همکاری با مدیرعامل جدید مبارکه، جهت اعتلای صنعت فولاد کشور
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید مبارکه:

همکاری با مدیرعامل جدید مبارکه، جهت اعتلای صنعت فولاد کشور

مراسم تکریم دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان و معارفه مهندس عظیمیان مدیرعامل جدید این شرکت با حضور مدیران شرکت‌های فولادی کشور و رئیس هیات عامل ایمیدرو در روز هفدهم مهرماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو دکتر کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم تکریم مدیرعامل سابق و معارفه مدیر عامل جدید فولاد مبارکه حضور یافت وی همراهی بدنه مدیریتی و کارکنان، را رمز موفقیت مدیران کلان دانست و گفت: مدیریت دکتر سبحانی مصداق عاقبت به خیری است. یک مدیر زمانی قادر به انجام تعهدات و وظایف خود است که هیات مدیره، مدیران و تمامی کارکنان با وی همراه باشند و این مهم در فولاد مبارکه به ثمر نشسته است. کرباسیان ادامه داد: دوران مدیریت آقای سبحانی، مصداق عاقبت به خیری است. تقدیر جمعی نیروهای مدیریتی، کارشناسی و کارکنان نشان از جایگاه ایشان در فولاد مبارکه دارد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو در ادامه افزود: از دکتر شریعتمداری وزیر محترم صنعت معدن وتجارت و همچنین اعضای هیات مدیره قبلی و فعلی، مدیران و تمامی کارکنان این مجتمع عظیم کمال تشکر را دارم که با همراهی مدیر عامل، شرایط رشد این شرکت را فراهم کردند. فولاد مبارکه توانسته در کنار رشد در ظرفیت سازی،‌ تولید و صادرات،‌ توجه وافری به مسئولیت اجتماعی  داشته باشد.

وی افزود: صنعت فولاد سهم  43درصدی از تجارت 2 هزار میلیارد دلاری صنایع معدنی دنیا دارد و این اهمیت و جایگاه فولاد در اقتصاد جهانی را نشان می‌دهد. تولید شش ماه کشور نیز در شمش فولادی با رشد 14درصدی، آهن اسفنجی با 19درصدی، گندله با 38درصدی، کنسانتره با 17درصدی همراه شد. در موضوع تحریم، به صراحت از بخش فولاد نام برده شده اما به رغم آن، خوشبختانه مجموعه تلاش این بخش سبب افزایش تولید و صادرات شده است.‌

در ادامه کرباسیان تاکید کرد: از حضور مهندس عظیمیان در راس شرکت فولاد مبارکه استقبال می‌کنیم و از مقامات و مسئولان استان، خواهان همکاری با وی در جهت اعتلای صنعت فولاد کشور – به عنوان یک حرکت ملی- هستیم.

فولاد مبارکه تا سال 95 واردکننده گندله سنگ آهن بود، ‌اما با تلاش های جمعی صورت گرفته، امروزه این شرکت نه تنها شاهد افزایش ظرفیت تولید گندله که در سایر بخش‌ها هم شده است.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
پیش ­بینی تولید 2.5 میلیون تنی گندله
مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید پژوهشکده علوم‌زمین
 هیچ تحریمی نمی‌تواند فعالیت حوزه معدن کشور را متوقف کند
مسائل ایمنی نیروی انسانی، مهم‌ترین موضوع در واحدهای تولیدی
عرضه اولیه اوراق سلف کلاف گرم نوردیده در بورس کالا
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: