ذوب آهن برندی ملی با آینده‌ای روشن وپیشتاز است
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد

ذوب آهن برندی ملی با آینده‌ای روشن وپیشتاز است

آیین تکریم مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید ذوب آهن اصفهان در روز یکشنبه 27 خرداد ماه جاری با حضور مقامات کشوری، محلی و جمعی از مدیران صنایع کشور در محل تالار آهن این شرکت برگزار شد.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، در این آیین که تعدادی از مسئولین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، وزارت صنعت معدن و تجارت ، مسئولین استان  و محلی ، نماینده شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی ، اعضای هیات مدیره و چند تن از مدیران عامل اسبق و مدیران و کارکنان ذوب آهن اصفهان برگزار شد از خدمات مهندس احمد صادقی مدیرعامل سابق تقدیر به عمل آمد و رسما مهندس منصور یزدی زاده به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان معرفی گردید .

مهندس منصور یزدی‌زاده  مدیرعامل جدید ذوب آهن با 24 سال سابقه خدمت دراین مجتمع صنعتی طی سخنانی گفت: ذوب آهن خانه اول من است چرا که از سال 73 تا کنون در این شرکت مشغول به کار بوده و بعد از این چند ماهی  که به شرکت ملی فولاد ایران رفتم دوباره بازگشتم و این برگشت به خاطر ادای دین خود به این شرکت است و ایمان دارم که با همت و همدلی همکاران و رعایت اولویت طرح ها و اقدامات در حال انجام ؛ ذوب آهن به موفقیت های بالاتری خواهد رسید . وی افزود : ذوب آهن یک برند ملی است و با توجه به قابلیت ها و توانمندیهای موجود و نیروی انسانی فعال و با تجربه ، آینده روشنی خواهد داشت .

مهندس یزدی زاده در ادامه به مسائلی از قبیل بحران آب در استان اصفهان و صنعت و همچنین تامین به موقع مواد اولیه برای افزایش تولید اشاره کرد و یاد آور شد :  امید واریم با همت و تلاش همکاران سخت کوش و حمایت مسوولین ، تولید ذوب آهن اصفهان در سال جاری به 7/2 و سال بعد به 6/3 میلیون تن افزایش یابد .

وی در ادامه به افزایش سرمایه در گردش ذوب آهن اشاره کرد و افزود : این سرمایه صرف تامین مواد اولیه خواهد شد .

موضوع حفظ آرامش در سطح شرکت و حفظ منافع سهام داران دیگر نکات مورد توجه مهندس یزدی زاده بود . وی در این زمینه تاکید کرد : من مسئول سهامداران و حافظ امانت آنها خواهم بود و منافع ملی و منافع سهامداران را تامین خواهم کرد و از مجموعه نیز انتظار دارم که با تمام قوا در خدمت اهداف و برنامه های شرکت باشند .

مهندس یزدی‌زاده همچنین بر تعامل با تمامی مسئولین ملی ، استان و منطقه اشاره کرد و افزود : برای رونق شرکت و حفظ اعتبار داخلی و خارجی آن نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا به کمک الهی و حمایت همکاران عظمت گذشته ذوب آهن و برند پیشتاز آن حفظ شود .

 

انتصاب مهندس یزدی‌زاده فرایندی حساب شده با استفاده از توانمندی های داخلی است

در این مراسم مهندس مرتض لطفی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) نیز طی سخنانی ضمن اشاره به وضعیت کلی شرکت های تحت پوشش شستا و منشور 9 ماده ای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : نگاه شستا به مجموعه های تابعه نگاه از درون است و انتصابات داخلی بر اساس توانمندی نیروهای داخلی مجموعه ها صورت می گیرد و بر همین اساس علی رغم نیاز شرکت ملی فولاد به خدمات مهندس یزدی زاده ، وی طی یک فرایند حساب شده برای مدیر عاملی ذوب آهن انتخاب و معرفی گردید وامید است با جدیت و توانمندی خود وکلیه کارکنان ، اهداف عالی ذوب آهن به زودی محقق شود . مهندس لطفی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات مهندس صادقی در طی سال های تصدی مدیر عاملی ذوب آهن ، بر تهاتر مالی ذوب آهن با بانک مرکزی ، استفاده از پساب های موجود ، راه اندازی کوره بلند شماره 1 ، توجه به رفاه کارکنان و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگر تاکید نمود .

 

ذوب آهن اصفهان سرمایه ملی ؛ برکت فولاد وعامل اصلی بومی‌سازی فولاد کشور است

دکتر جعفر سرقینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این آئین با اشاره به وضعیت تولید فولاد ایران و مزیت های رقابتی این صنعت و قدمت و پیشتازی ذوب آهن اصفهان در این عرصه یاد آور شد : ذوب آهن اصفهان یک سرمایه ملی و برکت فولاد کشور است و تنها راه نجات ، افزایش تولیدات آن است و با توجه به افزایش کک تولیدی در ذوب آهن و سایر توانمندی ها برای تداوم تولید نسبت به دیگر واحد های فولادی ، کمترین ریسک را به همراه دارد و تحریم های بین المللی نیز کمترین تاثیر منفی را بر آن تحمیل می کند .

دکتر سرقینی ضمن اشاره به زنجیره تولید فولاد در ایران افزود : با تلاش های انجام شده زنجیره فولاد وضع مناسبی به خود گرفته و صنعت فولاد در ایران بومی شده است و بیشترین نقش در این زمینه را نیز ذوب آهن اصفهان داشته است .

معاون وزارت صنعت ، معدن و تجارت در پایان با اشاره به نیاز ذوب آهن به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی گفت : ما همچنان در خدمت و درکنار ذوب آهن اصفهان هستیم و با توجه به اعتمادوشناختی که از قبل به مهندس یزدی زاده در شرکت ملی فولاد ایران داشته ایم در آینده نیز وی را برای افزایش تولید کمک خواهیم کرد.

 

همه دست به دست هم دهیم تا صنعت فولاد بیش از پیش رشد کند

محسن کوهکن نماینده شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی دیگر سخنران این مراسم بود که در سخنان کوتاهی با اشاره به تغییر وضعیت ذوب آهن از نظر مدیریت دولتی به وضعیت سهامی و مدیریت خصوصی گفت : در شرایط جدید ذوب آهن باید به صورت خصوصی و سهامی اداره شود و در این صورت بازنشستگان و سهامداران هم شریک آن هستند . وی با تاکید بر تبدیل چالشها به فرصت  و همچنین بهره گیری از ظرفیت بالای شهرستان لنجان افزود :باید همه دست به دست هم دهیم تا صنعت فولاد بیش از پیش رشد کند.

 

ذوب آهن برند ملی؛ آرزوی دیرینه ایرانیان و دارای  پتانسیل زیادی است که باید حفظ شود

 مهندس احمد صادقی مدیر عامل پیشین ذوب آهن نیز در این آیین ضمن تشکر از تمامی میهمانان و حاضران مراسم طی سخنانی گفت: من این جلسه را تودیع خود نمی دانم چرا که از زمانی که  ازفولاد مبارکه به ذوب اهن آمدم و در دو نوبت مدیر عامل این شرکت شدم همچنان به ذوب آهن علاقمند بوده و در زمان هایی هم که در ذوب آهن نبودم به عنوان مشاور در خدمت مجموعه بوده و در آینده نیز به هر صورت آماده همکاری و ارئه نظرات خود هستم .

مهندس صادقی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده طی سال های اخیر در ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن یک برند ملی و آرزوی دیرینه ایرانیان بوده و دارای پتانسیل زیادی است که باید حفظ شود و از بعضی سرمایه گذاری های انجام شده نیز بهره برداری های لازم صورت گیرد . وی افزود : ذوب آهن در قلب من است و خوشحالم که مهندس یزدی زاده از دوستان و همکاران قدیمی مسئولیت اداره این شرکت را برعهده می گیرد و از همه کارکنان می خواهم که تمام قوا به وی کمک کنند تا ذوب آهن با عزت و قدرت در صحنه اقتصاد و صنعت کشور حاضر باشند .

 

رونمایی از سه اثر فرهنگی به مناسبت پنجاهمین سال فعالیت ذوب آهن اصفهان

 در پایان آئین تکریم و معارفه مدیر عامل ذوب آهن اصفهان از سه اثر فرهنگی که توسط روابط عمومی  این شرکت به مناسبت پنجاهمین سالگرد فعالیت آن تهیه و چاپ شده بود به شرح ذیل رونمایی شد .

انتشار تمبر یادبود پنجاهمین سالگرد فعالیت ذوب آهن

انتشار کتاب " زبان ذوب" حاوی خاطرات 200 نفر از پیشکسوتان صنعت فولاد و ذوب آهن

انتشار کتاب " سیمای سالیان " شامل عکس های ذوب آهن از بدو ساخت تا سال 1396

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: