بررسی رشد تولید و فروش محصولات چادرملو در 6 ماه نخست سال جاری

بررسی رشد تولید و فروش محصولات چادرملو در 6 ماه نخست سال جاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در 6 ماه ابتدایی سال جاری در مجموع از فروش محصولات تولیدی خود شامل سنگ آهن خشک، سنگ دانه‌بندی، گندله، فولاد و آپاتیت مبلغ 27 میلیارد و 377 میلیون ریال درآمد کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فلزات آنلاین و براساس اطلاعات سامانه جامع اطلاع‌رسانی کدال شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی یک ماه منتهی به 31 شهریور ماه 1397 معادل 703 هزار و 491 تن کنسانتره آهن خشک، 29 هزار و 655 تن سنگ دانه‌بندی، 338 هزار و 682 تن گندله، 76 هزار و 690 تن فولاد تولید کرد.

در نمودار1، میزان تولید کنسانتره آهن برمبنای وزن خشک، سنگ دانه‌بندی، گندله و فولاد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در 6 ماه ابتدایی سال 1396 و 6 ماه ابتدای سال 1397 براساس اطلاعات کدال شرکت آورده  شده است. همانطور که در نمودار1 مشاهده می‌شود در 6 ماه ابتدایی سال جاری نسبت به همین زمان در سال قبل این شرکت شاهد رشد تولید تمامی محصولات خود بوده است.

در نمودار 2، نیز میزان مبلغ فروش شرکت از این محصولات طی 6 ماه ابتدایی سال و 6 ماه ابتدایی سال قبل آورده شده است. 

به گزارش فلزات آنلاین میزان تولید کنسانتره آهن بر مبنای وزن خشک در 6 ماه ابتدایی سال جاری نسبت به همین زمان در سال قبل 3.7 درصد رشد داشت. همانطور که در نمودار2 مشاهده می‌شود مبلغ فروش کنسانتره آهن خشک شرکت چادرملو در 6ماه ابتدای سال جاری نسبت به همین زمان در سال قبل 51 درصد رشد یافت و به 8 میلیارد و 576 میلیون ریال رسید. 

میزان تولید سنگ دانه‌بندی شرکت چادرملو در 6 ماه ابتدایی سال 1397 نسبت به همین زمان در سال قبل 39 درصد رشد داشت. باوجود افزایش تولید اما میزان فروش سنگ دانه‌بندی شرکت کاهش پیدا کرد و همین امر نیز سبب شد که باوجود رشد نرخ فروش مبلغ کل فروش سنگ دانه‌بندی کاهش یابد. میزان فروش سنگ دانه‌بندی شرکت چادرملو در 6 ماه ابتدای سال جاری نسبت به همین زمان در سال قبل 8.3 درصد کاهش داشت. در مجموع مبلغ فروش سنگ دانه‌بندی این شرکت در 6 ماه ابتدایی سال به 416 میلیارد ریال رسید.

میزان تولید گندله در این شرکت نیز در 6 ماه ابتدایی سال 1396 با 12.1 درصد رشد نسبت به میزان تولید در همین زمان در سال قبل به یک میلیون و 735 هزار تن رسید. مبلغ فروش گندله نیز در 6 ماه ابتدایی سال نسبت به همین زمان در سال قبل 43.7 درصد رشد یافت.

اولین واحد فولادسازی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در شهریور سال 1396  تولید داشت و در این ماه  99 تن فولاد تولید کرد، میزان تولید فولاد این شرکت در 6 ماه شهریور به 433 هزار و 800 تن رسید. میزان مبلغ فروش فولاد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در 6 ماه ابتدایی سال به 11 میلیارد و 272 هزار ریال رسید.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
دور اندیشی و حاشیه امن در چادرملو
برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت چادرملو برای ادامه فعالیت‌های معدنی
معادن، بهترین گزینه قابل اتکا در توسعه کشور
ارزش بازار کچاد طی شهریور ماه، 16.7 درصد رشد یافت
حذف قیمت دستوری کالاها در بورس باعث حذف دلالان می‌شود
تولید محصولات چادرملو، افزایش یافت
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: