یکپارچگی فرآیندی و سازمانی عامل موفقیت میدکو است
رضا اشرف سمنانی، مشاور مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه

یکپارچگی فرآیندی و سازمانی عامل موفقیت میدکو است

رضا اشرف سمنانی، مشاور مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین خبر از تولید اولین محصول شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در ماه آتی و به بهره‌برداری رسیدن فولاد زرد ایرانیان تا پایان سال جاری داد.

اشرف سمنانی، مشاور مدیرعامل هلدینگ میدکو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین به درنظر گرفتن هرگونه شرایط نامساعد در تعریف پروژه‌های مدیکو اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در تعریف طرح‌های توسعه‌ای هلدینگ میدکو از ابتدا انواع مشکلات درنظر گرفته شده بود و پروژه‌ها به‌گونه‌ای تعریف شدند که آسیب‌پذیر نباشند و همین امر نیز سبب شده تا در شرایط فعلی نیز این شرکت با قدرت بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

مشاور مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، در ادامه به نحوه تدوین استراتژی‌های این شرکت اشاره کرد و درنظر گرفتن پارامترهایی همچون تکمیل زنجیره تولید محصول و یکپارچه‌سازی، به‌حداقل رساندن مصرف انرژی، تمرکز برروی کاهش هزینه‌های تولید محصول، تولید محصول با پتانسیل صادرات، تمرکز برروی تولید محصول باکیفیت و.... را عامل افزایش توان رقابتی این شرکت و موفقیت آن دانست.

اشرف سمنانی در ادامه گفت: اغلب سرمایه‌گذاری‌های پروژه‌های این هلدینگ در سال‌های قبل صورت گرفته و درحال حاضر این شرکت در انتهای زنجیره تولید و در مرحله بهره برداری از پروژه‌های خود قرار دارد. وی افزود: از 35 طرح این شرکت 27 طرح به اتمام رسیده است.

وی افزود: در زمینه زنجیره فولاد، خوشبختانه میدکو معدن، کنسانتره و گندله را دارد و اولین محصول فولاد این مجموعه در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان نیز از ماه آتی وارد بازار خواهد شد و بدین ترتیب زنجیره تولید فولاد این شرکت تکمیل خواهد شد. همچنین طرح بعدی فولاد هلدینگ میدکو یعنی فولاد زرند نیز تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید. فولاد بوتیای ایرانیان نیز آخرین  پروژه این مجموعه بوده که دیرتر از سایر پروژه‌ها آغاز شده و باسرعت خوبی درحال پیشرفت بوده و تا پایان سال آتی تکمیل خواهد شد.

مشاور مدیرعامل هلدینگ میدکو در ادامه به افتتاح پروژه‌هایی در زمینه مس و پروژه‌های زیربنایی شرکت تا پایان سال جاری اشاره کرد. وی در ادامه به تکمیل زنجیره تولید مس در این شرکت اشاره کرد و این تکمیل زنجیره را گامی مهم در موفقیت شرکت در تولید محصولات مس دانست.

اشرف سمنانی در ادامه گفت: هلدینگ میدکو علاوه بر تکمیل زنجیره تولید، در شرکت نیز زنجیره کاملی دارد که شامل شرکت مهندسی، اکتشافی، ساختمانی، تحقیقاتی، دانش محور، بازرگانی و... می‌شود. درواقع میدکو یکپارچگی فرآیندی و سازمانی دارد و همین امر زمینه موفقیت هرچه بیشتر این شرکت را فراهم کرده است.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
جایزه مدیریت دانش به میدکو اهدا شد
رشد بی‌سابقه ارزش بازار هلدینگ میدکو طی یک هفته
بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های میدکو
توازن در زنجیره فولاد، شرط اصلی برای رقابت‌پذیری
توسعه صنعت فولاد در گرو رشد بخش خصوصی
کاهش ریسک‌های معدنکاری با توجه به مزیت‌ها
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: