مهمترین هدف ذوب آهن اصفهان، افزایش تولید است
مهندس یزدی زاده در دیدار فرماندهان بسیج شرکت:

مهمترین هدف ذوب آهن اصفهان، افزایش تولید است

به مناسبت هفته بسیج، فرماندهان حوزه مقامت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان با مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت دیدار و گفتگو نمودند .در این دیدار مهندس یزدی زاده ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت رشادت های بسیجیان در عرصه های مختلف ، اهمیت جایگاه و نقش بسیج در دوران دفاع مقدس و دوران کنونی و نبرد اقتصادی موجود را یاد آور شد و گفت :حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری، بسیج را به عنوان شجره طیبه، مدرسه عشق و نهاد تضمین کننده آرامش و امنیت کشور دانسته اند و افراد بسیجی باید به شغل خود و بسیجی بودن خود افتخار کنند و همواره به فکر انجام رسالت های خطیر آن باشند . وی افزود : افتخار من این است که خود بسیجی بوده و هم اکنون نیز مسئولیت اداره شرکتی را بر عهده دارم که بیش از 14000 نفر بسیجی جان برکف و اعضاء خانواده های شهید و ایثارگر در آن به خدمت مشغول می باشند .

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، مهندس یزدی زاده با اشاره به شرایط اقتصادی امروز کشور و شرایط جاری شرکت یادآور شد: مهمترین هدف شرکت افزایش تولید و رسیدن به تولید مطلوب 4 میلیون تن است و ما باید با پشتوانه همکاران خود و با کمک خداوند متعال و به کارگیری صرفه جویی و بهره گیری از اصول اقتصاد مقاومتی ، اهداف عالیه کارخانه را به ثمر برسانیم . وی وظیفه اصلی خود را دفاع از حریم ذوب آهن در برابر بدخواهان و مغرضان، افزایش تولیدو سهیم کردن کارکنان در سود کارخانه و بهبود وضع معیشتی آنها دانست . مهندس یزدی زاده در پایان با تشکر از فعالیت ها و حضور مؤثر در عرصه های مختلف به ویژه هفته دفاع مقدس و هفته بسیج، برای تمامی همکاران و بسیجیان شرکت آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

حمایت بسیجیان ذوب آهن از مدیریت عالی شرکت

بسیجیان ذوب آهن همراه با انجام وظایف کاری خود رسالت بسیجی خود را نیز انجام می دهند .در این دیدار سرهنگ امیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت نیز ضمن بیان این مطلب با ارایه گزارشی از وظایف کاری بسیج و عملکرد آن در بخش های مختلف، آمادگی بسیجیان و فرماندهان را برای انجام وظایف توأمان خود در بعد کاری و ابعاد نظامی و فرهنگی در شرایط موجود اعلام نمود . وی با تاکید بر حمایت فرماندهان و بسیجیان ذوب آهن از مدیریت عالی شرکت افزود: ما برای انجام وظایف خود با تمام مدیران شرکت و به ویژه روابط عمومی همکاری خوبی داشته و امیدواریم در دیدارهای بعدی خواسته های مدیرعامل را برآورده کرده و موفقیت های بیشتری را گزارش دهیم .

همچنین در ادامه این برنامه علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت طی سخنانی با اشاره به همکاری های روابط عمومی و بسیج اظهار امیداری نمود که بتوان به نحو شایسته از اهداف ، برنامه ها وجایگاه ذوب آهن دفاع نمود.

مجید مرادیان معاون روابط عمومی شرکت و مسئول روابط عمومی بسیج نیز با اشاره به عملکرد مثبت بسیج در زمینه مسئولیت های اجتماعی ، بخشی از اقدامات عام المنفعه بسیج در زمینه های کمک رسانی به زلزله زدگان، ساخت و تعمیر اساسی 7 باب منزل مسکونی، جمع آوری و توزیع کمک های کارکنان بین نیازمندان مناطق محروم، مساعدت در برپایی موکب های اربعین در عراق و غیره را بیان نمود و افزود : باید اقدامات و کمک های ذوب آهن اصفهان به کشور و خصوصا منطقه لنجان یادآوری و ثبت گردد .

وی از همکاران و بسیجیان شرکت درخواست نمود که در فضای حقیقی و فضای مجازی به دفاع از خط اول جبهه صنعت کشور بپردازند. وی همچنین یادآور شد که در "مجموعه فرهنگی شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان" سالن اصلی این مجموعه به نام": شهدای ذوب آهن اصفهان"ساخته و نامگذاری شد.

در این برنامه ضمن پخش کلیپی از فعالیت های بسیج در ایام هفته دفاع مقدس و برگزاری صبحگاه مشترک، مانور اقتصاد مقاومتی و فعالیت های هفته بسیج چند نفر از فرماندهان پایگاه ها از جمله حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی نعمتی فرمانده پایگاه شهید احمدی روشن، مهندس عباسی معاون علمی بسیج ، مهندس جعفری شاغل کارگاه تعمیرات الکتریکی و طراح دو نرم افزار و رجبعلی طغیانی مسئول امر به معروف و نهی از منکر بسیج در زمینه فعالیت های قسمت های تحت نظر خود به طور خلاصه به ارائه گزارش پرداختند که مهندس یزدی زاده مدیرعامل شرکت در هر قسمت به ارائه نظرات خود پرداخته و بر تلاش و جدیت بیشتر بسیجیان و فرماندهان در اجرای طرح ها و برنامه های جاری تاکید نمود.

در پایان این مراسم عکس یادبود مرتبط با برگزاری هفته دفاع مقدس و صبحگاه مشترک از طرف بسیج ذوب آهن تقدیم مهندس یزدی زاده گردید.

تجلیل از 7 نفر از فرماندهان بسیج ذوب آهن

در پایان مراسم دیدار اعضای شورای فرماندهی و فرماندهان پایگاه های حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن با مدیرعامل شرکت لوح های تقدیر 7 نفر از فرماندهان به شرح زیر توسط مدیر عامل به آنها تقدیم شد :

1.خواهر گلچین فرمانده پایگاه بسیج خواهران بیمارستان شهید مطهری
2.نبی ا... سلیمی فرمانده پایگاه بسیج رسالت
3.مظفر کشوری پور فرمانده پایگاه شهید چمران
4.مهرداد راستا فرمانده پایگاه مقداد مدیریت نت
5.منصور مدحی فرمانده پایگاه شهید برونسی کک سازی
6.عزیزقلی ناصری فرمانده بسیج اقوام
7.روح ا... جلالی فرمانده پایگاه شهدای ذوب آهن

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  
مطالب مرتبط
با وجود تحریم مسیر خود را باز خواهیم کرد
ظرفیت تولید ذوب آهن اصفهان پس از انقلاب تا کنون 6 برابر شده است
ذوب آهن اصفهان، پیشگام و پیشران صنعت کشور است
اهتمام به استفاده از محصولات فولادی نوردی، باعث افزایش ایمنی و صرفه اقتصادی می‌شود
رشد تولید 19 درصدی آند و 12 درصدی کاتد مس
نبود پایدار مواد اولیه، صنعت کشور را دچار مشکل کرده است
ذوب آهن اصفهان از شمول ماده 141 خارج شد
ظرفیت‌های تولیدی ذوب آهن اصفهان معطل سنگ آهن
عضویت در خبرنامه
  • نام
  • پست الکترونیک
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: