کیلوگرم، به 73 هزار و 380 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

افزایش قیمت برخی ضایعات طی یک هفته

طبق نمودار 2، امروز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم نرم نسبت به هفته گذشته، 3.5 درصد رشد قیمت داشت و از 35 هزار و 120 تومان به ازای هر کیلوگرم به 36 هزار و 360 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید.

همچنین قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم خشک در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، افزایش 3 درصدی را نسبت به هفته پیش تجربه کرد و از 44 هزار و 420 تومان به ازای هر کیلوگرم به 45 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم رشد قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات قوطی رانی نیز با قیمت 44 هزار و 600 تومان به ازای هر کیلوگرم، رشد 1.5 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 43 هزار و 940 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد و در رده سوم افزایش قیمت هفتگی قرار گرفت.

همچنین در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، قیمت ضایعات آلومینیوم ظرفی نسبت به هفته گذشته 22 اردیبهشت ماه، 0.6 درصد افت قیمت داشته و از 68 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم به 67 هزار و 570 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است.

همچنین ضایعات پیستون در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت ماه، کاهش قیمت 0.3 درصدی را نسبت به هفته پیش تجربه کرد و از 69 هزار و 980 تومان به ازای هر کیلوگرم به 69 هزار و 780 تومان به ازای هر کیلوگرم رسید و رده دوم افت قیمت هفتگی را به خود اختصاص داد.

در این روز، ضایعات رینگ آلومینیومی نیز با قیمت 73 هزار و 380 تومان به ازای هر کیلوگرم، افت 0.2 درصدی را نسبت به هفته قبل که قیمت آن 73 هزار و 520 تومان به ازای هر کیلوگرم بود، تجربه کرد.

انتهای پیام//

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
شرکت فولاد اکسین
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: