افزایش فروش و تداوم صادرات مستلزم تقویت نگاه حمایتی است
مهدی شکری زاده، مدیرفروش فولاد هرمزگان

افزایش فروش و تداوم صادرات مستلزم تقویت نگاه حمایتی است

مدیرفروش شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به تداوم چهارساله کسب عنوان صادرکننده نمونه استان توسط فولاد هرمزگان گفت: افزایش فروش و تداوم صادرات مستلزم تقویت نگاه حمایتی است.

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، مهدی شکری‌زاده با بیان این‌که این شرکت موفق شد برای چهارمین سال متوالی، عنوان صادرکننده برتر استان هرمزگان را کسب کند، اظهار داشت: در سال ۹۶ حدود یک‌میلیون  و ۱۰۰ هزار تن صادرات محصول داشتیم که نسبت به سال ۹۵، 10 درصد افزایش داشته است.

وی در ادامه افزود: نکته مهم این است که تقریبا ۷۰ درصد برنامه فروش محصولات فولاد هرمزگان برای صادرات تعیین شده است و به‌خاطر موقعیت جغرافیایی که شرکت فولاد هرمزگان در کشور دارد، سعی شده تا در بخش صادرات فروش حداکثری داشته باشد.

مدیرفروش فولاد هرمزگان با بیان این‌که، استراتژی شرکت فولاد هرمزگان حضور موثر دربازارهای صادراتی است، بیان‌ داشت: در سال ۹۷ نیز برنامه‌های صادرات را حفظ خواهیم کرد، چراکه نگاه شرکت فولاد هرمزگان، نگاهی صادرات‌محور است.

شکری‌زاده، هدف‌گذاری شرکت فولاد هرمزگان را برای تامین نیاز بازار داخلی به گریدهای خاص و تمایز در ابعاد اشاره‌ داشت و گفت: تامین نیاز بازارهای داخلی به ویژه تولید محصولات دارای ارزش افزوده بالا، مطابق با توان فولاد هرمزگان جزء اولویت‌های اصلی این شرکت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، فروش موفق را در گرو مطالعات، تحقیقات و شناسایی بازارهای مناسب دانست و افزود: شرکت فولاد هرمزگان با مطالعات صورت‌گرفته در بازار‌های هدف صادراتی توانسته فروش قابل توجهی به کشورهای اروپا، آمریکای جنوبی، شمال آفریقا و همچنین شبه قاره هند و جنوب شرق آسیا داشته باشد.

مدیر فروش شرکت فولاد هرمزگان در ادامه وجه تمایز محصولات فولاد هرمزگان را نسبت به سایر شرکت‌ها از لحاظ کیفی و ابعاد عنوان‌ کرد و بیان‌ داشت: این توانایی را داریم تا به‌عنوان پیشرفته‌ترین کارخانه فولاد کشور، محصول اسلب تا عرض 2000 میلی‌متر را تولید و به بازارهای مصرف عرضه کنیم که در خاورمیانه بی‌نظیر است.

شکری‌زاده با اشاره به حضور موفق چندساله در بازارهای صادراتی و حفظ برند فولاد هرمزگان در بازارهای جهانی گفت: اسلب هرمزگان به‌عنوان یک محصول شناخته شده در بازارهای جهانی رضایت مشتریان را جلب کرده است.

وی با بیان این‌که پیامد تحریم‌ها تاحدودی تاثیر در صادرات شرکت داشته است افزود: با این‌حال طبق مطالعات صورت‌گرفته در راستای حفظ و توسعه بازارها، در قالب سناریوهایی، سعی کرده‌ایم تا آثار تحریم‌ها را به حداقل برسانیم اما لازم است دولت با بسته‌های حمایتی از صادرکنندگان در صنعت فولاد پشتیبانی کند.

شکری‌زاده، مهم‌ترین مبحث مورد توجه شرکت‌های صادرکننده را نگاه اقتصادی دانست و بیان‌ داشت: شرکت فولاد هرمزگان با استفاده از این نگاه، توانسته موفقیت‌های زیادی را کسب کند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
صادرات فولاد فلج شده است
خود رقابتی در بازارهای بین‌المللی عامل تضعیف کالای ایرانی
38 هزار تن محصول فولاد آلیاژی ایران صادر شد
بومی‌سازی اقلام مصرفی و نسوز در واحد فولادسازی شرکت فولاد هرمزگان
عبور از دره تحریم‌ها با استراتژی بومی‌سازی
تولید یک ابزار هوشمند پرکاربرد در صنعت فولاد
کسب رکورد کاهش مصرف نسوز کوره‌های قوس الکتریکی در فولاد هرمزگان
صرفه‌جویی 5 میلیون یورویی در مصرف الکترود گرافیتی برای فولاد هرمزگان
عضویت در خبرنامه
  • گروه خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: