اعضای جدید هیات مدیره هلیدینگ میدکو انتخاب شدند
مجمع عمومی به‌طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه برگزار شد

اعضای جدید هیات مدیره هلیدینگ میدکو انتخاب شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین در روز یکشنبه هشتم مهر ماه، مجمع عمومی به‌طور فوق‌العاده و مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با حضور ۹۲.۸۵  درصد صاحبان سهام  شرکت با محوریت انتخاب اعضای هیات مدیره و تصویب اساسنامه شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مجمع، دکتر ابراهیمی به ارایه گزارشی از عملکرد ۹ ماهه هلدینگ میدکو از ابتدای سال مالی این شرکت (ابتدای دی ماه ۱۳۹۶) تا پایان شهریور ۱۳۹۷ پرداخت. هلدینگ میدکو طی مدت ذکر شده در ۱۰ معدن بزرگ کشور فعالیت استخراجی صورت داده که ماده معدنی این معادن عبارت بودند از مس، زغال‌سنگ، کوارتز و آهک. ابراهیمی میزان ماده معدنی استخراج شده از این معادن را در مجموع 3.9 میلیون تن اعلام کرد و افزود برای استخراج این میزان ماده معدنی 44 میلیون تن باطله‌برداری صورت گرفته است. همچنین جمع کل عملیات خاکی در معادن تحت بهره‌برداری شرکت میدکو طی مدت اعلام شده برابر 47.9 میلیون تن بود.

در ادامه ابراهیمی به ارائه گزارشی از عملکرد کارخانه‌های فعال هلدینگ میدکو طی 9 ماه گذشته پرداخت و گفت: درمجموع از 9 کارخانه درحال تولید این شرکت (فولادسازی بردسیر، مس کاتدی شهربابک، فولادسازی زرند، آهک و دولومیت کرمان، کارخانه فرآوری زغال طبس، سامانه خنگ‌سازی کک به روش خشک، تجهیز معدن زغالسنگ خمرود، واحد احیا فولادسازی بوتیا و سامانه جامع اطلاعاتی میدکو) طی 9 ماه سال مالی برابر 8 میلیون تن محصول تولید کرده‌اند.

وی در ادامه افزود: از ۲۳ پروژه تعریف شده برای هلدینگ میدکو، تاکنون ۱۴ پروژه به بهره برداری رسیده اند و فولاد بردسیر و مس کاتدی شهر بابک نیز در مرحله راه اندازی هستند.

در ادامه این مجمع، دکتر پورمند مدیرعامل هلدینگ میدکو به سوالات سهامداران مبنی بر زمان راه‌اندازی دو پروژه فولاد بردسیر و مس کاتدی شهر بابک پاسخ داد. وی گفت: مراحل نصب و راه اندازی واحد فولاد بردسیر به اتمام رسیده است و آخرین تجهیزات این واحد درحال ترخیص از گمرک است و تا پایان ماه جاری به بهره برداری خواهد رسید. همچنین قسمت عمده نصب تجهیزات فولاد زرند نیز به اتمام رسیده و نصب این واحد تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

در ادامه این مجمع از میان نامزدهای معرفی شده برای حضور در اعضای هیات مدیره رای‌گیری صورت گرفت. نامزدهای معرفی شده جهت عضویت در هیات مدیره عبارت بودند از:

۱.شرکت سرمایه گذاری پارس آریان

۲.شرکت مبنای خاورمیانه

۳.شرکت تامین مسکن گروه مالی پاسارگاد

۴.شرکت تامین آتیه سرمایه انسانی پاسارگاد

۵.شرکت راهبرد سرمایه ایرانیان

۶. شرکت لیزینگ پاسارگاد

۷.شرکت مدبران تجارت ایرانیان

از میان نامزدهای معرفی شده ۵ شرکت به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب و معرفی خواهند شد. همچنین اساسنامه شرکت نیز در این جلسه به رای‌گیری گذاشته شد که نتیجه 2 رای‌گیری متعاقبا توسط روابط عمومی و اموربین‌اللملل هلدینگ میدکو اعلام خواهند شد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: