شبکه توزیع فولاد متیل گسترده‌تر شد
توسعه مراکز خدماتی فولاد متیل

شبکه توزیع فولاد متیل گسترده‌تر شد

به گزارش روابط عمومی، شرکت فولاد متیل به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت توزیع‌کننده فولاد در کشور، در راستای رسالت خود برای تحویل محصولات فولادی به دست مشتریان، اخیرا با تاسیس و آغاز به‌کار دو شرکت دیگر فعالیت خود را در استان‌های مختلف کشور توسعه داده است. دو شرکت پردازش فولاد فرایند البرز و شرکت صنایع آهن و فولاد آرتاویل در استان‌های البرز و اردبیل به‌تازگی فعالیت‌های خود را در رابطه با توزیع ورق‌های فولادی و دیگر محصولات فولادی به خریداران خرد آغاز کرده‌اند.

تامین نیاز مصرف‌کنندگان، اولویت نخست

شرکت پردازش فولاد فرایند البرز در تاریخ 23 اسفند 95 تحت شماره 32321 در کرج به ثبت رسید و به‌عنوان مرکز خدماتی فولاد مبارکه اصفهان در استان البرز تاسیس شد. این شرکت از شرکت‌های گروه هلدینگ فولاد متیل محسوب می‌شود. هلدینگ فولاد متیل در سال 1370 در راستای راه‌اندازی و راهبری مراکز خدماتی (SERVICE CENTERS) و ایجاد شبکه خرده‌فروشی در کل کشور توسط فولاد مبارکه تاسیس شد. گروه هلدینگ فولاد متیل علاوه بر این شرکت ، شامل 9 شرکت در 9 شهر بزرگ و صنعتی و یک شرکت بین المللی در دبی است.

مهم‌ترین دلیل تاسیس شرکت پردازش فولاد فرایند البرز فروش انواع محصولات فولادی و تامین نیازهای مشتریان شامل انواع ورق های فولادی تخت (گرم ، سرد ، اسید شویی ، گالوانیزه ، قلع اندود و رنگی) و دیگر مقاطع قولادی (تیرآهن ، میلگرد ، نبشی و ...) است.

این شرکت با هدف ارائه خدمات تبدیلی و تامین نیاز مصرف‌کنندگان به محصولات فولادی به‌ویژه محصولات فولاد مبارکه اصفهان در استان البرز راه‌اندازی شده است. همچنین این شرکت مرکز حمل ترکیبی، برش، شکل‌دهی و فروش محصولات فولادی به مشتریان در سطح بازار منطقه است. گفتنی است که هم‌اکنون کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان (کرج) در حال تجهیز و تکمیل فرایند بهره‌برداری و دفتر فروش در تهران مستقر است.

شرکت پردازش فولاد فرایند البرز ماموریت دارد نقش محوری جهت تامین محصولات فولادی مورد نیاز صنایع ایفا کند. همچنین چشم‌انداز شرکت پردازش فولاد فرایند البرز حضور موفق در بازار استان به‌عنوان شرکتی پیشتاز در تامین و ارائه خدمات مورد نیاز مصرف‌کنندگان محصولات فولادی (مصرف‌کنندگان کمتر از 1000 تن در سال) است.

در نهایت اینکه شرکت پردازش فولاد فرایند البرز ارزش‌های اسلامی و انسانی، یادگیری و نوآوری، کار ایمن و با کیفیت ومشتری‌مداری و تکریم همکاران و ذی‌نفعان را به‌عنوان چشم‌انداز خود در نظر گرفته است.

 

  آغاز به‌کار کارخانه فولاد آرتاویل در اردبیل

شرکت صنایع آهن و فولاد آرتاویل ساخت در 22 آبان سال 84  بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 5677 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی  واقع در اردبیل به ثبت رسیده است. مرکز اصلی شرکت در اربیل شهرک صنعتی فاز 2  انتهای خیابان صنعت 3 واقع است. این شرکت از سال 1384 به‌عنوان مرکز و نمایندگی فروش و خدمات محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان در استان اردبیل تا به امروز مشغول به فعالیت است.

 

ظرفیت برش 5 میلیون متری ورق برای فولاد آرتاویل

موضوع فعالیت شرکت صنایع آهن و فولاد آرتاویل تهیه و توزیع و تبدیل کلیه محصولات آهن و فولاد، تهیه و توزیع انواع قطعات فلزی، واردات و صادرات آهن و فولاد و کلیه کالای مجازی است. به موجب پروانه بهره‌برداری این شرکت، بهره‌برداری از کارخانه شرکت، با ظرفیت سالانه 5 میلیون متر برای برشکاری فلزات ورق آغاز شده است.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
کیفیت را باید سرلوحه امر تولید قرار داد
توان داخلی، راهگشای رهایی از وضعیت فعلی صنعت کشور است
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: